Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas samo 3 igrača na terenu i sva tri gol. Kantvel, Griliš, Ings x2.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Mislio sam da ću 50 poena uzeti za cijelo kolo, ali evo već u subotu je ostvaren cilj. Vardi, Ings, Griliš, Lundstram i Henderson su neočekivano dobro iznijeli ovo kolo. Protivnik u kupu ništa specijalno, može da prođe ako mu Rašford postigne pet golova.

      Ako bude golova na Totenhem-Čelsi, a siguran sam da oće, biće to vrhunsko kolo.

      Zola i NSG, pogodili ste da će Siti da razbije Lestera, ali ove asistencije De Brujenea i Sterlinga uopšte ne bole. Ali ovaj produžetak Liverpula itekako boli.
      sigpic

      Comment


      • 56 bodova, isto kao i protivnik. Njemu ostao Son, a meni Abraham i Greenwood, mogao bih ja lagano ispasti ;D

        Comment


        • Kantvel, Griliš, Vardi, Ings 52 boda. Očekujem povratak u TOP 8.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Sto produzetak boli? Ne kapiram [emoji3]

            Comment


            • Iscrpljujuća utakmica pred sljedeće kolo protiv Lestera. Ima dosta dana za odmor, ali može da utiče na igrače.
              sigpic

              Comment


              • Da, jos su povredjeni Fab, Gini i Ox iz veze. Pogotovo je problem zbog prve dvojice. 99% primamo gol.

                Comment


                • Sad vidjeh Ingsove golove. Bukvalno mu se vratilo za one promašaje protiv Vest Hema kad je pogodio prečku i stativu, a i, po mom mišljenju, opravdano poništeni gol. Ništa specijalno nije uradio, osim dva data gola.

                  Slično igra kao i Vardi prije 2-3 godine, dosta se troši na presingu. Za igrače koji se troše važi pravilo da promašuju veliki broj šansi, međutim Ings ubacuje skoro sve što šutne u gol. Vrhunska sezona, sam drži Sautempton. Baš se teško brani Ings, biće tu još dosta golova za njega.
                  sigpic

                  Comment


                  • Rekoh tinza Megvajera i Pulisica

                    Al si obrnuo igricu opet, Hendersonom pogotovo -_-

                    Sve mislim pasce Ings, sve planiram da ga menjam ali nista. Ne da mi doktor
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Sonu 3 meca suspenzije ako mu nesto ne spuste. Imam Alija pa cu verovatno vaditi Sona.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Toliko sam se uzdao u napadace Totenhema i Celsija, ali na kraju mi je najbolji igrac dana Kiko Femenia (6).

                        Comment


                        • Originally posted by NSG View Post
                          Rekoh tinza Megvajera i Pulisica

                          Al si obrnuo igricu opet, Hendersonom pogotovo -_-

                          Sve mislim pasce Ings, sve planiram da ga menjam ali nista. Ne da mi doktor
                          Makse, viđe li što je De Hea primio. Imao je šansu da postigne gol pri kraju Megvajer, tu sam baš ispizdio. Ova utakmica poslije me nije zanimala u okviru fantazija.

                          Izgura se do 3. kola kupa, sad je već do sreće kakvi ti protivnici dolaze.

                          Sonova izmjena će biti Marsijal, svidjelo mi se kako je igrao protiv Votforda. Ne znam bih li mijenjao Ingsa za Abrahama, vrijedi li taj potez -4, šta mislite?
                          sigpic

                          Comment


                          • Mozda bi svirali faul napadu kod tog skoka Megvajera, naslonio se rukama na igraca

                            Meni bi previse bilo da uzmem i Marsijala, posto imam Rasforda. Vidim da je namestio 3 zicera. Vise sam za KDBa da dupliram Siti jer mi raspored i igra obecavaju Ne bih ni Manea ni Salaha sad uzimao, igraju sa dve dobre ekipe u nekoliko dana pa opet je moguca neka rotacija posle toga.

                            Znajuci kakav je bio ishod sa ekipama koje se zatvore, VH i Bornmut, ne bih isao u minusu zbog Ejbrahama. Ings je u nekom ritmu i ima dve kuci posle Celsija a Celsi gostuje Arsenalu na prvom Artetinom mecu kuci i ide Brajtonu koji ni malo nije naivan.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Sta mislis NSG hoce li Lampard dati Pulisicu sansu protiv Sotona?

                              Nerealno je da opet izadje sa 3 stopera.

                              Comment


                              • Ne ocekujem 3 nazad, to mu je igrac manje napred. Izgubili smo dve od poslednje tri kuci bez datog gola. Mora pojacati napred. A to moze uraditi i sa 4 3 3 gde ce Alonso igrati levo jer bi steta bila da ga stavi na klupu a to malo iza njega da pokriva sa igracem u vezi. Onda bi 3 vezna bila Kovacic Kante Zorzinjo, bocno Maunt, koji ulazi u sredinu otvarajuci prostor za Alonsa iza, i Vilijan.

                                Sacekajmo izjave pred mec, verovatno ce biti pitanja o Pulisi pa cemo onda vise znati. Do tad mozemo samo da pretpostavljamo
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X