Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Totenhem nikako da se trgne. Ni na sta ne lici ovo sto igraju.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Raspali Dajer mu igra stopera. Toby na klupi. Eriksen sad vec standardno krece sa klupe.

      #jebeludzbunjenog

      Comment


      • Poketino skroz pogubio konce. Sve ih nesto drzi na klupi jer ostaje bez njih mozda vec u januaru umesto da ih forsira kad vec ne mogu da se sastave.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Užasni smo. Izvini Ralfe ali aj ti polako nazad za Nemačku..
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Dier mu je najmanji problem, Dier koji je jako zahvalan igrac moze da igra maltene sve pozicije. Ja bih jednog takvog doveo u Liverpul odmah. Ovde je problem sto ni igraci ni Poketino ne zele da budu u Totenhemu.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Dajer je morao u 15-toj minuti da ide u svlacionicu (drugi zuti - crveni) gdje je mu je sudija progledao kroz prste. Isti takav faul samo par minuta kasnije je svirao i pokazao karton igracu Sefilda.

              Poch mora da bude prezadovoljan sto se na poluvrijeme ide sa 0-0. Odlican Sefild.

              Comment


              • Sudjenje malo domacinsko. Glavni svira faul nad Sonom ispred pomocnika koji ne dize zastavicu.

                Mora Kejn da povuce, da se udje u vezni red, gura loptu na stranu. Nekad je to cesto radio kad ne ide, sad se zabije medju stopere i ceka.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Evo Bufala, nadam se da je raspoložen
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Daniii Bree. Asistencija Bufala
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Kakav imbecil je ovaj Roberto na golu West Hama. Boze vrati nam Fabianskog.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Stetaa sto ponistise, zasluzio je Sefild gol.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Zovi geometra da vidimo da li je igrač Shefilda u offsajdu.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Kakve su ovo gluposti, preteruju sa ovim merenjima, a i to povlačenje linija preko snimka ne moze biti tacno i merodavno u milimetar, ako je već povlacio trebao je od ramena Dajera.

                            Sent from my Mi 9T using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              Zovi geometra da vidimo da li je igrač Shefilda u offsajdu.
                              Bio noktom u ofsajdu

                              Comment


                              • Jadnici jadni, nidje veze, var služi za lopovluk.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X