Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam imao dilemu u vezi svetog trojstva za ovu sezonu - Sterling Salah Puki
    jos po 1 iz Sitija i Liverpula u odbrani ili na golu i to je vec pola tima

    sto manje iz Man Utd, Arsenala i Celzija
    malo golova, pozadi tanko, cifre nategnute, pa rotacije itd idt

    Lukas Moura (7.5) kad je u pitanju treci tim lige
    sterlingova lajt verzija, djeluje mi najagilniji kod pevaca + igra 2. spica, dok je Son vise krilo
    vidjecemo ide li Eriksen i kad se vraca Ali.. kakogod moj pik je brazilac zasad

    Vardi (8.9) ce da isporuci svoje kod Rodzersa a i ne iste bogatstvo kao Kejn ili obamejang npr

    Barnli iza Liverpula za vikend ima povoljan raspored. Piters (4.6 odbrana) i Barns (6.6 napad) zvuce primamljivo

    steta sto Vulvsi igraju evropu. prosle sezone su donili pregrst bodova, ove ce to ici teze plus im cifre skocile

    Comment


    • Originally posted by NSG View Post
      Koliko je ozbiljno? Ima li kakvih info?
      Ne znam jos nista za sada.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Martial i Pedro - out

        Maddison i Anderson - in

        Comment


        • Marsijal nije jos definitivno out iako se najavljuje tako.

          Medison? U narednih 5 kola imaju tri teske, gde ocekujem ukupno 3 gola. Oni u narednih 5 mogu dati 4-7. Ne vidim nesto puno poena iako je sve kreativniji. Imaju tu sirinu bodova, Vardi i Barns poceli sa golovima, treba Perez i Tilemans da prorade, Pereira ofanzivan..
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Koliko se bodova skida za 2-3-4 izmene?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Svaka dodatna izmena ti je -4 poena

              Comment


              • Hvala papi, reko si mi sigurno, ali ko ce sad to da trazi ili pretura po pravilima
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • PiÅ¡e ti sve koliko oduzima kada radiÅ¡ transfere.. Za svako kolo imaÅ¡ jedan free transfer a ako taj ne iskoristiÅ¡ dadaje ti se joÅ¡ jedan.. S tim da najviÅ¡e dva free transfera možeÅ¡ imati..

                  Comment


                  • Otkad sam stavila Davida DG na gol, ne propuÅ¡ta da primi po jedan gol.

                    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
                    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                    Comment


                    • Osetio sam RiÅ¡arlisona ko jedan i jedan. Kupio ga ovo kolo on mi vratio poverenje sa dva pogotka.

                      Comment


                      • Da li zrtvovati Kejna za Abrahama ?

                        Comment


                        • Originally posted by Princoni Snow View Post
                          Da li zrtvovati Kejna za Abrahama ?
                          To sam i ja mislio i onda vidim da je Abraham rovit pa cu sacekati sa tim transferom ima drugih stvari koje mi skripe, nikako Siti i Liverpul da zategnu odbrane da bude cs, vise ne znas na koga da se oslonis, nekako od odbrane se gradi sve pa tako i ovde

                          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                          Comment


                          • Drugi go Aube zagarantovao pobjedu u h2h i napokon jedno kolo visoko iznad prosjeka.. Daleko ispod ocekivanog za sada, cak sam i wc stigao ispucati. Ostala su 2 transfera za iduce kolo pa cu da se rjesim ovog Joiltona i dovedem Pukia, mislim da ce se on nazabijati ove sezone.

                            Comment


                            • Nenormalnih 86pts u ovom kolu. Nisam stigao na vrijeme da provjerim sastav tako da nisam nista mijenjao a odlican rezultat na kraju.

                              Comment


                              • Uzas kolo, 34 bodova, ipak egal sa Nemanjom, veceras on ima Balbuenu ja Diopa, vidjecemo ko ce izaci kao pobednik

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X