Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Pa pazi ima lepsi osmeh od Hacanova, koji je bolji frajer, tako da samo nek se smeje malo vise
    Jes, vidji kako mu je faca u grču kad hoce normalno da se nasmije. Njemu je prirodan polozaj usana onaj asimetricni, kao da je prezivio mozdani udar..

    Comment


    • I Cincinatiu vrlo lep prijem koliko vidim,bez obzira na relativni manjak atraktivnosti,trenutno su druge stvari bitnije.Karen je sigurno mogao da sebi priusti protezu,strikan ako nista.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        To je to, samo se ne slazem da ne moze da igra fudbal sa prezimenom ili imenom, neka igra svako, ali zna se ko moze da bude velikan ili najveci, to mocno zvuci Pele, Ronaldo, Zidan, Mesi, Best, Bekenbauer, Sokrates, Garinca, Platini, Carlton, Maldini, ne moze Poledica da bude najbolji na svijetu da ga jbs. Ali moze da proba. I treba da proba. Treba da se okusa.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Nesto je u imenu i prezimenu, zna se ko su velikani, uzecu samo primjer Milenkovica, ludilo talenat, ali odma znas po prezimenu da nikad nece biti jedan od najboljih defanzivaca svijeta. Milinkovic moze biti veliki fudbaler, Milenkovic nikako. Mile najbolji defanzivac svijeta? Ne ide jbg.
          Ja ne znam jel si ozbiljan il me sprdas,ali po meni BAS treba neko takav kao no1
          Dosta je bilo kirgiosa a cici tek treba da se dolaze
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Moja greska, izgleda da debili sa RTS-a stvarno nemaju nameru da prenose kosarkase i to zbog jebenog otvaranja puta. Jebo ih Vucic sve.
            Tek sad nista ne razumem

            Kosarku nisu danas prenosili?
            Pa gde preko drekavca
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Tek sad nista ne razumem

              Kosarku nisu danas prenosili?
              Pa gde preko drekavca
              Jesu danas , ali neće sutra
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Milosu Vel'ki
                Wizard

                Comment


                • Ma mislio sam da zbog Novaka sutra (da je prosao u finale) nece prenositi kosarkase, pise na sajtu samo odlozen snimak da ce biti (jos sam se istripovao da je utakmica u 21h) i onda kasnije primetim da je utakmica u 19:30h, a da otvaranje puta pocinje u 15h i traje do 20:20h
                  2019. godina, specijalna emisija za otvaranje puta ahahahahahha. Kako ih je izdresirao Vucko, kakav bolesnik.
                  Last edited by Mr. Wolf; 18-08-19, 01:39.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by joshmor View Post
                    Ja ne znam jel si ozbiljan il me sprdas,ali po meni BAS treba neko takav kao no1
                    Dosta je bilo kirgiosa a cici tek treba da se dolaze
                    Da mu je samo ime problem pa ajde i ajde, ali citav njegov apirens je jako los, pritom je nedovoljno atraktivan za masu igracki, samim tim njegovo bitisanje na prvom mjestu bi bila losa stvar za tenis. A ja sam neko ko ga bas gotivi. Jbg fakat je fakat.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by joshmor View Post
                      Milosu Vel'ki
                      Ti to meni druže Igrutine?
                      Već me muka hvata...
                      Elem, po Vlajkovim kriterijumima jedino bi Ćorić mogao biti kandidat za No1? Onako lepuškast je, ume da opsuje...mada ebe i njega prezime...

                      Što se Mede tiče nadam se da će i sutra zablistati...red je da uzme i on hiljadarku, uzimali su i gori, pa makar u ovom šugavom Sinsinatiju...
                      Najružniji pehar koji sam videla sa Mastersa...možda jedino onaj brod iz Dubaija može da mu parira donekle i ono drvo iz Pariza...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Kako nas je zeznuo Federer..

                        Comment


                        • Ma me boli uvo lik je i tek ce se dokazati
                          Samo neka igra ko veceras
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Jesu danas , ali neće sutra
                            Aaaa ma ko ih ebe
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Kirijos je maloumnik ali ima izgled, imao bi i tenis da ima dvije daske u glavi. On bi bio bed boj tenisa, bio bi opasno hejtovan ali i opasno voljen da je iole normalan. Niko ne bi ostajao ravnodusan. Tako da bi on bio dobar broj jedan.

                              Cicipas je najbolji materijal da bude broj jedan. Zgodan je, duga kosa, harizma, zene bi ga obozavale, bio bi veci magnet od Nadala, Adonis. Pritom je igracki izuzetan. Imao bi ogroman broj fanova, imao bi i hejtere jer je drzak i bezobrazan ali mnogo vise onih koji ga vole. Isto ne bi nikog ostavio ravnodusnim.

                              Kacanov je olicenje muskarca, stara skola, stari kov, maljav, grmalj, zene vole taj tip - Burly. Udara kao maljem, zene vole muskarcine, isto bi ga obozavale, mozda je malo sirov ali vole nebrusene dijamante, da ukrote pastuva, divlju zvijer. Bio bi itekako voljen, takodje nikog ne bi ostavio ravnodusnim.

                              Zverev je ljepotan, frizurica, smekerica, ludilo mozga za zene. Isto je prilino atraktivan teniski, imao bi vise hejtera od Kacanovca i Cicipasa jer bi ga muskarci hejtovali jer ne vole metroseksualce toliko ali bi isto imao brdo fanova, tesko da bi ga ikad hejtovali kao Kirijosa. isto nikoga ne bi ostavio ravnodusnim, a to je jako bitno.

                              Medvedev ti je meh. Po svemu, imenu, prezimenu, faci, gradji, kosi, teniski je on za mene izuzetan ali opet nije ono sto masa zeli i trazi. Ne bi ga voljeli, ne bi ga ni mrzjeli. A to je najgore, reakcije bez. Ne bi zene skidale majice da im se Danil Medvedev potpise na grudi sigurno. M E H.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Ti to meni druže Igrutine?
                                Već me muka hvata...
                                Elem, po Vlajkovim kriterijumima jedino bi Ćorić mogao biti kandidat za No1? Onako lepuškast je, ume da opsuje...mada ebe i njega prezime...

                                Što se Mede tiče nadam se da će i sutra zablistati...red je da uzme i on hiljadarku, uzimali su i gori, pa makar u ovom šugavom Sinsinatiju...
                                Najružniji pehar koji sam videla sa Mastersa...možda jedino onaj brod iz Dubaija može da mu parira donekle i ono drvo iz Pariza...
                                Pa jedino ako si ti milos

                                Al nam kiselo grozdje
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X