Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zola brate, propo si na fantazi kao Ozil u Arsenal.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by NSG View Post
      Mogao bi Mane da odmori pred odlucujuci mec LS. Odmarali su sad Salah i Firmino, Origi izasao ranije a Mane odigrao celu..
      Nisam slucajno glasno razmisljao
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Zola brate, propo si na fantazi kao Ozil u Arsenal.
        Slabije prati, nema ga ni na PL temi, pa se to odrazava i na fantazi
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Morao je da ga odmori, ja sam mislio i da će Robertson da odmori malo, ali moguće je da neće dobiti punih 90 minuta. Samo TAA da ne uđe, imam odličnu zamjenu za njega u vidu Sojunčua.

          Ajde Salahu, uradi nešto!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Zola brate, propo si na fantazi kao Ozil u Arsenal.
            Hahah, propao skroz.

            Čim se ne prati, ode sve u ....

            Borba da se uđe u prvi milion, a nekad su stvari bile drugačije.

            Originally posted by NSG View Post
            Slabije prati, nema ga ni na PL temi, pa se to odrazava i na fantazi
            Tuga...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Sramota kakvu su asistenciju upisali Aliju.

              67 poena sa bonusima za danas.
              sigpic

              Comment


              • Realno, Salah kao kapiten i Son vade kolo.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Videlo nije asistencije, kao ni ona Orijea na OT. Svaka cast, odlicno si sklopio tim Reise. Verujem da meceve Celsija i Sitija prespavas
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Poklopilo se konačno. Kad je svima loše kolo, meni najbolje, bolje nijesam mogao da biram.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako Raš poštuje traku, znači doktorski [emoji108]

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
                      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                      Comment


                      • Da li da pominjem svoje stamote i nepromisljenosti i dalje?

                        Ono kad god nisam imala vremena da pogledam malo, da razmislim, da vidim sta se dogadja, katastrofa u najavi obavezno nastane.

                        Elem Celzijevci me prvo naceli, a onda nastupa napravljen potez za zatvor. Znam da Manea vrv odmara danas, svi su to rekli i u tih 5 min transfera pre podne i postavljanja tima... sta radim, sta????... dajem mu Vardijevu kapitensku traku!!!!
                        Debil, debil!

                        Marsijal kada ne igra, u timu mi je, kada igra nije i tako nema kraja budalastinama.
                        Jedno kolo fino odigram, sledece debakl i sve takoo. Up-down!
                        Mozda se malo oporavim sutra, ali sumnjam
                        Pihhh!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Nijesam imao novca da uzmem Guaitu ovo kolo, šteta. Možda maknem Lundstrama za nekog od Palasovih defanzivaca. Ljudi igraju niski blok svaku utakmicu, ne može tvrđe niko od njih, a i opasni su po gol iz prekida.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nemoj Lundu, vratice on mozda vec ovo kolo

                            A Sojuncua mozda posle Norica? Guaitu za Patrisia hteo sad ali u timu imam 3 igraca sa 4 zuta pa drzim ta dva FTa
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Vjerovatno neću, ali imam na umu igrače Palasa. Sojunču je sigurica, poslije utakmica sa Sitijem i Liverpulom, Lesteru opet ide lagan raspored. Nakupiće on dosta tu.

                              Ova povreda Lovrena moguće da je zacementirala Robertsona i TAA u prvih 11 protiv Votforda. Šteta što TAA nije od starta bio ovaj meč protiv Bornmuta, oni su bili bez cijelog tima.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bahhh najgore moje kolo ikada. Istripujem se nesto i ubacim B. Silvu umesto L. Moure koji je dao gol + CS, a jos mu stavim kapitensku traku..

                                Ljepo je bilo biti na vrhu.

                                Comment

                                Working...
                                X