Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravu si, izvinjavam se.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Stvarno nisu normalni, nije da nemaju slobodnih termina. Ovom gluposcu su samo narusili integritet takmicenja.
      Ma samo da su pomerili za dan ranije. 14.12. igraju PL i jedni i drugi, bar da je 16.12 i da se izvinis jer nemas drugu opciju.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Sto se kupa tice, trebalo bi da izvedemo U18 tim da se istrce malo a tim da vodi onaj trener za izvodjenje auta. Koga briga za taj Karabag kup realno, ne treba se opterecivati previse oko toga.

        Comment


        • Originally posted by NSG View Post

          +: Izgleda da se Sonu brise crveni!

          Comment


          • Mislim da je Žeks Pantić u pravu kada kaže indijanci iz PL. Igra se komercijalni fudbal, samo što više, što više utakmica kupova, itd, i to što više što brže.

            Eden Azar se izgubio u takmičarskom fudbalu najjače lige sveta. Ali dobro, on je otišao u Real Madrid. PL ne daje zlatnu loptu, a Italija se polako vraća na stare puteve slave. Neki igrači koji su zbog te manitosti PL loše iskorišćeni, lepo igraju u Seria A.

            RIP PL 1992-2012.

            Bar Junajtedovce boli dupe što su shit u shit eri.

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Sto se kupa tice, trebalo bi da izvedemo U18 tim da se istrce malo a tim da vodi onaj trener za izvodjenje auta. Koga briga za taj Karabag kup realno, ne treba se opterecivati previse oko toga.
              Mislim da bi idealno bilo sa se to takmičenje ugasi, totalno nepotrebno da se ima 2 kupa, tu je FA kup kao najstarije kup takmičenje, promjeniti da počinje na jesen umjesto u januaru 3. kolo i to je to.

              Koji k liga kup, svake dvije godine mu se mijenja naziv. Nije bezvrijedan trofej ali pored još 3 takmičenja je višak.

              Comment


              • Čudni su englezi po tom pitanju, eno čitam nešto juče, Dalgliš bi pre onaj fifin cirkus kurtalisao nego kup......
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Keni nije Englez, ja sam protiv pauza za repku to najvise ubija klupski fudbal. Da nema toga bilo bi i mesta za mikimaus kup.

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • A neko negde tvrdi da jeste?
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Keni nije Englez, ja sam protiv pauza za repku to najvise ubija klupski fudbal. Da nema toga bilo bi i mesta za mikimaus kup.

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      Mislim da bi nam dosadilo, da se stalno igra klupski fudbal

                      Ovako bar odu na nedelju dana kuci, odmore, napune baterije, odigraju za naciju bez toliko pritiska i nazad. Jos das sansu Egiptu da uziva u Salahu, Koreji u Sonu.. i ne samo oni. Malta, Andora ili Norveska da vide Ronalda, Azara, Kejna.. ova Liga Nacija je previse, ali je i ona korisna
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Mane

                        ''If it could be a penalty for sure i will 'dive' again.
                        If the 'dive' will give me a penalty then i will do it! Why not?
                        But what Jurgen said is correct. I do not dive.''
                        sigpic

                        Comment


                        • Jebe Sadio ne vadi
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Mane
                            Imaju Arctic Monkeys pesmu za ljude poput njega...
                            Said, who's that girl there?
                            I wonder what went wrong
                            So that she had to roam the streets
                            She don't do major credit cards
                            I doubt she does receipts
                            It's all not quite legitimate
                            And what a scummy man
                            Just give him half a chance
                            I bet he'll rob you if he can
                            Can see it in his eyes, yeah

                            That he's got a driving ban
                            Amongst some other offences

                            Comment


                            • Riblja Corba ima pesmu za ljude poput simpatizera Sefilda Srede
                              Spoiler
                              Last edited by mark !t zer0; 07-11-19, 13:59.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • I posle ces da me optuzis kako ja dajem dijagnoze neistomisljenicima, gle cuda ti radis isto pa kad uvidis da si pogresio obratis se u inbox

                                Inace ima mnogo razloga da se ne simulira, recimo postovanje prema protivnicima i navijacima za pocetak.

                                Comment

                                Working...
                                X