Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto da ne, nije ni skup, malo odmorio u kupu, igra spica a u ova dva meca mogu dati ukupno preko 3 gola. Samo da Son ne poludi pa mu pokupi sve bodove
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Ko li je najsigurniji iz odbrane Man. City-a, za ova dva kola?

      Comment


      • Originally posted by NSG View Post
        Medison spreman, Vardi obavezno kapiten. Psihologija je veliki faktor a 0:9 je i jednima i drugima negde u glavi. Vise mi naginje na to da ce biti jos jedna hendikep pobeda nego osveta. Vardiju je rodjendan sutra Iako imam i jednog i drugog, Vardi>Rasford
        Tek sad vidim ovo. Onomad neko napisao kako očekuje da nam Čelsi spakuje 3+. Lepo pogađate. Ako može neko da napiše da očekuje 0:3 za Vulvse danas.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Originally posted by NemanjaMikser View Post
          Tek sad vidim ovo. Onomad neko napisao kako očekuje da nam Čelsi spakuje 3+. Lepo pogađate. Ako može neko da napiše da očekuje 0:3 za Vulvse danas.
          Sve mislimo da je kraj dobrih rezultata tvog tima ali nas stalno iznenadjuju

          Ederson najsigurniji Fernandinjo se vodi kao vezni. Od ostalih, bas je tesko proceniti. Stons mozda, u nadi da Laport nece jos u prvih 11.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • zaboravih juce da kliknem tripl kapitena na nekog od tri liverpulovca

            da li ce biti jos 1 duplo/kratko kolo tamo u martu,aprilu? valjda bi trebalo..

            Comment


            • Verovatno tek 37. a mozda bude i 34. Sve zavisi od 1/4 i 1/2 FA kupa.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Nisam imao pristup internetu preko kompjutera par mjeseci, ulazim sad na fantasy i vidim da mi je bolje islo ekipi dok me nije bilo, nego kad sam aktivno pravio prvih 11

                Ide sad lagani wild card, pa da se pokusa jos nesto odraditi do kraja sezone haha

                Comment


                • Nema Reise-a i nestala fantazi prica ovde

                  Finalisti kupa ne igraju 28.kolo, tj. Aston Vila i Sefild / verovatno Siti i Arsenal.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Fantazeri, verovatno će se nastaviti i fantazi sezona. Sa drugarima sam krenuo u neku priču oko fantazija na insta pa ću ostaviti ovde ako nekog još zanima sta piše još uvek aktuelni šampion foruma

                      https://www.instagram.com/p/CA7vMCUH...d=nb2fm6hnjycz
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Nastavlja se fantazi.
                        Neogranicen broj transfera.
                        Igrate li jos?
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Hoće biti neograničen broj za sva kola, ili samo za prvo?

                          Comment


                          • Evo kompletnih pravila

                            Last edited by belgrade_owl; 08-06-20, 17:46.

                            Comment


                            • Kako da saznam mail za fantazi? Sifra nije problem, to cu sigurno da ubodem.

                              Don Carlo - Rossonero

                              Comment


                              • Kako da udjem u grupu?
                                Kako se bese zove?
                                Kako se ja zovem?
                                Sve sam zaboravila
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X