Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam koliko je korisna vest za Celsi s obzirom da ce Marez lakse da probija Emersona (nadam se, jer tek Alonso nece imati neke sanse defanzivno).
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Originally posted by NSG View Post
      Ne znam koliko je korisna vest za Celsi s obzirom da ce Marez lakse da probija Emersona (nadam se, jer tek Alonso nece imati neke sanse defanzivno).
      Ma Silva je bio jedan od boljih igraca u ovom derbiju, iako je ove sezone dosta losiji ali u poslednje vreme je podigao formu, svakako je mnogo vazniji od Mareza Sitiju.
      Inace svi pricaju kako je Laport najvise nedostajao Sitiju, ali na mene je u mecevima protiv nas najveci utisak uvek ostavljao Sane on nas je maltretirao uvek. Sane je igrac koji Sitiju resava mnoge probleme, iako je retko bio starter prosle sezone mnogo je donosio Sitiju sa klupe.

      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Jeste, naravno da je Bilva pre Mareza, ali nezgodniji je Marez za cuvanje. Bar ovako golim okom. Ulazi unutra, sutira sa distance, ide u dribling cesto a ne trosi se toliko nazad.

        Meni je Laport drugi stoper lige tako da se slazem da je najvise nedostajao na ovu busnu odbranu. Secam se prosli derbi da je izasao kao levi bek i dobro sacuvao Salaha.

        Sane je tacno ono sto treba ovom timu, pogotovo kad je teze. Eksplozivan, van njihovog sablona, vuce loptu spolja. Odlican. Ne znam zasto nije na istoj talasnoj duzini sa Pepom. Ali uz njega levo je i Sterling bolji desno. Jos kad Sane ostro provuce kroz 16m a Sterling ceka na drugoj..
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Samo u Engleskoj mozes da budes suspendovan zato sto si se zezao sa saigracem... lakrdija.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Ček, jel bio opsajd Salaha?

            Ili je problem što nije nacrtano na vreme?
            Jel ovo prcas Jugoslaviju?
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Jeste, naravno da je Bilva pre Mareza, ali nezgodniji je Marez za cuvanje. Bar ovako golim okom. Ulazi unutra, sutira sa distance, ide u dribling cesto a ne trosi se toliko nazad.

              Meni je Laport drugi stoper lige tako da se slazem da je najvise nedostajao na ovu busnu odbranu. Secam se prosli derbi da je izasao kao levi bek i dobro sacuvao Salaha.

              Sane je tacno ono sto treba ovom timu, pogotovo kad je teze. Eksplozivan, van njihovog sablona, vuce loptu spolja. Odlican. Ne znam zasto nije na istoj talasnoj duzini sa Pepom. Ali uz njega levo je i Sterling bolji desno. Jos kad Sane ostro provuce kroz 16m a Sterling ceka na drugoj..
              Ma fali i Fenandinho fali Laporte, pa tu su temelji njegove postavke. Fali Sane da lomi utakmice kako da ne fali i lijevi bocni koliko god srozavali tu poziciju cak i u Sitiju

              Comment


              • Nemojte molim vas!

                Comment


                • Samo 5 dana nakon rastanka sa Vornokom Kardif je diobio novog menadzera. Haris je 4 godine io trener Milvola, njih je napustio pre nesto vise od mesec dana.

                  Last edited by belgrade_owl; 16-11-19, 14:23.

                  Comment


                  • Je l to Poketino dao otkaz?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ode Poks.
                      Eto njega u Unitedu a Murinja u Londonu.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Sacked in the morning Sacked tonight

                        Tottenham sack head coach Mauricio Pochettino


                        https://www.bbc.com/sport/football/50480860
                        sigpic

                        Comment


                        • Ugasite se Spursi.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Odlicna odluka, Livaj i sam kaze rezultati u prvenstvu poslednje dvije sezone ekstremno razocaravajuci, podbacio je opasno sa ovakvom ekipom, ako dovedu Murinja ili Alegrija bice mnogo konkurentniji u PL. Samo su sad nas sjebali, ona budala od Vudvorda se lozi na Pocetinija kao i brdo navijaca Junajteda na ostrvu posebno koji naravno pojma o fudbalu nemaju.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Je l to Poketino dao otkaz?
                              Emeri ugledaj se na ovog gospodina

                              Sent from my Mi 9T using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Odlicna odluka, Livaj i sam kaze rezultati u prvenstvu poslednje dvije sezone ekstremno razocaravajuci, podbacio je opasno sa ovakvom ekipom, ako dovedu Murinja ili Alegrija bice mnogo konkurentniji u PL. Samo su sad nas sjebali, ona budala od Vudvorda se lozi na Pocetinija kao i brdo navijaca Junajteda na ostrvu posebno koji naravno pojma o fudbalu nemaju.
                                Pričati o Poketinu da je nemač pojma malko nije u najmanju ruku OK.
                                Ne može te trener-debil i neznalica voditi do finala najprestižnijeg takmičenja a pritom nisi važio za favorita.
                                Drugo je dal ga neko voli ili ne.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X