Strana 2 od 2 PrvaPrva 1 2
Rezultati 16 do 26 od 26

Tema: Letovanje 2019

Active Member limun avatar
    Datum registracije
    03.12.2016
    Moć reputacije
    214748537
    Citirati Originalno postavljeno od Alex Pato Pogledati poruku
    Ja u petak idem na Tasos. Može neka preporuka vezano za plaže?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
    Gde ces biti smesten?

2. Your Google Adsense code here
    Member Alex Pato avatar
    Datum registracije
    15.09.2017
    Moć reputacije
    214748448
    Vila Sotira u Potosu.

Member Alex Pato avatar
    Datum registracije
    15.09.2017
    Moć reputacije
    214748448
    Citirati Originalno postavljeno od limun Pogledati poruku
    Gde ces biti smesten?
    Vila Sotira u Potosu.

Datum registracije
    03.12.2016
    Moć reputacije
    214748537

Letovanje 2019

Vila Sotira u Potosu.

Tebi je blizu Psili Amos, imas jeftin bus dotle. Svi koji su bili kazu da je predobra. I za Aliki kazu da je super.

Ja nisam bio juzno, obisao sam za sad samo Tarsanas, La Scalu, Golden Beach i gradsku.

La Scala ima bas fensi beach bar i uglavnom dolaze mladi. Dobro je uredjeno. Sve vrste lezaljki, baldahini, ljuljaske, lazy bagovi, separei, bazen, muzika, guzva, ludilo. Voda tirkizna.

Golden beach daje mnogo lep prizor posle 17h kad krenu talasi, pocinju vec na 30ak metara od kopna, a voda zelenkasta i providna. Pesak bas fin, sitan i zut. Dugacka plaza sa mnogo beach barova ali nisu nista posebno.

Tarsanas je ok, ali ne vracam se tamo.

Sutra idemo na Makrijamos. Po komentarima sa neta to je mnogima najbolja plaza.

Banned
    Datum registracije
    22.04.2010
    Moć reputacije
    0
    Bio sam pre 2 god tamo, lepo mesto. Samo da nisi negde visoko, bas ima ogromnih uzbrdica

Poz sa Tasosa

Jesu, uzbrdice su straobalne ali nije strašno na stotinak metara sam od marine. Pozz i tebi munli, i lep provod.

النجم الاحمر 弱肉強食 avatar
    Datum registracije
    12.06.2012
    Moć reputacije
    214748885
    Skupo u Grčkoj baš. Baš su neke cene bezobrazno nabili po ovim lokalnim marketima.

Ne sad kao skupo mnogo novca, nego su cene za neke proizvode bezobrazno podigli. Možda nije isto na svim mestima.

Member Alex Pato avatar
    Datum registracije
    15.09.2017
    Moć reputacije
    214748448
    Tebi je blizu Psili Amos, imas jeftin bus dotle. Svi koji su bili kazu da je predobra. I za Aliki kazu da je super.

Ja nisam bio juzno, obisao sam za sad samo Tarsanas, La Scalu, Golden Beach i gradsku.

La Scala ima bas fensi beach bar i uglavnom dolaze mladi. Dobro je uredjeno. Sve vrste lezaljki, baldahini, ljuljaske, lazy bagovi, separei, bazen, muzika, guzva, ludilo. Voda tirkizna.

Golden beach daje mnogo lep prizor posle 17h kad krenu talasi, pocinju vec na 30ak metara od kopna, a voda zelenkasta i providna. Pesak bas fin, sitan i zut. Dugacka plaza sa mnogo beach barova ali nisu nista posebno.

Tarsanas je ok, ali ne vracam se tamo.

Sutra idemo na Makrijamos. Po komentarima sa neta to je mnogima najbolja plaza.

Aha...ti si znači obilazio severni deo ostrva. Ja sam na jugu i planiram da iznajmim quad vozilo ATV od 300cc. Biće ok za mene i devojku . Mi planiramo da istražimo južni i istočni deo ostrva. Notos beach, Psili Amos beach, Astris, Kalami, Livadi, Arsanas, pojas oko Alikia pa sve do mermerne plaže. Jel i dalje suncobran i dve ležaljke 10 eura?

warlock Sandugp avatar
    Datum registracije
    03.07.2011
    Moć reputacije
    214749022
    Ja znam gde cu.
    I ako se trunku dvoumio posle ovoga sam 100% siguran:

Yuiuviuviuviuaaaaaa!!!! Hir aj kam!!!

Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

Active Member skeptik avatar
    Datum registracije
    16.08.2013
    Moć reputacije
    214748690
    Citirati Originalno postavljeno od dekkard Pogledati poruku
    Jesu, uzbrdice su straobalne ali nije strašno na stotinak metara sam od marine. Pozz i tebi munli, i lep provod.
    Svrati malo i do Porto Carasa to je tu blizu i pozdravi "atleticara" ako ga vidis.

Datum registracije
    03.12.2016
    Moć reputacije
    214748537
    Aha...ti si znači obilazio severni deo ostrva. Ja sam na jugu i planiram da iznajmim quad vozilo ATV od 300cc. Biće ok za mene i devojku . Mi planiramo da istražimo južni i istočni deo ostrva. Notos beach, Psili Amos beach, Astris, Kalami, Livadi, Arsanas, pojas oko Alikia pa sve do mermerne plaže. Jel i dalje suncobran i dve ležaljke 10 eura?
    Jeste 10 evra ali sam se razocarao. Prevelika guzva, bezobrazni i nezainteresovani konobari. Sunce se mnogo reflektuje od belog mermera pa przi na sve strane, nema sta da se jede na plazi. Mislio sam i da je veca plaza. Svakako lepo je da se vidi, ali ne i da se sedi ceo dan.

Banned
    Datum registracije
    22.04.2010
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od skeptik Pogledati poruku
    Svrati malo i do Porto Carasa to je tu blizu i pozdravi "atleticara" ako ga vidis.

Verovatno ću i otići, i to ferijem, džabalesku je karta.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 1 2

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •