Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da će Abraham propustiti dvije utakmice, možda čak i treću. To je neka moja prognoza. Na instagramu je napisao da se brzo vraća, mislim da je to brzo za nedelju dana.

    Fali mi 0.1 da ubacim Bačuaija, tako da ću Ingsa vjerovatno ubaciti. Uz to, ubacio sam Kejna umjesto Aube, Sona umjesto Rišarlisona i naravno Ings umjesto Abrahama. Ingsova forma + raspored mi je izgledalo baš primamljivo. Mogao sam i Musea, koji isto ima odličan raspored i u formi je, ali nema potrebe za štednjom.
    sigpic

    Comment


    • Ingsa planiram od sledeceg kola

      za ovo stavih Delofeua, isto kosta 6.1

      gostuju upravo Sautemptonu .. ne znam zasto ali to mi opasno mirise na dvojku,mislim se cak traku da mu dam(:

      Comment


      • Jesi li to sanjao Delofeua?

        Iskreno, pored Liverpula i Spursa ne bih ni pomišljao nekima drugima da dam traku ovo kolo.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by cssr View Post
          Ingsa planiram od sledeceg kola

          za ovo stavih Delofeua, isto kosta 6.1

          gostuju upravo Sautemptonu .. ne znam zasto ali to mi opasno mirise na dvojku,mislim se cak traku da mu dam(:
          Dve najgore ekipe trenutno. Dno dna. Ali ako ništa, mislim da je zagarantovano da Ings daje gol, a rezultat 1:1 ili 2:2

          Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Nije problem, imam po 2 štiha iz Liverpula i Totenhema ali iz nekog principa ne volim da dajem traku igracu posle evro utakmice. zvuci konzervativno al jbg

            ostaju Sojundzu, Vardi i Delo(:

            Lester-Everton, sve cekam da karamele napokon krenu.. zdusno sam navijao da sutnu onog picopevca i da ih preuzme Murinjo ali avaj

            Comment


            • Ne dajem ni ja kad je srijeda-subota, kao što je Liverpulu bilo ove nedelje. Međutim, Spursi su utorak-subota i taj extra dan odmora puno znači tako da sam na Kejna ove nedelje.
              sigpic

              Comment


              • Kome pre traka, Mane-u ili Son-u?

                Comment


                • Originally posted by In the middle of nowhere View Post
                  Kome pre traka, Mane-u ili Son-u?
                  Imas odgovor u prethodnom postu, mada bi bilo vreme da se Liverpul malo raspuca pogotovo sto ocekujem da sa nedostatkom Fabinha pristup bude ofanzivniji sa Oxom ili Keitom u vezi.

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Ubacih Kejna umjesto Aube. Kejnu vjerovatno ide kapitenska samo zbog toga što Sterling nije siguran starter. Đe zaglavih na ovoga Sterlinga...
                    Sto si vadio Aubu. Norwich je idealan za par komada

                    Comment


                    • Šta mislite, Firmino ili Rašford?
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        Sto si vadio Aubu. Norwich je idealan za par komada
                        Mnogo opasnije izgleda Lakazet od njega od kad se vratio. Forma je najveći razlog, ne vjerujem da će dati više od Kejna u naredne tri utakmice. Bornmut je uvijek imao problema protiv robusnih napadača, mislim da će Kejn više od dva gola dati.

                        @Nerealni
                        Da sam bio na tvoje mjesto izabrao bih Firmina.
                        sigpic

                        Comment


                        • Eto i Sterlinga, sad ga treba izbaciti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Izbacio bih ga jer mislim da nece igrati protiv Barnlija. Jos je na karton od suspenzije a sledi derbi Mancestera. A opet Siti lose igra, Sterling jedan od najopasnijih igraca tima (lige). Sumnjam da ce Pep krenuti bez Sterlinga kad vec ni Aguera nema. Ne znam sta da radim sa njim sad.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              Sto si vadio Aubu. Norwich je idealan za par komada
                              Laganih 2

                              Comment


                              • PAŽNJA! PAŽNJA!

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X