Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne baš sjajno kolo donekle popravljeno sa Aubom.
    Još mi i kapiten.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Loš Vest Hem u 2. poluvremenu. Mogao bi Ings protiv njih da izdivlja u sljedećem kolu.

      Na koju foru Čelsi nije dao Vest Hemu gol ostaje nejasno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Namirišem da bi Palas mogao da sačuva par CS-ova i ubacim Kejhila. On prošlo kolo povređen, a ovo ga stavim na klupu jer sam mislio da će biti povređen..a on igrao. Palas uzme oba CS-a. Sad moram da čekam da mali Genduzi ne igra večeras, jer mi je prvi igrač na klupi...
        Genduzi ulazi u 87. minutu u igru...


        Originally posted by NSG View Post
        Jos ovo kolo, maksimalno. Posle toga ne igraju u 18.kolu, idu Lesteru u 19.om pa ludi Vulvsi na Enfildu.
        A naredna 3/4 kola Rasford Everton i Njuka kuci, Votford i Barnli u gostima. Poslednja dva kola jedno kljucno dodavanje, 10 suteva na gol 6 u okvir 2 pogodjena okvira gola i 2 promasena zicera. Izvodi penale, slobodnjake i miran si duze od ta 4 kola. Igra kao preporodjen. A sledece kolo Liverpul ne igra, Totenhem vs Celsi, Siti vs Lester..a Rasford ide Votfordu
        Eto koliko neam pojma, sad tek vidim da Liverpul preskače....

        Rašford ili osloboditi nekako pare za Kejnaru. Nekako mi mnogo imati Marsijala i Rašforda u ovom nepredvidivom Junajtedu. Gazaniga-Son-Kejn mi deluje kao odličan trio. Spursi imaju odličan raspored. Kući sa Čelzijem i Brajtonom, pa u goste Noriču i Sautemptonu. Deluje kao da bi moglo da bude golova....Još Kejna ima samo 19% fantazija. Ne pamtim kad je bila tako mala brojka...

        Izbacio bih ja Vardija na 2-3 kola, jer mu sad idu Siti i Liverpul i on negde mora stati sa golovima(valjda). Ali najveći problem je što sam ga kupio za 8.9, a sad košta 10.1 i izgubiću tu mnogo para...

        Mnogo materijala za razmišljanje. A vreme je i za wildcard, bliži se polusezona. Ovde će da se lomi sezona što se tiče fantazija.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ovo se zove neizvesnost [emoji16]

          Sent from my MI 9T using Tapatalk

          Comment


          • Z0La, pa ti jos imas wc?

            Ne znam kako izbaciti Vardija, covek ubacuje u mrezu kad god stigne. Posle ta dva meca opet ima 5 laksih, a Liverpul nekoliko tezih. Ako budu u nekakvoj trci za titulu nastavice da gazi.

            Ko je imao vise od 53 boda ovo kolo plasirao se u kup. A mozete i pogledati ko su vam protivnici.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Ja sam imao prethodnih 6 kola preko 60poena, sad kad je kvalifikacija za kup 32.


              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Možda sam kapitena pogodila, ali sam zato bench boost omašila za sve pare. Ipak, zadovoljna bodovima, 70+ je sasvim solidno u odnosu na to kakva mi je ova sezona.

                Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                Comment


                • Zola, nemoj ni da razmišljaš o izbacivanju Vardija. Sitijeva odabrana je mnogo loša. Biće tu dobrih prilika za kontru. Liverpul je opasan, ali nijesu ni oni kompaktni u odbrani kao prošle sezone. Čudi me od tebe Zola da nijesi ubacio Kejna. Samo ti i ja možemo ovako slijepo da mu vjerujemo.

                  Prošle sezone sam ispao za jedan poen iz kupa, dobra je to zabava.
                  s
                  sigpic

                  Comment


                  • Kejn, Ali, Orije i Vertongen nijesu putovali za utakmicu s Bajernom. Mogao je i Son dati odmor.

                    Liverpul lagano odradio posao, uz veliki broj promašenih šansi Salaha.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ali kako Salah lagano ulazi u sanse, to je neverovatno. Ranije sam mislio da je to plod sjajne Firminove kreativnosti medjutim to se nije promenilo ni sad kad je Firmino manje kreativan.

                      Juce promasio 3,4 zicera, sutnuo 9 puta na gol i dva puta dodao za sut na gol. Bornmut i Salzburg- 6 kljucnih dodavanja, 14 suteva na gol i 7 u okvir gola. Najbolje ne gledati prvi mec kola jer nemam ni njega ni Manea. A dace im 3 minimum.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Ne znam kako ćeš preživjeti taj prvi meč.

                        Pogledaj ti ove promašaje...

                        sigpic

                        Comment


                        • U pravu ste za Vardija, tako da će da ostane u timu. A i previše ljudi ga ima. Katastrofa nemati ga, dok ovako dominira.

                          Kejnara se mora uvoditi, već od sledećeg kola. Firmino će napolje. Kane-Vardi će da bude odličan napad.

                          Ipak sam odložio WC za još jedno kolo. Tim mi deluje ok...šta znam.... Salah-Son-KDB-Martijal...i u napadu Firmino-Vardi. Ne bih tu ništa menjao ovo kolo...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Tacno kad stavim Maneu traku, Salah se raspuca, a kad je obrnuto onda Mane daje golove, nije ova igra za mene definitivno. [emoji3]

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Kakva partija Salaha, sramota bi bilo da je ostao samo na jednom golu.

                              Kapitenski, nema što.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kapiten moj, ide ovo na 32 boda.

                                Protivnik u kupu ima Manea i Robertsona, nije moglo bolje.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X