Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    I Jarmolenko je zreo za out.

    Sacekaj u svakom slucaju. Danas nema Kejna, pa vidi sta ce biti do LS sa njim. Ako ga nema eto Sona kao top opcije uz dobar raspored. Nemaju kup.

    Maunt/Pulisic, prvi je bas blizu gola, i izvodi neke prekide. Pulisic je u formi, uzeo mesto Odoiju ali dva meca bez ucinka ga seli na klupu. Maunt ima jace brojke.

    Ako verujes Marsijalu, moze biti prava razlika u odnosu na ostale. Jos je 9, blizi golu i cesto ga odmara. Povreda je ono sto ga prati cim veze mesec dana nekog ritma.

    Svi imaju dobar raspored. Svi su dobra opcija za naredno kolo, igraju kuci dok se igra derbi vrha tabele.
    Ne volim tog Marsijala, razocarao me ranije. Fali mi 0.3m za Sona, tako da cu verovatno ubaciti Mounta i onda imam 2.4m da dodam negde, mozda da izbacim Tarkowskog i ubacim Walkera..

    Comment


    • Sta je sa Kejnom?

      Comment


      • Razboleo se.

        Comment


        • Misteriozna bolest Hari Kejna.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Nista ipak od Sona... [emoji16]

            Comment


            • Rekoh ti da sacekas

              U subotu su pisali da se radi o obnovi povrede clanka. Juce su prebacili u bolestan. Cekam sredu i da ga vidim na Marakani, posle toga mi je obavezan u timu. Uz laksi raspored i bez kupa mora okrenuti sezonu u pozitivnom smeru. I za sebe i za klub i za Poketina
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Koliko treba fanzazi menadzera da proda nekog igraca pa da njemu padne cena? Koja je tu matematika u pitanju ? Konkretno me zanima za Kejna i Kaluma Vilsona

                Comment


                • Ova sezona mi je haos. Daleko bilo, ne mogu da ubodem nijedan transfer kako treba, a kamo li kapitena [emoji19]
                  Moraće da radi free hit.

                  Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
                  Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                  Comment


                  • Jebeni fantazi sa jebenim petkom.

                    Comment


                    • Pu... ostade mi H. Wilson sa 10 poena na klupi jer je Poketino ubacio Mouru pred sam kraj.. kud ne ubaci Eriksena

                      Comment


                      • Vardy i Maddison, obojica mi u timu.

                        Comment


                        • Originally posted by NSG View Post
                          Rekoh ti da sacekas

                          U subotu su pisali da se radi o obnovi povrede clanka. Juce su prebacili u bolestan. Cekam sredu i da ga vidim na Marakani, posle toga mi je obavezan u timu. Uz laksi raspored i bez kupa mora okrenuti sezonu u pozitivnom smeru. I za sebe i za klub i za Poketina
                          Jel i posle Sefilda ovo mislis ? U teskom kanalu Kejnara, ne znam sta sa njim da radim

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni Snow View Post
                            Jel i posle Sefilda ovo mislis ? U teskom kanalu Kejnara, ne znam sta sa njim da radim
                            Ono kad ti je u ocima Kejn od pre dve sezone pa se sve nadas da ce da proradi bas sad Los je, ne ucestvuje u igri, ne sutira. 2 puta sutnuo za 90min, a Son 7 puta. Kad se setim starog Kejna, ta dva suta ispuca u prvih 15min Fali mu Eriksen da namesta sanse.

                            Slicno kao ja sa Sonom. Son do ovog kola najlosije brojke od svih igraca koje drzim na oku. Nije im los raspored, mogu u naredna 2 meca dati 4 gola ali im je forma i igra losa. Jos Son kad dodje iz Azije obicno prvu pocne sa klupe.
                            Koga bi ubacio umesto Kejna?
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • E to mi je glavni problem kod Kejna, a i sve mislim da ce da proradi cim ga izbacim . Fali mu i Eriksen, ali i Tripije koji je umeo da ga poveze sa golom i taj transfer u Atletiko mi je jedna od vecih fudbalskih misterija. Vidim da sad Lo selsa gura na poziciju gde mu je ranije igrao Eriksen, ali posle ovog kola stvarno ne vidim kako Totenhem moze da se digne do top 4. Mozda je neka poslednja prilika Vest Hem u sledecem kolu koji je isto u kanalu, ali opet mnogo je upitnika.

                              Sa Kejnom to izgleda ovako:

                              Rajan
                              Arnold Sojonco Lundstram
                              Mane De Brujne Maut Marsijal
                              Vardi Kejn Abraham

                              Bez Kejna:

                              Rajan
                              Arnold Sojonco Lundstram
                              Mane Medison De brujne Pulisic Marsijal
                              Vardi Abraham

                              Umesto Kejna bi uzeo najverovatnije Ingsa za klupu, Medisona umesto Dendonkera i Pulisica umesto Mauta. A kasnije bih imao para i za rezervnog golmana kako bih iskoristio bench boost.

                              Comment


                              • Ja cu cekati da prodje ova pauza za transfere. Da vidim ima li zivota u Kejnu (da mu Tripije namesti koji gol ) Himenez je dobio neki udarac, kao i Pulisic. Mozda i neke nepredvidjene povrede.

                                Pulisic ide Sitiju, ne vidim mnogo poena kod njega, pogotovo kad vec imas Ejbrahama. Vreme je da Maunt donese bodove. Sad je bio dobar, proslo kolo pogodio precku. A Himenez za Kejna? Igra po 90 min, rotacije minimalne, sad se zavrsava LE pa ce svu snagu da usmere ka PL. Sve sto Vulvsi urade ide preko njega a nije ni skup
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X