Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znao sam da nije Robertson u prvih 11 i nijesam ga makao. Da je Firmino bio pribran mogao je čak i do asistencije da stigne Robo. Poslije ovog drugog Salahovog gola, nije me briga šta će ostali da urade.
    sigpic

    Comment


    • Nisam postovao do sada ovde nikada, ali samo cu da kazem da Magnus razbija i u ovome. Ako ne znate na koga mislim, izguglajte malo:

      [https://twitter.com/MagnusCarlsen/st...62206946074624

      https://twitter.com/PHChess/status/1205855261279305730

      Comment


      • Preko FPL tvitera sam i saznao za njega, sad iskreno i navijam za njega.

        Lundstram nastavlja, 4.0 enforcer.
        sigpic

        Comment


        • Vardi asist, nije gol
          Srecom pa Manea ima duplo vise igraca nego Salaha, tako da sam se danas donekle i provukao
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Salaha ovi aktivni skoro da i nemaju, on baš pravi veliku razliku kao kapiten. Svi su na Manea.

            Jbg, ni meni se ne sviđa što je autogol, iako imaju svi Vardija za kapitena jer su Medisonu asistenciju makli.

            Je li moguće da se Čelsi ovako muči? Da me je neko pitao, rekao bih da će oni dati najviše golova ovo kolo.
            sigpic

            Comment


            • A meni Vardi C, Medison u vezi. Posle toga jos jednom Medison za Vardija i Vardi stativu. -_-

              Upisali bodove, kao i Lester sad. A ni jedni ni drugi nemaju to sto ima Liverpul, da na iskustvo dobiju i kad ne igraju najbolje. Bar ja tako vidim danasnje meceve ova tri tima.

              +:Ipak Pulisic nista iako je bio top izbor pre koju nedelju.
              Last edited by engleski_dopisnik; 14-12-19, 16:30.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Jbg, ni meni se ne sviđa što je autogol, iako imaju svi Vardija za kapitena jer su Medisonu asistenciju makli.
                Vidim Krulu prepisali i rekoh dobro je. Onda se setim ovog, da ja vise gubim jer imam Medisona [emoji23]

                Igram u kupu protiv nekog Egipcanina kojem je Mane kapiten. Mozda zamrzi sunarodnika zbog mene [emoji3]

                Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

                Comment


                • Nije strašno što mu nisu upisali bodove zbog poena, jer asist 3, a gol 4 boda. Nego što će da izvisi za bonus ako ostane ovako...to je najveći problem.

                  Moj protivnik u kupu Vardi kapiten. Ali ajde, ima još da se igra...

                  Koliko se nisam nadao da će Trešnjice da igraju 0-0, da mi je Riko zakovan za klupu, a on možda uzme i bonuse ako ostane ovako.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Vidim Krulu prepisali i rekoh dobro je. Onda se setim ovog, da ja vise gubim jer imam Medisona [emoji23]

                    Igram u kupu protiv nekog Egipcanina kojem je Mane kapiten. Mozda zamrzi sunarodnika zbog mene [emoji3]

                    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
                    Bgm će baciti drvlje i kamenje na njega, mogao je biti lokal patriota i obezbijediti 2. kolo kupa.

                    Ja bih trebao da prođem kup. Jedina šansa protivniku je ako Sterling postigne četiri gola. Valjda neće.
                    sigpic

                    Comment


                    • Imam neke užasno dobre brojke zadnja dva kola. Griliš me častio s promašenim penalom, tako da sam obezbijedio tu dva CS-a od Lundstrama i Hendersona. Sa bonusima bi trebalo da ispadne 65, a ostali su još Ings, Son i Kejn. Opet veliki napredak, možda i top 10k sveukupni plasman.
                      sigpic

                      Comment


                      • Da si imao svako kolo wc, bolje ne bi birao
                        Ja se nadam Sterlingu, prejake su brojke da nista ne uradi sutra. Sad Ings, imam jos Guaitu, Alija, Sona i Rasforda. Bice valjda nekih bodova od njih sestorice
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Ne, kunem ti se. Garant bi ovo kolo izabrao trojicu iz Čelsija i trojicu iz Lestera da sam imao wc.

                          Sad mi je zinulo dupe, pa bih da ugrabim još par poena od ove trojice.
                          sigpic

                          Comment


                          • U suštini, Salah izodminirao ovo kolo.

                            Zuma izgubi CS bezveze...43 boda i još 6 igrača ostalo.

                            Protivnik u kupu 29 bodova i ostalo mu 4 igrača, od kojih imamo 2 ista. Znači ako Ings i Alli ne polude totalno, a mene ne prodaju KDB, Martijal...trebalo bi da prođem.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Odaljavam se polako u ligi, ne mogu NSG i FC Sloga svake godine kolo da vode.

                              7k rank sveukupno i nekih 90% šansi da se prođe 1. kolo kupa.

                              Mislio sam free hit ovo kolo jer imam trojicu iz Liverpula i trojicu iz Lestera, ali najvjerovatnije ću maknuti TAA-a za Megvajera (nemoguće da on još nema gol) i Saku za Griliša. Nema smisla igrati free hit kad Liverpul ili Siti nemaju lagane protivnike.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ima li informacija do kada ce Van Anholt odsustvovati? Planiram da uzmem Kelija, pa zato pitam.

                                Comment

                                Working...
                                X