Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se za Pulisica. Stalno je u nekim zicerima koje je masao u poslednje vreme. A vec sledece kolo ima SOU kuci. Jedini problem je rotacija. Nema ucinka neko vreme a ako dodamo da bi Lampard mogao izaci sa Zorzinjom Kanteom i Kovacicem iza onda Maunt Vilijan ili Pulisic krecu sa klupe.

    Sad si me zamislio sa Orijeom, videcu jos statistike do veceras
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Liver- WH odlozeno?
      Znaci bolje da nemam nikog u timu od njih?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pa bolje, mada ako su ti svi igrači aktivni, nije ni kraj sveta da ti presede na klupi ovo kolo. Zavisi dosta i od toga je l planiraš da ih vraćaš posle, koliko su koštali kad si ih kupila i sl. Ne isplati se da ih baciš ako im je porasla cena dok su kod tebe u timu bili, pa da ih posle ovog kola vratiš.

        Comment


        • Ma ne bre, da ih odmorim samo

          Logicno da ne treba da budu u timu, ali bolje da pitam.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Aha, benchujes ih onda ofc

            Comment


            • Samo da se prođe ovo 2. kolo kupa, neke poene i ne očekujem bez Liverpulovih i Sitijevih igrača.
              sigpic

              Comment


              • Sve cemu se nadam igra u nedelju Rasford, Son kapiten, Ali i Orije

                Izbacen TAA, kad vidim raspored, njegova 4 kartona, gust raspored, ne daj Boze neku rotaciju..

                Kazu poplave u Brajtonu, postoji mogucnost da se odlozi mec ali ne velike sanse za to.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • TAA se najviše rotira od defanzivaca Liverpula, to je najveći razlog zašto sam ga izbacio, a ne ide mu na ruku ni raspored. Tek od 25. kola ću vratiti trojicu iz Liverpula, ili možda 24. koje će najvjerovatnije biti duplo kolo.

                  EDIT: Čitao sam sinoć o ovim poplavama, ali je napisao neko na tviteru da im se otvorio neki glavni autoput i da se ponovne kiše očekuju tek naveče. Odigraće se to sigurno.
                  Last edited by Reise; 21-12-19, 10:20.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da da, samo kazu da juce nisu znali kako ce sinoc padati

                    Pepe na klupi, sastav Arsenal blago receno cudan.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Pa kad je pola tima povredjeno, sastav je kakav mora biti

                      Sent from my MI 9T using Tapatalk

                      Comment


                      • Lakazet na klupi mi je greh, ne znam zasto je zakucan. Ne znam zasto nema mesta za Pepea i Genduzija.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Lik protiv kojeg igram u kupu, izbacio je Dinja i Himeneza da bi ubacio Sojunčua i Rašforda. Takođe, od 11. kola igra mu Pikford umjesto Edersona i baš ovo kolo ih je mijenjao. Koliko sreće imam jbt.
                          sigpic

                          Comment


                          • 3 igraca 31poen
                            Lundstram/Henderson/Ings

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • J*bala me rokada Hiton za Šmajhela. Mislio sam da može do više poena a on ko iz šale primio tri komada.
                              Donekle me izvukli Griliš i Himenez.
                              Sada sve nade i molitve usmerene ka Čilvelu i Tilemansu.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Sad Sterlinze proradi a KDB odmori!
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X