Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti prvo nauci da gledas fudbal pre nego sto udjes u neku diskusiju sa mnom, laku noc i daleko ti lepa kuca.

    Comment


    • Ti koji kacis statistike koje uporedjuju Sojoncua i VVD mi kazes da naucim da gledam fudbal.
      Groknuo sam slucajno.

      Comment


      • Sta drugo da se kaze coveku koji gleda iskljucivo xG i na osnovu toga donosi zakljucak da li je neko zasluzio pobedu ili ne, a onda kad mu taj xG ne odgovara okrene glavu.

        EPL ne moze da bude jaca nego prosle sezone jer su klukbovi slabiji nego prosle sezone, Arsenal, Man. United, Chelsea... svi oni su prosle sezone imali bolje timove i trenere, igrali su fudbal koji je bio kvalitetniji od ovoga sto se sada igra u PL.

        Laku noc.
        Last edited by belgrade_owl; 13-12-19, 18:33.

        Comment


        • Za Klajna se slazem, kao i za Pepa.

          Ali se ne slazem za karike. Karika se ne zavrsava najslabijim klubom lige nego ligom koja popunjava tu. A slozices se da je Cempionsip najjaca druga liga sveta.

          Celsi je na kraju dosao do trofeja ali nije igrao lepsi fudbal nego sada. Previse toga zavisilo od Azara.
          Nisi imao ovako jak Lester.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • ¡Si Señor!

            Comment


            • Nego ko drugi!

              Comment


              • Limune, nemoj upadati u diskusiju sa sovom, njemu je 16 godina maksimalno, ako nije, onda nazalost razmislja kao da mu je toliko... Premier liga je trenutno najjaca na svetu, u svakom pogledu, sto ne znaci da ce uvek biti.
                Last edited by Scouser; 13-12-19, 20:28.

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  Za Klajna se slazem, kao i za Pepa.

                  Ali se ne slazem za karike. Karika se ne zavrsava najslabijim klubom lige nego ligom koja popunjava tu. A slozices se da je Cempionsip najjaca druga liga sveta.

                  Celsi je na kraju dosao do trofeja ali nije igrao lepsi fudbal nego sada. Previse toga zavisilo od Azara.
                  Nisi imao ovako jak Lester.
                  Championship nam je dostupniji od recimo Cvajte ili Serie B, tako da nemamo pravi uvid. Igraci koji dodju iz Nemacke se prilicno dobro uklope u Championship, evo kod nas je Borner i mislim da je tehnicki daleko isped Lees-a i Iorfe. On je ustvari jedini DC u timu koji ume da iznese loptu.

                  Definitivno je zanimljivija od bilo koje druge lige na Svetu, zapravo sam siguran da je najzanimljivija i najraznovrsnija liga (po stilu fudbala) bez obzira na rang takmicenja.

                  Nisu Englezi jedini koji su ostali sa svih 7 timova u Evropi, Spanija je zabelezila isti uspeh.

                  Originally posted by limun View Post
                  Nego ko drugi!
                  Realno, VAR soba.

                  Comment


                  • Gde je mi je Jax? Kakva su očekivanja? [emoji16]
                    Mi samo da ne zaseremo kao što znamo i očekujem tri boda, pre svega jer je Fabijanski povredjen a ovo čudno na vašem golu ne znam šta je ali golman nije. Zato se nadam da ćemo iskoristiti taj vaš problem, tj da će ga iskoristiti Ings ili Vord Praus, na ostale ne računam.

                    Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Očekujem poraz i smjenu trenera. Kratko jasno.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • E nadam se tom prvom, a za drugo mi svejedno. [emoji23] Realno Vest Hem nema šanse da ispadne, tako da vas ne bi mnogo koštao poraz. [emoji23]

                        Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Kad konecno odigram i Liverpula, da daju gol u prvom, ovi ce 0-0 da ostanu Kako igraju?

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Kad konecno odigram i Liverpula, da daju gol u prvom, ovi ce 0-0 da ostanu Kako igraju?
                            Prošao si, i reci hvala Mo!

                            Kakva kontra jbte. 3 poteza i to je to.

                            Na kraju Salah desnom daje...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Umjetnost su ove kontre

                              Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Evo ga Salah, dobro je.

                                Baš tanko, ušli su u meč kao da su 3 boda već upisana.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X