Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam vidio gol ovog retarda celavog ali kapiram da je VAR umijesao svoje debeljuskaste prste. No jos nije decembar ipak, najvazniji period sezone, niko jos titulu nije osvojio do decembra, ona se osvaja od decembra do marta
    sigpic

    Comment


    • Ovo je kao u Srbiji, ministar policije nije odgovoran sto policija nije izasla da odbrani rusenje kuca u pola noci.
      Kao sto ni ministar prosvete nije odgovaran sto se testovi za prijemni sire drustvenim mrezama, u svakom polju imas po jednu aferu, koja se tako vuce godinama i nikada nista ne dodje na svetlo i nikadq niko ne preuzima odgovornost.

      "I'm ashamed to be British, I am ashamed of this country and things have to got change I do not want any other family to ever go through what us Hillsborough families have had to go through for almost 31 years. This country is a disgrace and things have got to change," she told reporters
      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Siti nije svoj ove sezone. Ipak je previše da uzmu i treću zaredom pored ovako gladnog Liverpula.
        sigpic

        Comment


        • Ma da, Siti baš drugačije izgleda. Liverpul po meni ide lagano do titule jer i kad loše igraju opet dobijaju, a Siti kad loše igra odmah prospe bodove.

          Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Pa sad da je Siti toliko loš, nije. Jednostavno ih neće. Nije da im se ranije nije to dešavalo, samo ove godine je to učestalije. Još imaju pritisak zbog tog minusa na tabeli a ništa ne ide na silu.
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Pogurao ih je sudija ali niko nista ne spominje sad. Nema veze tu je Shelvey

              Comment


              • Vreme je bilo da big Virgil da gol, ovo je bas rutinski za sada.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Ovo ni odbrana sa Nestom i Maldinijem ne bi odbranila.

                  Comment


                  • Sta je uradio Murinjo sa Alijem

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Perfekcionizam.

                      Comment


                      • Kakva glava

                        Comment


                        • Dva puta virgil ostaje sam.. hah
                          A mou jos kad je dosao rekao je da ali moze biti jedan od naj boljih na svjetu..

                          A zasto je ponisten drugi gol za spurs?
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Nije bio sam, nego je nadskocio oba igraca koja su bila pored njega, mada pitanje da li bi iko to mogao da isprati sa ovakvim centarsutevima i sa ovakvim odrazom i visinom Virgila.

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Na drugi je bio totalno sam, prosao je kao brzi voz, zaostao je cuvar
                              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                              Comment


                              • Zaha se probudio. U golmanov ugao, morao je ovo da brani. Palas u svom stilu, protivnik pokušava nešto, a onda oni u jednom napadu pljus i gol.

                                Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X