Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rank Player Team Fpts Bpts Gls Fast xG xA Shot SoT Hww Bcmiss Bccre Cross
    1. Jamie Vardy 92 16 11 3 5.2 0.9 25 16 0 5 1 9
    2. Sadio Mane 83 11 7 4 4.7 2.3 28 14 1 8 4 15
    3. Tammy Abraham 81 16 10 2 7.2 1.9 38 20 2 9 3 4
    4. Kevin De Bruyne 76 10 2 10 2.6 6.1 27 4 1 2 12 108
    5. Mohamed Salah 72 8 6 3 6.5 0.9 40 19 1 5 2 19
    6. John Lundstram 70 10 3 1 2.9 1.8 18 4 1 2 4 19
    6. Sergio Aguero 70 6 9 3 7.6 2.1 40 12 2 6 3 3
    8. P-E Aubameyang 69 12 8 1 5.2 1.0 32 13 1 4 2 35
    9. Raheem Sterling 67 7 7 1 5.7 3.9 37 11 2 7 7 26
    10. Marcus Rashford 63 12 6 3 7.6 2.0 37 15 2 6 3 16
    11. James Maddison 62 8 4 3 2.4 2.3 33 7 0 4 2 86
    12. Ricardo Pereira 61 6 2 0 0.5 0.8 n/a 2 0 n/a 0 28
    12. David Silva 61 7 3 5 3.4 1.5 20 6 1 3 4 14
    12. Teemu Pukki 61 9 6 2 5.0 2.2 34 18 0 4 3 3
    12. Raul Jimenez 61 13 5 2 4.1 2.2 34 13 2 2 5 8
    16. Mason Mount 58 6 4 2 3.8 1.3 33 13 2 3 3 55
    17. Youri Tielemans 57 4 3 3 1.7 2.0 28 6 0 0 4 31
    17. Harry Kane 57 8 6 1 4.1 0.6 30 10 1 1 1 8
    17. Andrew Robertson 57 7 1 4 0.9 2.4 n/a 4 0 n/a 5 68
    20. Roberto Firmino 56 9 3 4 3.9 3.1 37 14 1 6 7 2
    20. Richarlison 56 6 3 3 2.5 1.8 32 10 2 2 4 27
    20. Bernardo Silva 56 5 5 2 3.3 2 24 10 1 3 5 37
    23. Christian Pulisic 55 5 5 3 3.6 1.9 19 12 0 3 3 13
    Fpts = Fantasy points
    Bpts = Fantasy bonus points
    Gls = Goals
    Fast = Fantasy assists
    xG = Expected goals
    xA = Expected assists
    Shot = Shots
    SoT = Shots on target
    Hww = Hit woodwork
    Bcmiss = Big chances missed
    Bccre = Big chances created
    Cross = Crosses

    Ako vas zanima još više statistike, postavljeni su hyperlinkovi u imenima igrača i u logoima timova.
    Last edited by Reise; 16-11-19, 15:40.
    sigpic

    Comment


    • Au, hvala puno Reise
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • tek sad vidim da Vardija nema u Eng reprezentaciji?! kapiram da je Kejn no1 i da je igra sa 2 napadaca proslost.. al ipak

        mislim da Votford krece polako, Delofeu (6.1) je prekinuo post, brzo ce na teren i Deeney (6.2)

        Willems (4.6) iz Njuke je vise krilo nego bek,sa dobrom prangijom. Zanimljiva opcija, Brus ga gotivi

        Everton isto mora kad tad da krene ali je problem sto sad posle Norwica imaju prilicno gadan raspored

        Bornmuth posjaje sve tvrdja ekipa. Rico (4.3) pod must, takodje ofanzivan bek

        Volvse birati tek kad se otarase evro utakmica, zimski period je njihov predvidjam

        kod Gvardiole jedini siguran starter je golman, u ovom slucaju Bravo (4.8) .... sterling i mane tandem za naredni period, dok sam rekao da cu pukija cekati makad do pred novu god kad se pali wild card

        Comment


        • Vardi se povukao iz reprezentacije, evo ima i više od godinu dana. Bitno da on nastavi ovim tempom za Lester, mada ga sad imaju svi aktivni igrači na fantazi, pa i nije više neki faktor, osim kad mu staviš kapitensku normalno.

          Nikad nisam volio defanzivce Bornmuta, uvijek su primali veliki broj golova, ne znam što im se desilo da odigraju tri meča zaredom bez primljenog gola. Možda su počeli da duvaju neki novi vjetrovi kod njih, ali ne vjerujem u njih previše. Riko bi upao iz jednog razloga, a to je cijena i standardno igranje. Ne razmišljam o njemu pored Sojunčua i Lundstrama koje imam od početka sezone, a moram da imam Robertsona i Arnolda u timu koji daju nevjerovatnu vrijednost s obzirom na učešće u golovima, a nadam se da će uzeti i tri CS-a u narednih pet utakmica jer Liverpul ima prelagan raspored. Peti defanzivac mi je Orije, differential, što bi Englezi rekli, nema ga mnogo ljudi, a ima mnogo potencijala da bude odličan igrač za fantazi. Prošlu utakmicu uzeo 2 bonusa, iako je primio gol. Da je Kejn u boljoj formi, prošlo kolo bi imao asistenciju.

          Treba birati igrače koji igraju protiv Brajtona i Noriča kući. Noriču nema spasa, najgori su tim ubjedljivo, nemaju nikakav balans i povrijeđeno im je pola tima, od toga svi bitni igrači u odbrani. Brajton je imao dobar start, ali oni su već igrali utakmice protiv najlakših: Norič, Vila, Sautempton, WHU i Votford. Idu mračni dani za njih ja mislim, protiv Junajteda su trebali mnogo više da prime.

          Moj plan poslije ovoga kola je da imam tri igrača Lestera u svim linijama, dva defanzivca Liverpula, po dva ofanzivca Čelsija i Sitija, a ostalo će se samo popuniti. Čini mi se da je to dobitna kombinacija.
          sigpic

          Comment


          • Bornmut da l ce uzeti jedan CS u narednih 5 kola. Tesko da Riko moze napraviti nesto napred. Ni Kalum Vilson vise ne moze.

            Sto oba beka ispred Manea/Salaha? Ja bih pre TAA/Robertson i Mane/Salah, bas zbog tog rasporeda gde mogu dati minimum 9 golova u narednih 5 kola, a Firmino ne ucestvuje toliko u toj raspodeli bodova, kao ni vezni red. Jos sa nekim Salahovim znakom pitanja bi Mane bio obavezna opcija.

            Orije? Voli dobiti crveni, nekad zarotirati bekove (vratio se Poketinu miljenik- Fojt) a ne vidim vise od 2 CS u narednih 6 kola. Za tu cenu ih vise vidim u sigurnijem Tomoriju koji moze uzeti 3CS u 7 kola
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Joshua King je moj izbor, sto se tice Bornmuta, mada i mali Wilson moze da donese poene.A iz defanzive se ne isplati uzimati tu ikoga.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              Last edited by Brian McShtull; 17-11-19, 19:14.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Od 28 postignutih golova Liverpula, kod deset golova su učešće uzeli Trent i Robertson (imaju po gol i četiri asistencije). Liverpul zasniva 90% svoje igre na centaršutevima sa strane, Trent i Robertson ih upute minimum 20 u toku utakmice. Baš zbog tog podatka imaju velike šanse da uzmu bonus poene, jer svaki centaršut koji pogodi igrača Liverpula donosi dva poena u bonus point system koji se obračunava u toku utakmice. Ako na to dodaš da su imali asistenciju i CS, tri bonusa su neminovna i predviđa se da će uzeti 10+ poena. Vezni red Liverpula ne postoji, opšte poznata činjenica, najbolje oslikava ono kad Trent parabolom preskoči nekoliko puta čitavu sredinu u građenju akcija i prebaci je skroz do Robertsona na drugu stranu da bi je ovaj iznio do šesnaesterca.

                Ta opcija koju si ti naveo nije uopšte loša, vjerovatno je i bolja, čak sam i ja mislio da ubacim Manea prošlo kolo umjesto Sterlinga s obzirom na formu, ali sam pogledao Sterlingove statistike i reklo bi se da je on morao da uzme mnogo više poena. Nešto slično kao Salah prošle sezone kad je kašljucao, a imao odličnu statistiku, i onda boom, het-trik protiv Bornmuta i njegov najbolji period u sezoni ako me sjećanje dobro služi. Imam neki osjećaj da će Sterling brzo da se otčepi, a ne bih volio da propustim to kad ga već nisam makao kad je počela cijena da mu pada. Vodim se time da igram sa odbranom Liverpula kao najboljom i napadom Sitija kao najboljim. Ovo su neke moje preferencije, ne mora da znači da sam u pravu, posebno kod ovakvog rasporeda Liverpula gdje bi morali da potuku sve redom sa brdo golova.

                Orije ima mnogo veći potencijal od Tomorija. Nije pouzdana odbrana Čelsija, a još imaju i dvije bitne utakmice u LŠ, može doći do umora. I ovako primaju dosta golova, a Tomori i nije neka prijetnja po golu. Kod gola što je postigao, ona lopta se hvata jednom u sezoni. Sa druge strane Orije ne igra LŠ uopšte, Fojt igra. Ali igra Fojta nije ono što Totenhem traži, može on protiv Zvezde i Olimpijakosa, ali da se ne lažemo, mnogo je gori od Orijea. Totenhemu je ostala igra još kad je Tripije igrao, igra se po lijevoj strani i onda se prebaci na desnu da bi išao centaršut kod slobodnog beka i ovaj centrirao. Mizerna cijena za Orijea, a potencijal ogroman za donošenje poena. Morao bi i Totenhem da proigra, previše je to kvaliteta da bi ostali na trenutnoj poziciji.
                sigpic

                Comment


                • Još u toku prošlog kola pođoh -8 da bih prije nekog pada/rasta cijena uklopio i Robertsona uz Arnolda i Salaha. Bekovi Liverpula jesu skupi ali su bolja opcija nego mnogi ofanzivci.

                  Sad ostaje da se mijenja samo ako bude kakvih povreda...

                  Gazzaniga

                  Arnold - Robertson - Lundstram/Rico (Kelly)

                  Salah - Sterling - Martial - Mount - A.Traore

                  Vardy - Abraham (Ayew)

                  Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                  Last edited by Zarkov; 18-11-19, 16:26.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Zarkov View Post
                    Još u toku prošlog kola pođoh -8 da bih prije nekog pada/rasta cijena uklopio i Robertsona uz Arnolda i Salaha. Bekovi Liverpula jesu skupi ali su bolja opcija nego mnogi ofanzivci.

                    Sad ostaje da se mijenja samo ako bude kakvih povreda...

                    Gazzaniga

                    Arnold - Robertson - Lundstram/Rico (Kelly)

                    Salah - Sterling - Martial - Mount - A.Traore

                    Vardy - Abraham (Ayew)

                    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                    Odlican ti je tim, samo ne znam kako si uspeo sve ovo da kupis, i Sterlinga i Salaha i pozadi Arnolda i Endija, i napad odlican.


                    Sto se Spursa tice, oni imaju kvalitet ali pitanje koliko oni uopste zele da igraju za Spurse evo Eriksen je izgleda skroz odustao od igranja a ni ostali igraci ne pokazuju neku veliku zelju da se ista promeni.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Čisto sumnjam da će Eriksen i igrati puno pored Lo Selsa sad kad je odigrao protiv Zvezde i Šelfilda u prve. Potrebna je njima svježa krv, mada ne znam koliko je Lo Selso što se mogućnosti blizu Eriksena kad je Eriksen u top formi. Dele Ali najavljuje povratak u formu, fino igra zadnjih par utakmica. Ja bih rekao da će Spursi da uhvate zalet i krenu sa boljim rezultatima.

                      Žarkov ima dva igrača koje pomno pratim, Marsijala i Adamu Traorea. Marsijal je baš jeftin i igra van pozicije. Imao sam ga na startu sezone, ali ne može da zaređa nekoliko utakmica bez povreda. Junajted mnogo bolje igra kad je on u timu, a i izgleda mi kao da se nameće za glavnog igrača. Jedina loša stvar je što je Junajted defanzivno orijentisan, pa vagam isplati li se više on ili krila Čelsija, Pulišić i Vilijan. Adama zacementirao mjesto na krilu u Vulvsima, sa driblinzima i centaršutevima je magnet za bonus poene, a za njegovu cijenu teško se može naći bolji igrač. Dobro će doći jača klupa sad kad kreće ovaj zimski period.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Odlican ti je tim, samo ne znam kako si uspeo sve ovo da kupis, i Sterlinga i Salaha i pozadi Arnolda i Endija, i napad odlican.
                        Napadači su bili jeftiniji kad sam ih uzeo (Vardy 9.1, Abraham 7.3), a i Mount (6.3) i Lundstram (4). Problem će da nastane ako ovi igrači krenu sa povredama, onda ako ih izbacim nema više povratka
                        sigpic

                        Comment


                        • Tesko je svima koji gostuju Palasu. Sumnjam da nece dati gol treci mec za redom, a cetvrti u poslednjih pet meceva. A opet, vreme je za Liverpulov talas CSa jer ih imaju samo 2 ove sezone. Posto nemam Liverpulove igrace sacekacu i ovo kolo. U LS ih ceka mec sa Napolijem, taman Robertson i Salah budu spremniji, pa cu od meca sa Brajtonom da ih ubacim

                          Palas posle Liverpula ima dobar raspored, Kejhil i Guaita su mi neke opcije koje cu gledati. Mozda i Aju ako pojacam vezni red.

                          Za naredna 4 meca mi je Himenez ispred Marsijala. Vulvsi mogu dati 5-8 golova u tom periodu, a MU 4-6. Magnet za bonuse, kako ga da odmah 3 bonusa. Sve sto Vulvsi urade ide preko njega. Jos moze i penal izvesti. Nesto jeftiniji. U cetvrtak MU ide skroz u Kazahstan a Vulvsi u Portugal.

                          Tim je odlican, jedino bi mozda Himeneza umesto Marsijala bar za naredna 4 kola. Ali vec si u debelom minusu tako da nema sta vise da se menja.

                          Ne vidim mnogo bodova Bornmuta u narednih 5 meceva. Ni fantazi ni obicnih. Jos vidim da je King pod znakom pitanja za naredni mec.
                          Last edited by engleski_dopisnik; 19-11-19, 12:09.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Muči se Palas da postigne gol na svakoj utakmici. Zaha ne postoji ove sezone, a on ih je uvijek izvlačio. Siti, Lester i Čelsi su ih tukli sa 2-0, sa pola snage što bi se reklo. Ne vjerujem ni da će Liverpulova utakmica biti nešto drugačija poslije ove pobjede nad Sitijem. Palasu je prelak raspored, a opet nemam koga ubaciti. Da je Zaha u nekoj formi, pa njega možda. Ovi ostali su krvavi što se fantazija tiče.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma vec dve sezone imaju onako start i onda posle poslednje reprezentativne pauze ubace u vecu brzinu. Dve sezone odlicno igraju u decembru. 17/18 do poslednje repauze imali 4 boda. Posle se ozbiljno razigrali. Slicno ocekujem i ove sezone. Tek se vratio Tomkins, Zaha ga jos nije dao.

                              A Kejhil za 4.5 deluje kao siguran starter. Ima skoro svaki mec po jedan sut na gol. BPS mu nije ispod 10, 12.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • NSG, Reise,
                                zna li se nesto o Pulisicevoj povredi? Hoce li biti spreman za vikend?

                                Comment

                                Working...
                                X