Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princoni Snow View Post
    Ne kukaj, Oljice . Sad sam ti pogledao tim, posto Mane nije igrao, a Vardi ti je bio rezervni kspiten, nakon zavrsetka kola Vardiju ce se racunati kapitenska traka

    Sta mislite da De brujnea zamenim Sonaldom?

    Imam vec Alija iz Sparsa, ali mi se cini da ce Son da preskoci De brujnea po pitanju bodova?
    Iako svi nesto pricaju o Aliju kao boljem izboru meni je Son mnogo opasniji. Ali brojke KDBa su sjajne, samo ga ne prati tim.

    Poslednja tri meca: KDB 14 kljucnih dodavanja 13 suteva (5 u okvir) sledece 3 teze utakmice.
    Son 8 KD 6 S 2 u okvir. Ima laksi raspored
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Olja kuka, a skupila 70 poena. Ima ljudi koji su jedva 40 prešli.

      Ja bih preporučio da Kejna ubacite. Mislim da on polako pronalazi onu staru formu, a njemu nema niko ravan po pitanju postizanja golova.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by NSG View Post
        Iako svi nesto pricaju o Aliju kao boljem izboru meni je Son mnogo opasniji. Ali brojke KDBa su sjajne, samo ga ne prati tim.

        Poslednja tri meca: KDB 14 kljucnih dodavanja 13 suteva (5 u okvir) sledece 3 teze utakmice.
        Son 8 KD 6 S 2 u okvir. Ima laksi raspored
        Pa znas kako, Ali je jeftiniji i to ne bas beznacajno, a sa druge strane kod Murinja je drugi spic, a koliko se u nekim situacijama Kejn vraca nazad, cesto Ali izbija i u prvi plan.

        I mimo brojki, Kdb igra vrhunski, ali ga niko ne prati i to me bas iritira, zato razmisljam o Sonu

        Comment


        • Kako Reise 70? -.-

          Sada imam 48, sa jos 13 od Vardija to je 61. Pa nisam znala, razmisljala.kako god, da se racuna zamenik ako kapiten ne igra, a izvukli me eto Vardi, Ali, Evans, Grilis i Dzejms ostalo sve 1-2. Mrsavo.
          Ali kako je pocelo sa Celzijem lose bas, ispalo na kraju odlicno.

          meskaaa se ipak ona bebaaa:
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ulazi ti Stevens sa 9 poena kao zamena za Mane ali posto imas -4 zbog transfera 66 ces imati.
            Loso kolo jedino Vardi, Robertson i Ings doneli poene.

            Comment


            • Originally posted by Princoni Snow View Post
              Pa znas kako, Ali je jeftiniji i to ne bas beznacajno, a sa druge strane kod Murinja je drugi spic, a koliko se u nekim situacijama Kejn vraca nazad, cesto Ali izbija i u prvi plan.

              I mimo brojki, Kdb igra vrhunski, ali ga niko ne prati i to me bas iritira, zato razmisljam o Sonu
              Ima Son nesto u sebi, pravi je golgeter, retko kad masa zicere i jacu glavu od Alija. Ucinak mu vise zavisi od faktora srece nego od toga na koju nogu je ustao. Ali izlazi sav ljut sto nije nista napravio.

              Son je dvocifren svaki mec otkako je Murinjo tu, osim meca kad ga je cuvao najbolji 1na 1 igrac lige, mozda i sveta-Van Bisaka. I opasan po gol i kreativan. A nema vise onih rotacija glavobolja.

              Sve mislim kako se mora neko otkaciti da pomogne KDBu ali nista. Zezus u Barnliju, u subotu nikoo. Mora proigrati Siti ali kad ce to biti, pitanje je. Son mi je od njih trojice obavezan.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Namirišem da bi Palas mogao da sačuva par CS-ova i ubacim Kejhila. On prošlo kolo povređen, a ovo ga stavim na klupu jer sam mislio da će biti povređen..a on igrao. Palas uzme oba CS-a. Sad moram da čekam da mali Genduzi ne igra večeras, jer mi je prvi igrač na klupi...

                Son ne sme da se preskoči. Ove brojke od dolaska Murinja su baš dobre. Mada i očekivano je bilo da će on da dominira.

                Ne znam samo dokle da trpim Firmina. Sve se nadam da će prokinuti, a ono nikako...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Ne znam samo dokle da trpim Firmina. Sve se nadam da će prokinuti, a ono nikako...
                  Jos ovo kolo, maksimalno. Posle toga ne igraju u 18.kolu, idu Lesteru u 19.om pa ludi Vulvsi na Enfildu.
                  A naredna 3/4 kola Rasford Everton i Njuka kuci, Votford i Barnli u gostima. Poslednja dva kola jedno kljucno dodavanje, 10 suteva na gol 6 u okvir 2 pogodjena okvira gola i 2 promasena zicera. Izvodi penale, slobodnjake i miran si duze od ta 4 kola. Igra kao preporodjen. A sledece kolo Liverpul ne igra, Totenhem vs Celsi, Siti vs Lester..a Rasford ide Votfordu
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Stivensa tek sada vidim da ima 9

                    Boooo kako sam se nadala, ne da sam se udala piiii premija na kraju jos mi i dobrodosla Maneova pauza.

                    Izvinjavam se sto sam kukala pre vremena i svog obracuna bodova, ali zaboravila sam i da se vcrs igra mec :flrt:
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ja sam već isplanirao da sačuvam transfer za ovo kolo ako se ništa nepredviđeno ne desi. Onda se ubacuju Marsijal i Rašford u 18. kolu umjesto Salaha i Ingsa.

                      Kakva dilema za ovo kolo oko kapitena. Da li Liverpulove igrače ili Lesterove? Salah/Mane ili Vardi. Vuče me nešto i ka Medisonu, on je konstantan, uvijek uzima 7-10 poena. Možda će i on da bukne jednu utakmicu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nekako mi je Marsijal sav povredljiv, svako drugo kolo mislim hoce li igrati, koliko.. mislim da ce mi Rasford biti dovoljan.

                        Znas da mislim da ce Liverpulu biti tesko sutra, a ako slucajno ne prodju ne bih stavljao njihovog igraca za kapitena. Ako prodju, opet se vracamo na Mane/Salah i to ko ce sad prebaciti 10+ bodova.

                        Gledao sam Lester juce, i Vardi i Medison su mogli jos po gol i asistenciju. Pogotovo ako izadje Ihenaco sa Vardijem napred za vikend a iza bude Medison. Onda ne mora da se vraca duboko po loptu jer iza sebe ima 3 radilice Ndidi, Tilemans i Praet. Vardi je gladan tih golova, brojki, rekorda. Cesto im se svira penal. Za sada mi je Vardi C
                        Last edited by engleski_dopisnik; 09-12-19, 18:49.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Ovo je Vardijeva sezona, teško je ignorisati njegovu formu i Norič kući. Krul je imao neke užasne intervencije protiv Šefilda, treba i to imati u vidu. Za sad mi je on kapiten, ali Salah je veliki diferencijal. Rijetko koji igrač u top 100k ga ima, a znao je ovom Votfordu i četiri da uvali.

                          Marsijal ta dva kola da odradi protiv Votforda i Njukasla, poslije toga će da leti svakako. Nema ko daje golove sem njega i Rašforda u Junajtedu. Ne vidim bolju opciju u ta dva kola trenutno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Antonio iz Vest Hema igra van pozicije. On će biti prvi špic Vest Hema uvijek kad je zdrav, jer kad on igra Vest Hem je mnogo bolji tim. Malo je skup, 6.9 vrijedi, ali kako je odigrao 2. poluvrijeme protiv Totenhema, utakmicu protiv Čelsija i ovo sada poluvrijeme protiv Arsenala mislim da će se nadavati golova. Ispod radara prolazi za sad, ali imaću ga u vidu od 19. kola.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pokusao sam sa Lanzinijem i Jarmolenkom ove sezone, nista. Dosta za sada sto se WH tice. Niko kao Arnaut.

                              Mislio sam Grilisa da ubacim za taj neki mini period od narednog kola ali videh da ima 4 kartona. Previse mi je i 4ti sa 4 kartona
                              Last edited by engleski_dopisnik; 09-12-19, 22:09.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Originally posted by NSG View Post
                                Pokusao sam sa Lanzinijem i Jarmolenkom ove sezone, nista. Dosta za sada sto se WH tice. Niko kao Arnaut.

                                Mislio sam Grilisa da ubacim za taj neki mini period od narednog kola ali videh da ima 4 kartona. Previse mi je i 4ti sa 4 kartona
                                Imao sam i Lancinija i Jarmolenka. Ništa veliko mi nisu doneli.
                                Par kola sam imao Rajsa i njega sam brže-bolje ratosiljao.
                                Nisam se preterano osladio sa WH igračima. Mislim da mi ni jedan neće skoro na listu.
                                Griliša sam kupio prošlo kolo i kreten zaboravio ga staviti u startnu postavu.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X