Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reise drzi se, mada si mi realno sada pobegao kao Liverpul Sitiju Sto bi rekli treneri, okrecem se drugom takmicenju, H2H mi je primarni cilj ove sezone (kao)
    Imam samo TAA ali i 3 Lesterova. Jedino ako Sterling dobije zuti danas a iznenada iskoci neka povreda mislicu o FH

    Princoni, Keli je desni bek i zavisi od povratka Varda a on ne bi trebao da se vrati uskoro. PVA i Slup su levi
    Last edited by engleski_dopisnik; 15-12-19, 12:10.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • KDB i Salah... Čak mi je i mali Grinvud ušao sa klupe i doneo 8 bodova.

      Što se tiče tima, izbacuju se Firmino, Salah i Čilvel. Imam 2 transfera, pa ću u -4. I onda posle sledećeg kola ide WC i vraćanje Liverpulovih igrača. To mi deluje kao najbolje taktika.

      Firmino-Salah OUT...a Kane-?? na sredini neko....to ću još da razmislim... Dajte neki predlog za sredinu sledeće kolo. Pare nisu problem...imaću oko 11 milki za igrača, samo je problem koga uvesti...

      p.s. U kupu 79-37. Valjalo bi proći i drugo kolo...
      Last edited by z0La; 17-12-19, 17:49.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Imao si srecee

        Pa kad vec radis wc bukvalno ti treba igrac samo za ovo kolo. Mislim da je Grilis najbolja opcija za ovo kolo. Evo i odmara sad
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Jesam, ali taj Kejhil me toliko namučio u prethodna dva kola, da je u ovom moralo da se vrati i u moju korist.

          Da, igrač samo za ovo kolo. To može da bude i dzoker. Razmišljam da dupliram Sitijevu sredinu, tj. da ubacim Sterlinga. KDB-Sterling duo bi moglo dobro da prođe. Mislim da je vreme da Lester padne, a da Siti izdominira.

          Griliš nije loša opcija, ali ajdeeeeee NSG, ima se keša, valja se bahatiti.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ja mislio da je 11mil granica

            Pa posto Kejnom nema prostora i za Alija, Totenhem otpada. Lesterovo dupliranje napada Medisonom je mozda previse. Vezni red kao i sam MU nije toliko ubedljiv tako da bi se mogao preskociti. Celsi van forme skroz, Pulisa puno masa iako ima dobre brojke. Maunt moze i sa klupe poceti. Naravno da je Sterling taj, jedini igrac kojeg imam od prvog kola. Nisam znao da moze da se preskoci ta brojka od 11mil. Evo nekih brojki:

            Poslednja 4 meca:

            •Sterling(napisacu ponovo dole za lakse poredjenje) 22 boda/105 kreativnost po FPLu (6 kljucnih dodavanja)/ 295 opasnost po gol po FPLu (13 suteva na gol/5 u okvir gola) vs LEI(H)

            •Marsijal 16/35(2)/139(11/5) vs WAT(A)
            •Pulisic 9/68(5)/226(15/2) vs TOT(A)
            •Grilis. 17/80(6)/90(10/2) vs SOU(H)
            •Ricarlison 21/63(5)/143(8/5) vs ARS(H)
            •Sterling 22/105(6)/295(13/5) vs LEI(H)

            Sterling>Grilis>Rica
            Last edited by engleski_dopisnik; 18-12-19, 07:18.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Siti je imao problema sa kod kuce sa timovima koji forsiraju kontre, a imaju organizovanu odbranu. Lester nije ništa drugačiji od njih. Prima ga Siti sigurno, samo je pitanje koliko može da postigne, a ja mislim da više od dva neće. Mada Lesteru ne ide na ruku to što su igrali u punom sastavu utakmicu u kupu, dok je Siti odmorio sve igrače sem Sterlinga. Zeznut je Siti zbog rotacija, Agero isto treba da se vrati ovu ili sljedeću utakmicu, počeo je sa treninzima, sem KDB-a ne bih ja nikog ubacivao tu.

              Zola, ako oćeš super diferencijal, Pepe iz Arsenala je počeo da daje znakove života i on je jedini uz Sterlinga koji vrijedi malo više. Nemaš baš veliki izbor za ovo kolo s obzirom da već imaš Marsijala, Sona i KDB-a.

              Ja se razmišljam da li vrijedi ubaciti Griliša ovo kolo ili da sačuvam novac i onda za 19. kolo samo Ingsa da zamijenim sa Abrahamom koji će opet imati lakši raspored.

              Ko vam je kapiten? Za mene je 50/50 Son ili Kejn, nemam nikakve druge opcije.
              Last edited by Reise; 19-12-19, 09:23.
              sigpic

              Comment


              • Ja cu dati Aliju traku, nemam neke opcije, ceka me lose kolo.

                Upao sam u kanal, tri igraca Lestera protiv Sitija u gostima, Pulisa i Abraham zatajili i Celsi daje malo golova. Mada ko zna, desavalo se dosta puta da kada ocekujem dosta poena sa dobrim rasporedom bude corak.

                Nisam hteo da vadim igrace Liverpula jer mi se odlazak u minus ni jednom nije isplatio.

                Comment


                • Ništa, ubacuje se Sterling ili Pepe, videćemo. Nešto mislim da će Siti da ih dobije onako lepo. Pa bi valjalo ispratiti osećaj. Da bar ako stradam, stradam jer sam tako hteo.

                  Kapiten je totalno zaebana situacija. Biće Sterling ili Son...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Kako se približava ovo kolo, sve više dobijam neke ideje koje nemaju smisla. Sad bih ubacio Vilemsa iz Njukasla i stavio bih mu kapitensku. Moraću da odmorim od fantazija brzo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja verujem da ce Siti dobiti, 2-3:1. Vidim vraca se Aguero, svi odmorili u kupu a Lester zamalo da ispadne iako su igrali u punom sastavu. Dva remija su sigurno poljuljala samopouzdanje Lestera.

                      Meni je Pepe onako, cak kad vidim da moze poceti sa klupe nisam za tu opciju. Nije nesto kreativan a ni konkretan. Jeste razlika ali koliko rizikovati kad mozes priustiti bilo koga. Zato mi je uvek Sterling in (jedini kojeg imam od prvog kola)

                      Kapiten ce mi igrati u nedelju. Da se nadam ako bude lose u subotu. Son/Rasford/Ali a za sada mi je Son prvi pik.

                      Reise, ako bi da nam napravis ligu zanimljivom obavezno Vilemsa

                      Target ili Orije? Slicno duboko igraju, Vila naredna 4 kola nesto lakse, Target jeftiniji.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Ja imam Orijea, pa ne mogu da ti dajem savjete u vezi s njim.

                        Imam trilemu.
                        1. TAA i Ings van, a Megvajer i Himenez upadaju. S tim što bih Himeneza odmah izbacio i ubacio Abrahama za utakmicu sa Sautemptonom.
                        2. TAA i Saka van, a Megvajer i Griliš upadaju.
                        3. TAA i Robertson van, a Megvajer i Vilems upadaju.

                        Zapeo sam za Megvajera. Mislim da bi mogao da postigne gol i da uzme CS protiv Votforda. Čovjek nema gol ove sezone. Nekad će morati da pogode onoliku glavu i ove vedete iz Junajteda. Nadam se da me osjećaj ne vara.
                        sigpic

                        Comment


                        • Da si na mom mestu sad?

                          Nema po meni MU igraca koji odlicno izvodi prekide. Poslednja dva gola glavom, jedan prosle jedan one tamo sezone, a asistenti su mu bili Medison i Marez. Ostala tri u poslednje dve sezone je dao nogom. Dva puta se dobro snasao u 16m i jedan van 16m Sautemptonu prosle sezone. U naredna 4 kola ocekujem 1 CS, maks dva. A verujem da ce im Votford dati gol. Odlicni su bili protiv Liverpula, na prvom mecu Pirsona. Dini se vratio..ali osecaj je osecaj

                          Od ostalih, Saka-Grilis mi je najbolja opcija. Ings mozda i ubaci gol, a onda opet transfer za istog igraca.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Ne bih se premišljao, uzeo bih Orijea u bilo kojim okolnostima. Više bih vjerovao defanzivcu iz top 6 kojem predstoji isto lagan raspored kao i Aston Vili poslije ovog kola. Za tih 0.7 ćeš dobiti bar 10 poena više u naredna četiri kola, uključujući i ovu utakmicu sa Čelsijem koji je u užasnoj formi. Orije ima potencijal kao Robertson i TAA, već sam i pričao o tome čini mi se. Aston Vila će morati Ingsa da sačuva, a bez Tajrona Mingsa mi ulivaju još manje samopuzdanja.

                            Tvrd je Votford, ali to je najnesrećniji tim ove sezone, pa igram na kartu da će Junajted konačno sačuvati mrežu. xG Votforda je mnogo veći od broja datih golova, imaju dosta problema da završe akciju što se moglo vidjeti i protiv Liverpula kojem su mogli minimum tri gola dati. Votford ima odlične igrače, ali kad ne ide... Jbg.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pulisic ili Robertson out?
                              Zamena za Pulisica Marsijal ili Grealish, zamena za Robertsona Orije, u dilemi sam jer moram da udjem u -4, vec sam izvrsio jedan transfer kdb za salaha, a lfc ima tezak rasspored za defanzivce i ne ocekujem nesto mnogo CS-a u narednih 5 kola, Sa druge strane Pulisic je ocajan a ova dvojica imaju dobar raspored, plus ce mi ostati fine zalihe za Kejnaru sledece kolo, samo da vidim koga da ubacim jos
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ja bih Robertsona makao, jer on sigurno ne može ove nedelje poene da dobije, dok Pulišić itekako može dati gol Totenhemu. Ako ubacuješ Orijea, nek ti bude long term. Ako ga ubacuješ samo ovo kolo, onda je bolje nekog drugog. U svakom slučaju, sigurnije je Robertsona da izbaciš. Ako ubacuješ Marsijala ili Griliša, oni će morati postići gol da bi opravdao tih -4.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X