Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Abraham spreman u startnoj bas mi drago sto sam ga zadržao a sto ga pola ljudi izbacilo, ali zato Marsijal ni na mapi njega vadim za sledece kolo obavezno, dosta sam ga cekao.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

    Comment


    • Raš poštuje kapitensku traku [emoji108]

      Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

      Comment


      • Ings VC, malo i mene sreća da pogleda.
        sigpic

        Comment


        • Pihh Marasijal povreda, Firmino 17 min jer je Abraham ipak igrao...aooo

          Evans poludeo
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Jel ce igrati Marsijal za vikend

            Comment


            • Vece su sanse da nece igrati ali sacekaj sutra, mislim da je tad konferencija OGSa.

              Pocinje kup od ovog kola. Bice kvalifikovano malo vise od 4mil najboljih.

              Mogao bi Mane da odmori pred odlucujuci mec LS. Odmarali su sad Salah i Firmino, Origi izasao ranije a Mane odigrao celu..
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Pretpostavio sam da bi mogli pomjeriti kvalifikacije za kup u 16. kolu, 7m duša igra ovo.

                Meni i odgovara da počne ovo kolo, dobro je namješten tim za naredna kola.
                sigpic

                Comment


                • Gledam proslo kolo i oke zadovoljna 73 boda, doduse malo neuspesni tripl kapiten Vardi, ali daj sta das...
                  A u h2h 9ta

                  I malo da likujem, razbila sam Jaxa
                  Izvini Jax
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • 73 boda i kod mene.
                    Trebalo bi da delim prvo mesto sa FC Slogom kad se uracunaju izmene.

                    Pozdrav za vrha.

                    Comment


                    • Sta je bilo to sa Abrahamom opet?

                      Comment


                      • Ništa, trenirao je. Spreman je za Everton.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sta kazu za Marsijala, znate li?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ima šanse da zaigra, ali nijesu velike.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pihhh. Hvala Reise.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kup je od sledećeg kola?

                                Ostavio sam Marsijala u timu. Dobiće on neke minute danas, ali više sam ga ostavio jer Junajted ima dobar raspored u narednim kolima. Ne vredi ga izbacivati zbog jednog kola.

                                Opet sam ubacio Salaha. Vreme je da i on nešto uradi. Kapitenska traka na njemu. Izbacio Sterlinga i ubacio KDB-a.

                                Baš me zezaju povrede... Čilvel, Marsijal, Kejhil, Willian(koji ipak igra ovo kolo ali sam ga izbacio).
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X