Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ništa ozbiljno u vezi s njim. Pulišić radi preventive nije igrao sad za Ameriku. Dogovorili su se Amerikanci i Čelsi da bi najbolje bilo za Pulišića da odmori dvije nedelje zbog minorne povrede kuka. Ne sumnjam da je Pulišić mogao da odigra ove dvije utakmice za Ameriku sad, očekuj njega u sastavu protiv Sitija.

    Moguće je i da griješim, sačekaj petak kad bude konferencija za novinare za svaki slučaj ako ćeš da ga ubaciš.
    sigpic

    Comment


    • To je to sto Reise rece. Nisam video da je trenirao prosle nedelje. Ako sta bude pre receno, pisem ovde

      Danas je trenirao Ederson, ali nisu Robertson i Salah.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Fantasy Premier League 2019/2020

        Imam ga u timu od proslog kola, a poceo je konstantno da donosi bodove, ostavicu ga u timu pa sta bude. Harry Wilson ce izgleda opet na klupu iako je prethodno kolo imao 10p.


        Sad citam Robertson nece igrati... moram da udjem u minus i uzmem TAA.
        Last edited by limun; 20-11-19, 20:08.

        Comment


        • Nemoj ga micati protiv Sitija, biće tu dosta golova u obije mreže.

          Robertson i Salah pod velikim znakom pitanja, Sky javio da propuštaju meč protiv CP-a, mada bi najbolje bilo da sačekaš petak veče kad će se znati jesu li uopšte i doputovali u London za utakmicu. Ja srećom imam Lundstrama kao prvu izmjenu, tako da ću ostaviti Robertsona u timu.
          sigpic

          Comment


          • Kao što sam i mislio, Salah i Robertson se vratili treninzima. Ipak su povrede zgloba u fudbalu mačiji kašalj.

            sigpic

            Comment


            • Ne das mi da prelomim i uzmem Manea pre Salaha. Verovatno necu nista dirati ovo kolo, nadam se da ce Son i Sterling biti dovoljni za ovo kolo

              Sutra vise info o Pulisicu.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Salah ima baš bolesne brojke kad igra kući, svih šest golova je dao na Enfildu. Možda je bolje da sačekaš sljedeće kolo da ubaciš njega jer ima poslije CP-a tri od četiri utakmice kući. Mada je svejedno ubaciš li njega ili Manea, mislim da će doći na približno isti broj poena u narednih pet utakmica, nema tu neke razlike, osim da je Mane u boljoj formi.
                sigpic

                Comment


                • Da da, bolje sacekati. I onako ne vidim lak mec za Liverpul.

                  Lakse je Salaha staviti za kapitena. Jos mu je opasnost po gol neverovatna. Malo je golova dao na ove brojke. Ako nema Milnera na terenu, moze i penal izvesti.

                  TAA pre Robertsona od narednog kola. Taman Dinj->TAA i cekati razvoj situacije u PLu i LSu do onog tamo kola. Son dva meca pod Murinjom, Sterling eventualni karton ili oba meca po 90 min a Salah da pokaze koliko je fit.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Volio bi Sterling da dobije žuti protiv Čelsija sad, taman da ga mirne duše izbacim za Salaha jer Siti ima mnogo težak raspored.
                    sigpic

                    Comment


                    • Takodje, ali cu ga staviti za kapitena. Sigurniji starter zbog Bilve, odmoran, kuci igra protiv tima kojem Siti moze dati 2-3 gola. I opasan po gol i kreativan.

                      Kad god mnogi od njega ocekuju bodove on nista. Evo sad dizu ruke i proradice.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Pulisic, VVD i Ederson spremni
                        Salah otputovao sa timom
                        Robertson, Grilis, Odoi i Traore upitni
                        King propusta ovo kolo
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Nemojte da stavljate ofanzivne igrače Čelsija na klupu, jedan dobronamjeran savjet. Ta utakmica sa Sitijem je za 5+ golova.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            Pulisic, VVD i Ederson spremni
                            Salah otputovao sa timom
                            Robertson, Grilis, Odoi i Traore upitni
                            King propusta ovo kolo
                            Koliko sam ja video danas slike sa treninga svi su trenirali i Salah i Robbo. Nisam gledao intervju sta je Klopp rekao, ali kontam da ce biti spremni...

                            Last edited by Brian McShtull; 22-11-19, 20:27.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Dvoumim se da li da ubacim De Brujnea i dupliram sredinu Sitija... Sterling-De Brujne, ili da pokušam da iznenadim i ubacim Ozila, nadajući se da možda, sasvim slučajno uradi nešto po prvi put ove sezone.

                              De Brujne - 39% ljudi ima...
                              Ozil - 0.8%

                              Mislim da će danas Bobi Firmino konačno da prokine, ali ipak kapitenska ide za Sterlinga.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Dvoumim se da li da ubacim De Brujnea i dupliram sredinu Sitija... Sterling-De Brujne, ili da pokušam da iznenadim i ubacim Ozila, nadajući se da možda, sasvim slučajno uradi nešto po prvi put ove sezone.

                                De Brujne - 39% ljudi ima...
                                Ozil - 0.8%

                                Mislim da će danas Bobi Firmino konačno da prokine, ali ipak kapitenska ide za Sterlinga.
                                Sa kim igra, neće čuditi ako het trik postigne.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X