Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je prošla kriza sa utakmicom protiv Totenhema, a čini mi se da će Čelsi dati i Sotonu i Arsenalu 3+. Takođe, Temija bih stavio za kapitena. Ubacio bih KDB-a umjesto Sona, ali mi fali 0.5, a ne bih da ubacujem KDB-a sa još jednim nekim za -4 jer ga ima protivnik u kupu. Ovako bih ga zakuvao sa Marsijalom i Abrahamom.

    Strah me Ingsa, može lagano Čelsi da im ubaci 3-4 i onda on da uleti sa golom kad je nepotrebno.

    Pulišić teško, imao je loš period i baš kad ga stavio na klupi Čelsi je dobio. Mislim da će par štopera biti Zuma-Tomori, a protiv Arsenala Rudiger-Tomori. Ne očekujem ni ja da će Čelsi igrati sa tri štopera. Nezahvalno je prognozirati ko će igrati u ovom periodu. Samo Kejn je siguran, taj će igrati do iznemoglosti.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Mislim da je prošla kriza sa utakmicom protiv Totenhema, a čini mi se da će Čelsi dati i Sotonu i Arsenalu 3+. Takođe, Temija bih stavio za kapitena. Strah me Ingsa, može lagano Čelsi da im ubaci 3-4 i onda on da uleti sa golom kad je nepotrebno.
      Šta napriča ovo. X kao kuća.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Imao sam baš sreće ovo kolo. Golove dali Kantvel, Vardi, Ings x2, Griliš. Usralo me kao nikad do sad.
        Last edited by DžonDon; 24-12-19, 08:35.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Haha, bije to Soton lagano.

          Sad vidjeh da je Kovačić suspendovan zbog parnih žutih. Vrlo moguće da se Maunt vrati na CM-a, a Pulišić od starta na krilo.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Sad vidjeh da je Kovačić suspendovan zbog parnih žutih. Vrlo moguće da se Maunt vrati na CM-a, a Pulišić od starta na krilo.
            Kakav previd, to vec znacajno povecava sanse da Pulisic pocne.

            U ta dva meca ne ocekujem 6+ golova. Nece izaci Soton tako visoko pa da bude prostora nazad kao sto su uradili kuci. Dali smo im 4 jer nam je mnogo toga polazilo za nogom. Voleo bih da bude tako i za dva dana ali sam skeptican. A na Emirejtsu ne ocekujem 3, nalozice se oni, pogotovo ako ne izgube u Bornmutu, prvi Artetin mec kuci, derbi Londona, za promenu pun stadion..ne znam koliko imamo snage za jos jednu dominantnu pobedu u derbiju bez obzira na sta licila njihova odbrana

            Totenhem poslao zahtev za smanjenje/ukidanje kazne Sonu. Kakav bi fantazi veleobrt bio da ukinu do cetvrtka kaznu
            Last edited by engleski_dopisnik; 24-12-19, 08:10.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Son me baš unazadio sa žutim kartonom, tim mi je bio postavljen do 22. kola. Srećom ga još nijesam izbacio iz tima. Čekam vijesti, nadam se da su pozitivne, jer mi se više čini da je Rudiger dobro prodao onaj kontakt, nema šanse da ga je zaboljelo nešto. Ne očekujem sad da mu ukinu crveni skroz, ali ne vjerujem da će biti tri utakmice kazna. Više mi izgleda kao kazna za jedan meč.

              Ako Sonu ostane kazna, mislim da su Marsijal i Abraham i više nego dobre zamjene. Vidim i da ih kladionice favorizuju da budu strijelci u četvrtak.
              sigpic

              Comment


              • Isto, taman sam duplirao napad Totenhema, vraca se bolji raspored Vardiju i Medisonu..
                Da mu nisu ponistili ovaj protiv Evertona verovao bih da bi mu skroz skinuli, ovako mi 1-2 meca suspenzije isto kao i 3, za naredna dva mi treba neki jak na toj poziciji.

                Pogledao sam snimak Wat-Mun, videh da je namestio zicer i neke sanse ali brojke mu nisu bas sjajne. Kad vidim da se vraca Pogba i Rasford mora imati svojih 3-5 suteva na OT. Imam Rasforda pa ne bih duplirao tako da samog sebe uveravam da su Rasford- KDB bolja opcija od Rasford-Marsijal
                Last edited by engleski_dopisnik; 24-12-19, 10:11.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Ništa od smanjenja kazne Sonu.
                  Spoiler


                  Rekao je Hazenhitl da Ings neće moći sve utakmice odigrati u ovom periodu.
                  Spoiler


                  Abraham ima dva dana odmora između Sotona i Arsenala, mislim da će početi oba i odigrati standardnih 70-80 minuta. Marsijal i Abraham mi izgledaju kao siguran pik za ovo kolo, Griliš je bio prošlo kolo npr. Nema tu previše mozganja, očigledne stvari se ne propuštaju.

                  Mislim da će Abraham, Kejn ili Rašford imati veliki skor ovo kolo, treba samo vidjeti koga će sreća pogledati najviše.
                  Last edited by Reise; 24-12-19, 15:44.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da je Long zdrav verovao bih da bi Ingsa odmorio protiv Celsija. Long nije zdrav, Ce Adams poslednji put poceo mec pre dva meseca, Celsi ne prima tesko golove kuci a odmarao je od subote. Jedino Redmond kao lazna devetka. Ipak je Palas za dva dana kuci, sto mnogo bitnije.
                    Ovde bi nam Nemanja mogao pomoci

                    Teras me da ubacim Ejbrahama ili Kejna za Ingsa ovim "savetima"

                    Nego, sta su opcije za kapitena? Meni bi bio Kejn da ga imam alii nemaam Lundstram?
                    Last edited by engleski_dopisnik; 24-12-19, 20:19.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Ako Ingsa bude odmarao, mada ne vidim zašto bi, baš je u odličnoj formi, onda pitaj Boga koga će ubaciti. Na Adamsa ama baš ne računa ni malo, dok je u zadnje vreme Long zajedno sa Ingsom u napadu i možda bi on mogao da igra, a možda i pruži Adamsu poslednju šansu da pokaže da vredi novca koji je uložen u njega. U svakom slučaju ja mislim da će igrati Ings. Jedino ako postoji strah od neke povrede, ali baš je u odličnoj formi, daje sve od sebe i mislim da je spreman da sve mečeve odigra na vrhunskom nivou do kraja.
                      Last edited by DžonDon; 24-12-19, 21:31.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Fantasy Premier League 2019/2020

                        NSG ja bih na tvom mestu stavio Sterlinga, mislim da ce on odmarati protiv Sheffielda koji ce imati posed max 30%, a City ima dosta ostalih igraca koji mogu da rese mec tog tipa. Proslu protiv Wolvesa su izgubili kuci 0:2, tako da ocekujem neku vrstu osvete sada. Wolvesu i dalje povredjen Boly tako da ce Sterling imati dosta duela sa Dendonckerom koji igra van prirodne pozicije i Coady-jem koji u poslednjih par meceva ima dosta kikseva a i inace nije idealan izbor za cuvanje igraca kakav je Sterling.

                        Ja sam u velikoj dilemi da li da menjam Allija i vratim Mouru. [emoji3]
                        Last edited by limun; 24-12-19, 22:18.

                        Comment


                        • Ne, ne, protiv Čelsija Ings 100% neće odmarati, ali protiv CP-a postoje realne šanse da ne počne i uđe sa klupe oko 70 minuta. Hazenhitl redovno pominje na pres konferencijama da posebno vode računa o zdravlju Ingsa, jer on ima istoriju teških povreda. Ja bih Ingsa ostavio samo zbog tog meča protiv CP-a, jer ih je Soton prošle sezone u gostima uništio, a kod kuće su trebali da ih dobiju. Njima leži CP, ali ne vjerujem da će Ings dobiti mnogo minuta u toj utakmici.

                          Meni kapitenska stoji na Kejnu, ali vrlo moguće da ću mijenjati.
                          sigpic

                          Comment


                          • Protiv Palasa veoma moguće, jer će biti baš težak meč sa Čelsijem. Tu će možda Long i Adams kao što sada igraju Long i Ings, jer hvali Longa dosta na konfrencijama, Adamsa uopšte ne pominje ali kontam da će mu pružiti priliku da kontačno zatrese mrežu. Mada ovde nije ni važno ko će igrati umesto njega jer Longa niko nije lud da ima i u rezervama..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Je l imao neke ekskurzije Hasenhutl kad je odmarao igrace protiv jakih ekipa u gostima? Meni to nesto u glavi ali ne mogu da pronadjem to +:Ipak je Garsija to radio kad je gostovao Sitiju

                              Long je bas upitan za Celsi, vise verujem da ce njegovu poziciju zauzeti Redmond, mislim da je nesto slicno igrao proslo prolece.

                              Limune, bas me brine da stavim traku Sterlingu, mnogo puta ove sezone je izneverio. Svidja mi se sto igra poslednju utakmicu kola i bio bi velika razlika ovo kolo. Jeste opasan, mislim da je vreme da proradi ali mi je istorija prepreka A kad vidim Rasforda kuci sa Njukaslom koji ce imati 3-5 suteva, sutnuti slobodnjak, penal..
                              Last edited by engleski_dopisnik; 25-12-19, 09:58.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Mislis da nece Pogba sutirati penal? Jes da se nije proslavio sa onim njegovim stilom izvodjenja, jes da ga zovu "labilni", ali ipak verujem da Solser mora njemu da prepusti to. [emoji16]

                                Comment

                                Working...
                                X