Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "идемо" наравно ћирилица, браво!!!
    sigpic

    Comment


    • Nije loše, na kraju, za prvi meč... ali mora i može bolje.
      Servis baš mora da uvežba...
      Sledeći je, kakve smo sreće, verovatno Izner, pa Kirjos...E za njega se treba spremiti.
      Psihički pre svega.
      Da vidimo sada Rodžera, kako je pauza na njega uticala...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Lepo, lepo, ma bravooo Nole, prvi mec odlican, a servis idemo dalje

        @Marija, seti se kako je esrvirao na W-donu, ovo je danas odlicno
        Last edited by Zoje; 14-08-19, 00:46.
        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

        Comment


        • Najgori masters na touru,shupa nad terenom jednako odvratnim,klima..Novak ovo sto je odigraoznala sam da ce mu trener petljati sa servisom.Drugi- gotovo garancija da gubi poen,pa duple ovolike....Kondicija I kretanje ostali na letnjem odmoru.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Mesec dana nije igrao, nisam ni ocekivala nista spec niti drugacije izdanje, osim sto me iznenadile ove emocije, jos u prvom mecu, a sto se tice servisa ne mora da znaci valjda da je to po pravilu nesto lose. On je i imao problema sa njim u poslednje vreme.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Imam utisak da je podloga brža nego prošle godine, a možda i grešim
              Vjerujem da ćemo ubrzo imati potvrdu. Interesantno je da za Sinsinati imamo podatke o pace indexu od 2012.

              2012 35,2
              2013 30
              2014 29,3
              2015 35,9
              2016 35,1
              2017 33,6
              2018 31,6
              Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

              Comment


              • Ali je brzi od W, to je definitivno...


                Ubedljivo najlepsa uniqlo oprema do sada [emoji7]

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • To sto je brzi od Wimbledona ne znaci mnogo, posto je WB bio bas spor. Deluje da je brza podloga u odnosu na proslu godinu, ali nije kao 2012. recimo.

                  Ja bih se kladio na pace index oko 35.

                  Comment


                  • Nadam se da će izbaciti i za ovu godinu pace index, jer baš deluje brzo...
                    Rodžer odličan kao da nije pauzirao.

                    EDIT: Jeste Bojana...ako gledamo samo Uniklo
                    Najk je upropastio igrače sa on kaki šortsevima...
                    Ali ipak najlepša je Lakost
                    Last edited by Marija81; 14-08-19, 01:26.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Vrhunska Rogerova oprema,bolja od Uso,da su mu patike malo jos bolje uklopljene bila bi i jedna od najboljih kompleta koje sam ikada video
                      I Novakova je dobra

                      Rutinski Roger

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Nadam se da će izbaciti i za ovu godinu pace index, jer baš deluje brzo...
                        Na MTF-u piše da je izmjereno 37,4
                        Last edited by amnesiac; 14-08-19, 01:28.
                        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                        Comment


                        • Similis simili gaudet

                          Comment


                          • meni su patike vrhunske,a oprema bas dedacka

                            al ko mari za opremu,fed uzima ovo
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Ne znam, jer ja retko kad gledam Sinsi, redovno sam na moru
                              ove godine cu uspeti da odgledam jedan Fedov mec, ali ono sto sad vidim, loptica bas odskace
                              ovo je tako ovo

                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by amnesiac View Post
                                Na MTF-u piše da je izmjereno 37,4
                                Originally posted by Maxx-a View Post
                                TNX ljudi...
                                Mada, utisku da je brži od Kanade, a nije tamo je 42,8 verovatno su i uslovi doprineli...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X