Announcement

Collapse
No announcement yet.

VN Britanije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    daj bre, šta više ovaj švabski kreten treba da uradi, da bi dobio neku ozbiljnu kaznu??!

    Comment


    • #17
      Ovaj Vettel zreo za suspenziju neku

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

      Comment


      • #18
        još ova dva nazovi komentatora pričaju o nekom "trkačkom incidentu"?? dokle ta pristrasnost može da ide....

        Comment


        • #19
          Daj Alonsa, sklonite ga iz ekipe vise. Em je krs em luduje

          Comment


          • #20
            Da li se drogiraju ovu iz mercedesa?

            Comment


            • #21
              Covek ima 25+ sek prenosti i vrh tempo oni mu vicu boks boks

              Comment


              • #22
                Ma zbog najbržeg kruga, mada na kraju Hamilton i to uze, neverovatno, svaka čast

                Ova kazna za Vettela je nebitna, treba da ima neku kaznu za sledeću trku. Mada nema ništa od toga

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                Comment


                • #23
                  Vettel propo.
                  Zao mi brata Maxa

                  Gasly kontam da nece voziti sl sezone za RB.

                  Comment


                  • #24
                    Kakva trka!

                    to je F1 kakvu zelim gledati LET THEM RACE (a stvarno mi i cuka mogla otici kod duela Lekler-Max)
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #25
                      Ne treba puno, bolje gume, Sigurnosni auto kad stvarno ima potrebe a ne kao danas....

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by p4p1 View Post

                        Ova kazna za Vettela je nebitna, treba da ima neku kaznu za sledeću trku. Mada nema ništa od toga

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                        Doživotni DNF iz F1 je jedina mera za njega

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Alan View Post
                          Ne treba puno, bolje gume, Sigurnosni auto kad stvarno ima potrebe a ne kao danas....
                          SC je itekako bio potreban ili bar VSC svejedno je jer je razlika bila ispod 2s sto bi svakako u oba slucaja lagano nadoknadio. Bio je potreban jer su auto izvlacili dizalicom a svi znamo sta je bilo ne tako davno plus je ovo bilo u "centru staze" . Nikad vise Jules Bianchi, zbog malo zanimljivosti u jednoj trci.

                          Jbg sreca za Lewisa, ni prvi ni poslednji put ovako nesto u F1

                          Inace bas dobra trka kao i Austrija, ovo je ono sto treba F1.
                          Last edited by colchonero; 14-07-19, 20:43.

                          Comment


                          • #28
                            Koliko gluposti se pise ovde... I posle sto nema nikoga na temi. Pa bas me i ne cudi... Doviđenja, prijatno

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Stevudza11 View Post
                              Koliko gluposti se pise ovde... I posle sto nema nikoga na temi. Pa bas me i ne cudi... Doviđenja, prijatno
                              svako ima pravo na svoje misljenje ja necu to pravo nikom uskracivati dogod ne vredja drugog forumasa. ako si imo nesto reci o trci mogo si to podeliti i doprineti a ne ovako. kako hoces.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment

                              Working...
                              X