Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kapitenska ostala kod Rišarlisona i ovo kolo. Zeznuto kolo jer svi favoriti gotovo da igraju u gostima, a na Everton je najmanja kvota po kladionicama. Siti isto igra kući, ali oni igraju derbi, pa tu može svašta da bude. Kante me odvratio od zamisli da kapitensku stavim Sterlingu.
    sigpic

    Comment


    • TC - Auba

      Comment


      • Svi mi koji trljamo ruke za Sonaru kod Murinja.

        Nisam smeo za kapitena odmah, ali ovo je dobar početak.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ja se dvoumio Son ili Sterling pre koji dan. Nema veze, i Sterling ce ovako. Bice 3:3 danas, mec sezone ocekujem

          Son, jedan od najpotcenjenijih igraca na svetu!
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Ja neću previše čekati da ubacim nekoga iz Spursa. Ali i Son najistaknutiji, vidjeću kako se bude odvijala situacija. Možda i obojicu ubacim.
            sigpic

            Comment


            • Slicno, Ali i Kejn su mi na oku I kad bi se vratio Dejvis od pre dve sezone kad je davao golove i asistirao
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Nema Dejvisa u napadu uopšte, izgleda kao treći štoper na terenu. Orije malo ofanzivniji, ali ni na njega ne idu akcije. Očigledno se pravi prostor za Sona.
                sigpic

                Comment


                • Ja sam zadovoljan sa Gazanigom za sad. Odgovara mi za budzet. Kad se Hugo vraća?

                  Kejn-Son duo deluje kao pogodak.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Deluje i da ce Moura biti standardan kod Murinja.

                    Comment


                    • Orije asistencija i dva bonusa vjerovatno. Nije loš start.
                      sigpic

                      Comment


                      • Opasno sam se zeznuo sto te nisam poslusao Reise, nisam cekao petak i napravio sam izmenu Arnold umesto Robertsona. TAA 2p a Robbo 5 + bonus, jos ce mi skinuti -4p na kraju kola..

                        Ali su me povadili Pope i Tarkowski, njih dvojica sa bonusima 26p.

                        Comment


                        • Pobogu, je li moguće da ovi iz Evertona baš ništa nijesu uradili? Nije loše kolo za mene, samo što me kapiten jebe.

                          Bravo Limune, razbio si ovo kolo. Jbg, svi pravimo takve greške.
                          sigpic

                          Comment




                          • Prodala Mareza!
                            Pu!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ne gotivim Orijea zbog toga sto je lak na kartonima. A i Poketino je stalno rotirao bekove. Ide i saren raspored.

                              TAA sve izvodi, tako da ce imati prednost pre Robertsona. I Mane pre Salaha. Ne zato sto mislim da ce da donosi brdo bodova, vise jer ga svi imaju a i sigurniji je pred ovakav raspored.

                              Kako los izbor kapitena utice na ishod kola. Sterling je bio ocajan, mozda je vreme da ga menjam za Manea.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • 61 poen. Konačno da me krene posle par vezanih poraza.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X