Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aubameyang prebačen u sredinu za 12.0
    sigpic

    Comment


    • Fali nekoliko igraca iz klubova koji su se plasirali u EPL

      Comment


      • Hoce li neko praviti novu ligu?

        Comment


        • Dvadesetdruga 22. na kraju, kao rookie
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Imajte me u vidu ako se budu pravile lige za novu sezonu
            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

            Comment


            • I mene.

              Comment


              • 👈✌👋 💫
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Mene takođe

                  Comment


                  • I mene
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Također
                      sigpic

                      Comment


                      • Obnovljena je klasik liga tako da bi svi trebali automatski uci, ako pored tih clanova bude jos zainteresovanih neka pisu ovde ili u novoj fantazi temi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Zar nije bolje da se nova liga napravi? Neki sigurno nece igrati od prosle sezone, plus neki su verovatno zaboravili svoje akaunte i sifre. Da ne ispadne da od vec prvog kola polovina ili 2/3 ne igraju.

                          Comment


                          • Verovatno jeste, tako da pravimo novu ligu a u novoj fantazi temi (bice uskoro) pisite prijave.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nije problem ako se stara liga reaktivira. Za svaku sezonu ide posebno registrovanje timova i pravljenje sastava, tako da neaktivni akaunti od prosle sezone nece biti u ligi, jer nisu napravili tim.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X