Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Prijava za sve.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • #47
      Ako ima mesta,igrao bih

      Comment


      • #48
        Ako moze i za mene...samo ne draft

        Comment


        • #49
          Tu sam, igram...

          Comment


          • #50
            A, ti si?

            Comment


            • #51
              Prijava za classic ligu.

              Comment


              • #52


                Ovako nesto cu najverovatnije ostaviti za prvo kolo, nego sta mislite ko ce biti iznenadjenje ove godine i ko od jeftinijih moze mnogo da donese?
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Adam The Llama View Post
                  nego sta mislite ko ce biti iznenadjenje ove godine i ko od jeftinijih moze mnogo da donese?
                  Valery i Adams.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • #54
                    Mislim da treba obratiti pažnju na Che Adams-a iz Sautempton-a, igraju ofanzivan fudbal, a mislim da će on imati prednost u špicu. Takođe i Valery iz odbrane, on igra dosta ofanzivno. [emoji3]

                    Comment


                    • #55
                      Hoću i ja kodove, ako može?

                      Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by In the middle of nowhere View Post
                        Mislim da treba obratiti pažnju na Che Adams-a iz Sautempton-a, igraju ofanzivan fudbal, a mislim da će on imati prednost u špicu. Takođe i Valery iz odbrane, on igra dosta ofanzivno. [emoji3]
                        Odakle ti baš oni padoše na pamet. Misliće neko da imam dupli nalog.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by NemanjaMikser View Post
                          Odakle ti baš oni padoše na pamet. [emoji3] Misliće neko da imam dupli nalog.
                          Slično razmišljamo. [emoji3]

                          Comment


                          • #58
                            Prijava za classic ligu i h2h.

                            Comment


                            • #59
                              Polako sa igracima SOU, do decembra (13 meceva) imaju 3, 4 laksa meca, sve ostalo nisu favoriti. Pogotovo kad se misli o defanzivi. Sredina i napad mogu nesto vise ali ni tu nema sigurnijih bodova. Redmond preporodjen, konkretniji, izvodi i neki prekid. JWPa hoce lopta, gol. Adams obecava a Ings pre koji dan da 2 gola. Jesu jeftini ali sa ovakvim rasporedom i sirinom bodovnog potencijala..nisu mi trenutno favoriti iako mi je Redmond na listi opcija
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • #60
                                Ne znam koliko ces da profitiras sa Cemberlenom,ne verujem da ce ga forsirati posle onakve povrede,a ima Klop dobar izbor u veznom redu. Dvoumim se izmedju Hurihejna i Grilisa iz Aston Vile,ovaj prvi je imao bolju statistiku u cempionsipu,na kornerima je i slobodnjacima a ovaj drugi je kao neka zvezda tima,isto kostaju 6m.

                                Comment

                                Working...
                                X