Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znalo se nekada šta je značilo kada veliki SAF pokaže na ručni časovnik.
    Signal za gaženje rivala uglavnom zadnjih četvrt časa.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Draft vrlo neizvestan i svi su u igri, stalno se smenjuju pozicije na tabeli, mnogo je bolje ovako kad svi imamo različite igrače Jedino je kolega Dejan je odustao ubrzo posle par kola sto nije u redu prema ostalima.
      Zgusnuti raspored bice rotacija, izgleda se ce se Abraham vratiti vec protiv Aston Vile ili u sledecem kolu, Auba samo da nastavi u istom ritmu posto vidim da ga malo njih koriste


      Sent from my Mi 9T using Tapatalk

      Comment


      • Nažalost istrč'o sam pred rudu te Abrahama prodao misleći kako mu sledi duža pauza zbog nedavne povrede. Lik me nikada nije zajebavao niti razočarao, fine mi poene donosio.

        Mladu nadu Čelsija zamenio sam Bornmutovim prvim strelcem Kalumom Vilsonom.

        Zanimljivo i u manevru imam još jednog Vilsona, isto člana Trešnjica, Harija. Bruka bodova mi doneo prošlo kolo tako da mi se već isplatila njegova kupovina.

        Comment


        • Sheffield ima odlican raspored do GW20, Lundstrama ili Mousseta morate imati u timu.

          Comment


          • Originally posted by krele90 View Post
            Draft vrlo neizvestan i svi su u igri, stalno se smenjuju pozicije na tabeli, mnogo je bolje ovako kad svi imamo različite igrače Jedino je kolega Dejan je odustao ubrzo posle par kola sto nije u redu prema ostalima.
            Zgusnuti raspored bice rotacija, izgleda se ce se Abraham vratiti vec protiv Aston Vile ili u sledecem kolu, Auba samo da nastavi u istom ritmu posto vidim da ga malo njih koriste
            Da, top je ove godine draft

            Nego zna li neko kad počinje kup? Ne vidim da piše negde, a trebalo bi da počne tu negde oko 15og kola?

            Comment


            • Cini mi se nakon 17. kola da je do ove godine pocinjao.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Kvalifikacije za kup su vazda bile u 17. kolu, a 18. kola početak. Mada ove godine mogu da stave i 16. kolo jer je veliki broj igrača.

                @Mrkela
                Jbg, previše Kejnu vjerujem, opet mi došao glave.

                Jedna izmjena pred ovo kolo. Sterling van, a Salah upada. Salah kapiten.
                sigpic

                Comment


                • postavio je Owl gore na temi za kup, igra se odma posle nove god. izmedju 21 i 22 kola mislim

                  http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post2059273

                  eto uzeh Ingsa, sto vjerovatno znaci da mu predstoji susni period i pored povoljnog rasporeda svetaca(:

                  Comment


                  • Kup u okviru fantazija gdje prvih 2m igrača u 17. kolu stiču pravo učešća u 18. kolu kad je žrijeb. Vidjećeš kad dođe do toga.

                    Ja sam mislio Ingsu kapitensku, ali me povuče nešto da maknem Sterlinga i ubacim Salaha i stavim ga za kapitena.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja igram vrućih krompira sa trakom između Vardija i Salaha. Trenutno je kod Vardija, ali kad god uđem promijenim kapitena

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Cini mi se nakon 17. kola da je do ove godine pocinjao.
                        Originally posted by Reise View Post
                        Kvalifikacije za kup su vazda bile u 17. kolu, a 18. kola početak. Mada ove godine mogu da stave i 16. kolo jer je veliki broj igrača.
                        A znam da je tu negde. Samo obično im piše na početnoj stranici, sad ga nema ni na mapi. Znači od 17og kola kreće loženje

                        Comment


                        • Siti dao četiri, a Sterling i KDB ništa ne uradiše. Više i mene sreća da pogleda. Ostalo je još Salah da postigne dva gola.
                          sigpic

                          Comment


                          • Neka vala i mene malo pogleda sreća, valjalo bi.

                            Maknuo kapitensku sa Sterlinga i stavio Firminu. Ajmo Bobiška, gol i asistencija i ja srećan.

                            Inače, Riko mi igrao sinoć. Izveo ga Howe u 66. minutu i sačuvao mi 6 bodova+3 bonusa.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Maknuo kapitensku sa Sterlinga i stavio Firminu. Ajmo Bobiška, gol i asistencija i ja srećan.
                              isto. Mada inače menjam stalno kapitene, ko Don Gargamel
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Neka vala i mene malo pogleda sreća, valjalo bi.

                                Maknuo kapitensku sa Sterlinga i stavio Firminu. Ajmo Bobiška, gol i asistencija i ja srećan.

                                Inače, Riko mi igrao sinoć. Izveo ga Howe u 66. minutu i sačuvao mi 6 bodova+3 bonusa.
                                Meni je Firmino kapiten od pocetka sezone, sad sam preselio na Vardija posto cekaju ovu grupu kradjana iz Votfoda... tako da ce verovatno Firmino postici 3 gola a Vardi dobiti crveni.

                                Comment

                                Working...
                                X