Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zanimljivosti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da, i nije problem što su se takmičili protiv Alonsa nego je jbg problem što je Alonso to provalio tek na pola sezone.
    Tada je "zaključao" svoj box. Tada je i krenuo rat. Do tada, budala razvijala bolid, davala i čitala telemetriju, šerovala setovanja...
    Cijela ta sezona, najinteresantnija od Prost-Sena ere, je dodatno podgrijana i špijunažom i krađom od strane McLarena...
    Opet, na kraju, Hamilton je završio ispred. I kada novinar napiše ovakav doktorat bolje bi bilo da takve stvari navede u njemu, nego da "maskira" cijelu sezonu jer Alonso zaista nema potrebe da se veliča kroz prećutkivanja. Postigao je previše da bi mu to bilo potrebno.

    Comment


    • #17
      Ja ne znam kako tebi moze biti relevantno sto je Ham na tablici zavrsio jedno mesto ispred u sezoni u kojoj ga je tim favorizovo (od druge polovine). U Madjarskoj se sve videlo ko je na cijoj strani. Ron je izdao Alonsa.

      Ono sto je meni vaznije je na primer od 2010 do 2013 Alonso je u svakoj od tih sezona pobedio Hamiltona a imali su manje-vise podjednake aute. Tu se ogleda velicina Alonsa.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #18
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment

        Working...
        X