Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedino me Vestergard brine, ostalo sve super. Nadam se da će se osetiti umor Liverpula.

    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Vala zajeban je Sautempton.

      Comment


      • Poslednji put je Arsenal sa dve pobede startovao 09/10.

        Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Uf al ga je lepo zbidzio Mane.

          Comment


          • Kazna je morala da stigne...

            Cudno nikome sad ne smeta kodeks da se ne slavi gol protiv bivseg kluba...

            Comment


            • Tužno i jadno je kako na svakom meču puštamo igrače da se lepo nameste i šutnu iz šesnaest. Šta je njima u glavi ja stvarno ne znam, zašto uvek kasne sumnjam da i Ralf zna. Svakako nezasluženo vodi Liverpul.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Mane rutinski, Liverpul nista posebno sa igrom, tj pustili Soton da kontrolise posed i malo napadne i onda rutinski zabili pred odlazak na odmor

                Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by krele90 View Post
                  Mane rutinski, Liverpul nista posebno sa igrom, tj pustili Soton da kontrolise posed i malo napadne i onda rutinski zabili pred odlazak na odmor

                  Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                  Zezaš se?
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Originally posted by Dejan78 View Post
                    Poslednji put je Arsenal sa dve pobede startovao 09/10.

                    Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
                    Arsenal mora da iskoristi ove slabosti Liverpula, koji nije spreman za ovu sezonu ocigledno. Meni Liverpul izgleda kao da je kraj sezone a ne pocetak, fizicki ne mogu da isprate ono sto su radili prosle sezone i to se odrazava na sve delove terena.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Limun je ovo cesto kacio prosle sezone.

                      Comment


                      • Utakmica u sredu je ostavila svoj danak.

                        Umorni smo, bezvoljni, noge su teške, sve se to vidi na terenu. Slabo se kreću, otud su i napadi loši. Odbrana prilično nesigurna. Sredina terena ne postoji i ne pomaže. Fali i Fabinjo za tu sigurnost.

                        Sveci udarili presing, očekivano i ne daju nam da organizujemo napade.

                        Gol je individualna majstorija, koja je došla u pravom trenutku.

                        Ovo mora da se dobije na mišiće kako znaju i umeju.

                        Miriše mi da ćemo da primimo jedan.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Limun je ovo cesto kacio prosle sezone.
                          Bas da vidimo kakav ce xG biti na kraju meca.

                          Comment


                          • Slabo se trosi Soton na pocetku drugog poluvremena. Ako ne damo jos jedan, bice veoma cupova do kraja.. ocekujem novi jak nalet Sotona

                            Comment


                            • Dobro, ne trošimo se ni mi. Lopta kruži, čeka se rupa. Salah je morao ono bolje da šutne.

                              U suštini, gol ih je ubio i taktika im je pala u vodu donekle. Nas je baš podigao i više kontrolišemo tekmu.

                              I ja očekujem da Sveci pojačaju pritisak kako se bude bližilo kraju. Zato mora da se postigne 2. gol i da se ubije tekma.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Bobi lagano, iz lakse situacije nije postigao gol a ovde pobacao celu odbranu.

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X