Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2019/20

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne trena zaboraviti i da je Shrewsbury morao da odigra i dobije 2 meca da bi se nasao u zrebu sa "bitnim" klubovima, zatim da prodje i 3. rundum vrate se od 0:2 i izbore pravo da igraju na Enfildu i ovaj odluci da se pravi pametan.

    Ovo mu je bolesnije od onog hotela za klupsko SP, zivo me zanima da li je nasao odgovarajuci hotel tamo, neki gde je plata 1000 funti i gde se ne radi puno radno vreme.

    Comment


    • Jbg svima hoce da da odmor koji nisu imali. Da napune baterije pred novi zalet. Idealan trenutak, 15 dana odmora. Jasno se vidi da je tim istrosen i da je prekopotreban recharge.
      Kontam da ceo prvi tim podrzava njegovu odluku, a time se i odrzava dobra atmosfera u timu.

      A ove klince nema razloga on da vodi, bolje ce ih voditi onaj ko ih bolje poznaje i ko ih trenira.

      Comment


      • Ja sam bio u fazonu nema veze, neka osvoji Liverpul titulu, gotivan je Klop lik. Ali u zadnje vreme sve manje i manje gotivan, ne znam šta glumi sa ovim stvarima. Neka se uhvati pod ruku sa Murinjom još malo pa će biti isti rang po ponašanju.

        Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Menadzer dobija platu da bi vodio klub najbolje kako ume. Procenio je da je bolje zrtvovati kup i izvesti igrace mladjih kategorija jer iovako ima problema sa povredama i potrebna mu je maksimalna svezina u ekipi u periodu koji sledi.

          Roviti Matip, Lovren i Fabinjo tek treba da nadju formu, a maltene svi ostali iz prve postave igraju svaki mec.

          Sta sad, Klopp treba da se sazali nad navijacima protivnicke ekipe i izvede prvi sastav kako bi oni uzivali? Valjda razumes koliki je fudbal biznis i koliko bi to neozbiljan potez bio.

          Jednostavno je FA kup manje bitan od PL i LS, koliko god neki voleli da neguju tradiciju, to je takmicenje koje nije prioritet i kao takvo se nazalost u nekom momentu mora zrtvovati zarad vecih ciljeva. Da li je Klopp pogresio sa procenom i da li pored svega moze da izvede jak sastav? Njegova je stvar. Mozda je u redu verovati coveku koji je izgubio samo 2 boda u sezoni.

          Sruzberi svakako ima veliku cast da igra protiv LFC-a na Enfildu, ko god da je u LFC-ovom timu.
          Da ali nisam dovodio u pitanje tim koji će izvesti, svakako da su kup utakmice prilika za one koji je redovno ne dobijaju i za odmor ovih glavnih. Već mislim na činjenicu da neće ni biti na toj utakmici, djeluje kao obesmišljavanje i utakmice i FA kupa kao ipak vaznog takmičenja iako činjenica daleko manje značajnog nego prije 20 ili 30 godina.

          Nemanja meni je Klopova opuštenost i slika kul tipa drzala vodu u Dortmundu, zapravo i tamo je s vremenom počela da izgleda usiljeno. Kako god, svakako će drugima biti sve manje gotivan kada pobijeđuje i osvaja trofeje, plus stvori se ta arogancija i zelja da budeš malo iznad pravila, prirodno je i to.

          Comment


          • Sto sve manje i manje gotivan? Zato sto hoce da odmori svoje igrace koji gledaju njega kao da im je otac? Napravio je atmosferu u timu kao da su familija, apsolutno svi od igraca, navijaca i strucnog staba stoje iza njegovih odluka. Ne bahati se novcem, ne zahteva od uprave jos i jos novca, igraci mu ne dobijaju ogromne plate niti to traze. Samo VVD je u 11 najplacenih igraca PL (po pozicijama).

            On vodi Liverpool u smeru koji nije karakteristican za moderan fudbal. On pravi zdrav kolektiv u kojem vlada harmonija i to je kljucna stvar za njegove uspehe.

            On je covek koji vraca draz i emocije ovom sivom fudbalu.

            Comment


            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
              Da ali nisam dovodio u pitanje tim koji će izvesti, svakako da su kup utakmice prilika za one koji je redovno ne dobijaju i za odmor ovih glavnih. Već mislim na činjenicu da neće ni biti na toj utakmici, djeluje kao obesmišljavanje i utakmice i FA kupa kao ipak vaznog takmičenja iako činjenica daleko manje značajnog nego prije 20 ili 30 godina.
              Pa ono sto rekoh NSG-u, koja je poenta da on vodi igrace koje ne poznaje i koje ne trenira? Da ih bordi sa klupe? Treneri mladjih kategorija ce obaviti bolji posao od njega jer su svaki dan zajedno.

              Comment


              • FA kup je najstarije takmičenje u fudbalu, nema veće drazi u modernom fudbalu nego da veliki klubovi sa sve velikim trenerima i igračima idu u goste na neki stadiončić u Engleskoj ili tako neki klub iz četvrte lige da ide na Enfild i Old Traford. Koliko znam, on to takmičenje otkad je došao ne zarezuje puno.

                Naravno da je sve manje gotivan, i sve manje će biti jer osvaja trofeje. Realno dok te vole onda si neki Arsenal iz prethodne decenije koji igra fin fudbal ali nikad ništa ne uzme. Fergija su prezirali jer je pobjednik, Murinju spočitavaju zbog karaktera a zapravo najviše iritira to što je pobjednik, onda se sve kontroverzno ili ruzno što kaze predstavlja kao ekskluziva i pravi pompa od svega.

                Mogao je i Klop da bude nenormalan i samo forsira savršeno lijep fudbal ne razmišljajući o taktici i odbrani, ostao bi baš svima drag ali i daleko od liste najboljih.

                Comment


                • Smaraš limune sa odmaranjem igrača. On treba da bude na meču svejedno koji tim izvede.

                  Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Sto sve manje i manje gotivan? Zato sto hoce da odmori svoje igrace koji gledaju njega kao da im je otac? Napravio je atmosferu u timu kao da su familija, apsolutno svi od igraca, navijaca i strucnog staba stoje iza njegovih odluka. Ne bahati se novcem, ne zahteva od uprave jos i jos novca, igraci mu ne dobijaju ogromne plate niti to traze. Samo VVD je u 11 najplacenih igraca PL (po pozicijama).

                    On vodi Liverpool u smeru koji nije karakteristican za moderan fudbal. On pravi zdrav kolektiv u kojem vlada harmonija i to je kljucna stvar za njegove uspehe.

                    On je covek koji vraca draz i emocije ovom sivom fudbalu.


                    Kakvo neznanje....

                    Treci najveci WB u EPL.

                    Highest earner: Mohamed Salah (10,400,000 p/a)

                    Total salary per year: £113,256,000
                    Virgil Van Dijk 28 £180,000 2023-06-30
                    Alisson Becker 26 £90,000 2024-06-30
                    Adrian 32 – 2021-06-30
                    Joel Matip 28 £100,000 2020-06-30
                    Dejan Lovren 30 £100,000 2021-06-30
                    Joe Gomez 22 £28,000 2024-06-30
                    Andrew Robertson 25 £50,000 2024-06-30
                    Trent Alexander-Arnold 20 £40,000 2024-06-30
                    Nathaniel Clyne 28 £70,000 2020-06-30
                    Georginio Wijnaldum 28 £75,000 2021-06-30
                    Naby Keita 24 120,000 2023-06-30
                    Fabinho 25 100,000 2023-06-30
                    Jordan Henderson 29 £140,000 2023-06-30
                    James Milner 33 £140,000 2020-06-30
                    Adam Lallana 31 £110,000 2020-06-30
                    Alex Oxlade-Chamberlain 26 £120,000 2023-06-30
                    Sadio Mané 27 £100,000 2023-06-30
                    Xherdan Shaqiri 27 £80,000 2023-06-30
                    Mohamed Salah 27 £200,000 New Contract 2023-06-30
                    Roberto Firmino 27 £180,000 New contract 2023-06-30
                    Rhian Brewster 19 £10,000 2023-06-30


                    Ovo su naravno osnovne nedeljne plate, bez bonusa.
                    Last edited by belgrade_owl; 27-01-20, 18:32.

                    Comment


                    • Hvala Sovo što me podsjeti na tu wage bill listu, Junajted drugi na njoj ij tako već godinama

                      Comment


                      • Od 27 najplacenijih igraca u PL, Liverpulova su samo 3.
                        Samo 3 igraca tima koji dominira ligom kao niko nikad u top5 liga Evrope.

                        Comment


                        • Klopp je car, i apsolutno je u pravu. A koliko vidim i drugi menadzeri se slazu sa ovom izjavom.
                          Dok ne izbace liga kup, i ne rasporede FA cup preko cele godine, ne vidim kako bi neka ekipa a da nije Siti sa 25 igraca mogla da igra na svim frontovima u najjacem sastavu. Kakvu vrednost ima FA cup i Liga kup kada najjaca ekipa igra sa klincima, koju tezinu dobija takvo takmicenje.

                          On je svojim igracima, a verovatno i sebi obecao odmor od 14dana, i ja tu ne vidim nikakav problem. To sto vi mrzite Kloppa iz nekih drugih razloga je vasa stvar i vase pravo, ali ovde nema nicega loseg ili bezobraznog u izjavi Kloppa.

                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Mecevi se igraju 04.03.2020.

                            Od ove runde se ne igraju ponovljeni mecevi ukoliko se zavrsi nereseno.

                            Rooney protiv Man Uniteda, nama koska...

                            4 Sheffield Wednesday - 13 Manchester City
                            9 Reading or Cardiff City* - 8 Sheffield United
                            2 Chelsea - 16 Shrewsbury Town or Liverpool*
                            10 West Bromwich Albion - 14 Newcastle United or Oxford United*
                            7 Leicester City - 12 Coventry City or Birmingham City*
                            6 Northampton Town or Derby County* - 1 Manchester United
                            3 Southampton or Tottenham Hotspur* - 11 Norwich City
                            15 Portsmouth - 5 AFC Bournemouth or Arsenal

                            Comment


                            • Auu, odlično. Moramo izbaciti Totenhem.

                              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Meni je ruzno jer na taj način ispadne kao neka poluprofesionalna utakmica i to je to.

                                Klopa poštujem kao trenera strašno, još više otkad je počeo da uzima trofeje, više su mi hvalospjevi na njegov račun smetali dok nije ništa uzimao nego sada kada pobijeđuje i osvaja titule. Kao lik mi nije najkulnajopuštenijisavršen tip kakva se slika stvorila i to je to. Da ne bude zabune da se sve vrti oko ljubomore na vašu sjajnu formu, jer koja god se polemika povede vi vučete na to

                                Comment

                                Working...
                                X