Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozeee!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • R. I. P. Jax Teller
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ne mogu Aguero i Kejn u istom kolu zablistati, to ti je.

        Comment


        • Cuti ja sam napravio jos veci biser, skinuo sam traku Agueru i dao je Sonu....

          Mikseru kako si prosao, mislim da sam protiv tebe igrao H2H

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            R. I. P. Jax Teller
            Eh sad... pojedini gubili po 50 razlike, Jaxonja je još i dostojanstven poraz doživeo

            Ovo je prvi put u zadnjih 100 godina da imam najbolje kolo u svim privatnim ligama. Budim se, prošlo je zagrevanje - prvih 11 sezona FPLa

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Cuti ja sam napravio jos veci biser, skinuo sam traku Agueru i dao je Sonu....

              Mikseru kako si prosao, mislim da sam protiv tebe igrao H2H
              Onda si izgubio.

              Aguero i Barns mi doneli normalno najviše. Samo neka nastave, Barns dominira svako kolo.
              Last edited by DžonDon; 26-08-19, 09:34.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment




              • Triple cpt

                Katastrofalno kolo, sreca pa Sterling izvuce malo i Mings usao sa klupe..

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Eh sad... pojedini gubili po 50 razlike, Jaxonja je još i dostojanstven poraz doživeo

                  Ovo je prvi put u zadnjih 100 godina da imam najbolje kolo u svim privatnim ligama. Budim se, prošlo je zagrevanje - prvih 11 sezona FPLa
                  mnogo je 50
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Mozeee!
                    Al neki drugi put
                    Grozno kolo pihhh
                    Jos ako je Marsijal povredjen, a imam druge kandidate za menjanje..jbg
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      mnogo je 50
                      Mnogo, ja da izgubim 50 razlike od nekog zapitao bih se šta ja radim uopšte? Da li je fantasy za mene, da ne igram pogrešan fantasy možda? Baš onako tema za razmišljanje

                      Comment


                      • To si sve smislio posle 11 neuspesnih sezona?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Tako je, još jednom se pokazalo da iskustvo nema zamenu

                          Comment


                          • Ovo mi je treća sezona, druga sa učešćem u ligama.
                            A kako izgleda, što više igram, sve je gore
                            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Mnogo, ja da izgubim 50 razlike od nekog zapitao bih se šta ja radim uopšte? Da li je fantasy za mene, da ne igram pogrešan fantasy možda? Baš onako tema za razmišljanje
                              Iskreno, ne znam šta bih ja radio. Nikada nisam ni pomislio da bih mogao izgubiti 50 razlike. To mi je bila naučna fantastika, verovatno da ne bih igrao više.

                              ono što je sigurno, ne bih se javljao u ovu temu, ali tako bi izgleda svi
                              Last edited by mark !t zer0; 26-08-19, 15:27.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Al neki drugi put
                                Grozno kolo pihhh
                                Jos ako je Marsijal povredjen, a imam druge kandidate za menjanje..jbg
                                Koliko je ozbiljno? Ima li kakvih info?
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X