Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Ma mislio sam da zbog Novaka sutra (da je prosao u finale) nece prenositi kosarkase, pise na sajtu samo odlozen snimak da ce biti (jos sam se istripovao da je utakmica u 21h) i onda kasnije primetim da je utakmica u 19:30h, a da otvaranje puta pocinje u 15h i traje do 20:20h
    2019. godina, specijalna emisija za otvaranje puta ahahahahahha. Kako ih je izdresirao Vucko, kakav bolesnik.
    Pa oni prekidaju program.zbog svakakvih njegovih obracanja, a da nece zbog ovakvih tekovina, ajde molim te
    Da se divi narod kako smo napredni, jest da ce asfalt da popuca za 2 meseca, ali koga briga kad to i onako niko ne pamti.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Kirijos je maloumnik ali ima izgled, imao bi i tenis da ima dvije daske u glavi. On bi bio bed boj tenisa, bio bi opasno hejtovan ali i opasno voljen da je iali mnogo vise onih koji ga vole. Isto ne bi ni A to je najgore, reakcije bez. Ne bi zene skidale majice da im se Danil Medvedev potpise na grudi sigurno. M E H.
      TIJA voda...tija
      Wizard

      Comment


      • Kakav Kirjos ima izgled kad ima grbu
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by joshmor View Post
          Pa jedino ako si ti milos

          Al nam kiselo grozdje
          Ma ne bre nego reko' da me peckaš zbog puta jer kreću od mene

          Vlajko šta misliš o Borni i Felixu? Ili Rubljevu?
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Ima egzoticnu facu.
            sigpic

            Comment


            • Bas te krenulo Vladane
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • E,jbg. sve se svelo na to koga bi žene obožavale...
                Pa gde je tu Beretini npr?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Bravo Maro, bravo Maro ispravno tazmisljas
                  Ma nemaju pojma pusti...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Bravo Maro, bravo Maro ispravno tazmisljas
                    Ma nemaju pojma pusti...
                    Što nas dovodi do toga da je Vlajko konačno priznao da žene vladaju svetom
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Ma ne bre nego reko' da me peckaš zbog puta jer kreću od mene

                      Vlajko šta misliš o Borni i Felixu? Ili Rubljevu?
                      Corica jebe prezime, ali mu je ime fantasticno, inace sve ostalo je ok. Mozda masi moze da bude teniski dosadan ali svakako bi mogao proci kao broj jedan, Rubljev ima ime i prezime, ima i tenis, ali je proziran lik, blijed, ispijen nekako, isto moze da prodje, nije idealno ali bolje od Medvedeva.

                      Feliks je tamnoput, u startu je u prednosti, pritom ima premocno ime, zvucno, jako, izgled sasvim ok, tenis sasvim dovoljno atraktivan, atletiski mocan, bio bi odlican broj jedan.

                      Medjutim sve te likove sem Borne i Andreja jebe visina, a ja sam vec pricao o visini ako se sjecate. U tenisu, pa i fudbalu je idealna visina 185 cm, sve do 190 nedje i moze da prodje, sve preko toga jako tesko da bi bio teniski velikan.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako je vama dobro..

                        Comment


                        • Ja mislim da je Timoti idealan prototip Vladanovog buduceg broja 1,samo da ispravi usi nekako i sve pet bi bilo

                          Comment


                          • Ma to je pisanije da se skine gorcina,pa se primam

                            Msm kakav je fed bio kad se probijao
                            Wizard

                            Comment


                            • Качанов подсећа на Сампраса,

                              Меда ме подсећа на Горана Иванишевића, тај је исто сервирао само први сервис из све снаге, па шта буде...

                              ... значи нема преноса? Вучић преставља нове тенковине???
                              sigpic

                              Comment


                              • Vladan da napravi izbor za najlepšeg tenisera i samo on da sastavi listu.
                                Ontopic, idealan poraz za Novaka. Desio se u pravo vreme, jasno je svima da je US Open prioritet i nastavak jurenja Dede po broju slemova.
                                Opet, odigrao je sasvim dobar broj mečeva u Sinsiju i lepo je iskoristio ovaj turnir kao pripremu za USO, što je bio prioritetan cilj ove godine.
                                Medvedev je pobedio fair & square sa poprilično riskantno taktikom "serviram dva prva servisa pa šta bude". To mu je prošlo, i to može da funkcioniše u best of 3 mečevima, čak ni u celom takvom meču (u prvom setu imao je i prvi i drugi servis), ali na slemovima je to nemoguće jer ne postoji teniser koji može da održava taj način igre duže od set i po, dva.
                                Tako, ako i dođe meča njega sa Novakom na USO to će biti bitno drugačiji meč zbog prethodno navedenog i zbog činjenice da bi u tom slučaju Medvedev bio u veoma dugačkom nizu mečeva, četvrti turnir zaredom gde je došao daleko, pritom još najteži turnir.
                                Za sada sve ide manje-više kako je Nole i planirao, sad sledi kulminacija sezone, polako jedan po jedan protivnik do krajnjeg cilja, još jedne GS titule.
                                Last edited by dekkard; 18-08-19, 08:57.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X