Announcement

Collapse
No announcement yet.

VN Madjarske

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16


    samo 4 vozaca u istom krugu. Tuga kolko timovi van velike trojke zaostaju. zbilja imamo podeljenu formulu na F1 i F1.5
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #17
      Luis je presao igricu sto se tice voznje, posle ovoliko trka suvisno je to i pominjati..
      Ovo za 4 vozaca u krugu ubija sport i to je nesto sto mora pod hitno da udje u neki proces omogucavanja manjim timovima makar pribliznu poziciju..

      Comment


      • #18


        ako neko nije gledao trku da se nadje
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • #19
          Pa oduvek je to bilo tako na tim trkama tipa Madjarska, Austrija (A1 Ring) i slicno, kratak krug i na kraju ostane 4-7 vozaca u istom krugu. Tako je bilo i pre 30 godina tako je i sad i verovatno se nece promeniti nikad.

          Comment


          • #20
            Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            Spoiler


            ako neko nije gledao trku da se nadje
            Pošto sam posle dužeg vremena bio primoran da gledam trku na SKu, svakako ću bar ovo odgledati, jer je tužno koliko su loši Pavle(?) i Pralica. Praćenje trke im se svodi na borbu za prvo mesto, za sve ostalo što se dešava na traci kao da su s Marsa pali. Ne znaš da l su juče počeli da prate F1 ili toliko nemaju fokus da zapravo isprate ono što se dešava na stazi. Pa bar nenormalno spore pit-stopove usled greški mehaničara da skontaju odmah. O entuzijazmu i energiji da ne pričam, kao da prenose sahranu
            Bukvalno kao drugi sport da gledaš kad se prati preko Sky-a. Ne mora ni tako daleko da idu, dovoljno je poslušati Mirana Ališića kako je (nekada) prenosio za RTV Slovenija, radije bih njega slušao iako ga razumem možda 20%.

            Što se trke tiče, svaka čast Mečki i Lewisu, mislio sam da šanse nema da upali ono, jesu doktori, nema šta. Baš ogromna razlika u performansama između H i M guma, Botas na hard gumama nije mogao ni Ricciarda ni Norrisa da pređe.
            Zanimljivo i da ovi što su startovali na soft nisu bili hendikepirani, čak su i duže ostali na stazi od mnogih na mediumu. Verovatno im je na ruku išla dosta niža temperatura od očekivane.

            Žao mi Landa, jer je izgubio 3 pozicije na kraju zbog greške mehaničara, ali jbg, dešava se, a ruku na srce, ne dešava se tako često McLarenu. Danas je bilo bar 3 jako loše odrađenih stajanja doduše, izgleda da je bilo nečeg u vazduhu Budimpešte

            Russella mislim da nisu ni pomenuli danas, a itekako je zaslužio posle kvala juče (baš šteta što nije u Q2 upao). A danas je odlično startovao, bio je čak i 13i u jednom trenutku mislim. Baš maksimum izvlači iz ovog Williamsa. I onda dođe onaj ludi Hockenheim i očajni Kubica ni kriv ni dužan uzme bod, Stroll dođe do verovatno najboljeg rezultata za Racing Point, iako nije u Perezovoj stratosferi što se kvaliteta tiče

            Comment


            • #21
              Originally posted by p4p1 View Post

              Što se trke tiče, svaka čast Mečki i Lewisu, mislio sam da šanse nema da upali ono, jesu doktori, nema šta.
              ja sam odma znao da je gotovo ali sam se ubrzo i zbunio kad sam video da Luis nista ne smanjuje razliku. tek je malo posle kreno da ozbiljno smanjuje i tada ona grafika da ce imati priliku za napad krug pre kraja samo se sve vise smanjivala.

              Russella mislim da nisu ni pomenuli danas
              ja mislim da su Ferarije najmanje prikazali
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #22
                Ma da, izgledalo je u početku kao da će ga možda stići tek u zadnjem krugu.

                A za Ferrari umalo da pukne bruka, u pravu je ODB, uvek je bilo toga, ali baš da dvojica pređu SVE ostale za krug, ja ne znam je l se ikad desilo u novijoj istoriji? A blizu je bilo

                Inače sam protivnik plavih zastava, pogotovo za vozače koji su u poenima ili imaju šansu do istih da dođu

                Comment


                • #23
                  gledo je i Nandas



                  mislim da bi on itekako zeleo vec ove sezone da zameni nedoraslog Gaslija. A posto RB pikira na titule sledece godine mene bas interesuje koga ce drugog dovesti a da je "jak" posto mislim da Kvjat i Albon to nisu bas. Bice interesantno videti. tu bi Alonso najbolje legao ali Honda ga ne zeli.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #24


                    "Vidimo se u Spa"
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #25


                      Lujo ga zeli smestiti u RB, a Max ga prebacuje kod Luje. ni jedan ga ustvari nece jer ne zele konkurenciju.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • #26
                        Znamo da u ferari nece sigurno, ovaj tvit je samo jos jedan dokaz

                        Comment


                        • #27
                          ova slika najbolje docarava sta se desilo

                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • #28
                            Posto je Madjarska u pitanju, tako je, ali Mercedes ima toliko rezerve da moze da radi sta hoce.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Alan View Post
                              Posto je Madjarska u pitanju, tako je, ali Mercedes ima toliko rezerve da moze da radi sta hoce.
                              slazem se da su bili u Belgiji na primer otreso bi ga Ham bez odlaska u bokseve. zapanjujuce je kolko taj Mercedesov motor krije u sebi pravu snagu. sad su pokazali sta sve mogu.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • #30
                                „Тајна формула горива дала је Мерцедесу 18 КС додатну помоћ у Мађарској“

                                Тврди се да је тим Формуле 1 имао побољшану формулу горива Петронас током тркачког викенда у Мађарској, према италијанској филијали Моторспорт.цом. Ово би Силвер Арровима дало предност од непуних 18 КС.

                                Левис Хамилтон је дуго требало да истражује Макса Верстаппена у Хунгарорингу, али Британци су га подржали новом формулом горива, пише италијански медиј. Мерцедес је ново гориво у Мађарској користио за храњење мотора Спец 2, који је представљен у Канади. Према извештајима који су процурили из Бриквота, то је резултирало повећањем снаге за најмање 18 кс. Велики скок, који је нормално тешко постићи ажурирањем целог мотора.

                                Како је Мерцедес успео да направи такав скок само горивом? Према италијанској филијали Моторспорт.цом, коришћени су веома тајни молекули, који су резултат уске сарадње добављача горива Петронас и мале немачке лабораторије која је развила нови синтетички бензин. Овај бензин је у складу са прописима ФИА, али очигледно има већу калоријску вредност.

                                Италијански медиј извештава да би ново Мерцедес гориво требало да постане оружје за предстојеће трке у Спа и Монци, где Ферари обично има већу снагу. Сребрне стрелице се надају да и они могу бити конкурентни на овим круговима. Ред Булл Рацинг и даље чека своје прво ажурирање горива ове сезоне.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X