Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    Ja cu cekati da prodje ova pauza za transfere. Da vidim ima li zivota u Kejnu (da mu Tripije namesti koji gol ) Himenez je dobio neki udarac, kao i Pulisic. Mozda i neke nepredvidjene povrede.

    Pulisic ide Sitiju, ne vidim mnogo poena kod njega, pogotovo kad vec imas Ejbrahama. Vreme je da Maunt donese bodove. Sad je bio dobar, proslo kolo pogodio precku. A Himenez za Kejna? Igra po 90 min, rotacije minimalne, sad se zavrsava LE pa ce svu snagu da usmere ka PL. Sve sto Vulvsi urade ide preko njega a nije ni skup
    Opao je Maunt otkad ga je Lampard makao sa LW i stavio na MC. Gledaj Pulišića što radi na LW sad. Bolje Vilijana i Pulišića da imaš nego njega.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Opao je Maunt otkad ga je Lampard makao sa LW i stavio na MC. Gledaj Pulišića što radi na LW sad. Bolje Vilijana i Pulišića da imaš nego njega.
      Jeste, ali za tu cenu je i dalje dobra statistika Ako vec imas Maunta mislim da ne treba trositi jedan transfer na Pulisu. Skuplji za 1mil, prva izmena bez obzira kako odigra. Ako veze 2, 3 meca losije eto opet minuta za CHO-a. Sa druge strane Maunt je miljenik Lamparda, Barkli i RLC jos nisu spremni pa su mu minuti sigurniji. Izvodi i neki prekid. Razmisljao sam o istom transferu ali sam odustao da gubim transfer i deo iz banke na to.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Primjetio sam da Vilijan izvodi sve prekide odnedavno. Meni su krila Čelsija mnogo bolja opcija od Maunta. Ja sam Maunta ovo kolo makao za Rišarlisona, ne zbog povrede, već zato što sam vjeravao da će ovaj da uzme mnogo više poena. Poslije utakmice sa Sitijem staviću Pulišića ili Vilijana, jer im je raspored vrhunski, a i oni su u mnogo boljoj formi od Maunta.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by NSG View Post
          Ja cu cekati da prodje ova pauza za transfere. Da vidim ima li zivota u Kejnu (da mu Tripije namesti koji gol ) Himenez je dobio neki udarac, kao i Pulisic. Mozda i neke nepredvidjene povrede.

          Pulisic ide Sitiju, ne vidim mnogo poena kod njega, pogotovo kad vec imas Ejbrahama. Vreme je da Maunt donese bodove. Sad je bio dobar, proslo kolo pogodio precku. A Himenez za Kejna? Igra po 90 min, rotacije minimalne, sad se zavrsava LE pa ce svu snagu da usmere ka PL. Sve sto Vulvsi urade ide preko njega a nije ni skup
          I ja cu cekati, nigde ne zurim. Generalno Maut u mnogo manje prilika ulazi od kako igra Pulisic, tako da mi Pulisa deluje kao bolja opcija. Nisam nesto siguran da mu je ugrozena pozicija u prvih 11 jer je jedan od igraca koji su u najboljoj formi u celoj ligi i mislim da je samo pitanje vremena kada ce Vilijan zavrsiti na klupi kao Aspi, a da na njegovo mesto upadne Odoi. Bas dosta uzakmica Celzija sam odgledao ove sezone i slabo rotira igrace Lampard iako igra i ligu i ligu sampiona, tako da mi i iz tog ugla deluje da Pulisic ima zacementirano mesto.

          Himenez je super opcija, ali ne znam sta posle sa 3,5 miliona da radim ako ga uzmem . Sa trenutnim timom sam zadovoljan, jedino bih jos uzeo Pulisu umesto Mauta i Medisona ako predjem na 352. Gledam nesto raspored Arsenala i cini mi se bas laganim za neke bolje rezultate Arsenala, pa se tu mozda otvara Lakazet kao opcija .

          Comment


          • Ma ima zivota u Kejnu vidi se to i u reprezentativnim mecevima ali jednostabno previse se mora spustat po loptu. Nemaju ljudi krstenog veznjaka da mu da loptu a i bekovi su zali boze. Steta sto unistavaju takvog napadaca totalno krivim postavkama igre ma da i treba izbjegavat sve iz Spursa oni vise nisu ekipa i to je to.

            Comment


            • Evo Kejnare do het trika za poluvreme u repki, zato ce u fantaziju 2 boda da mi donese protiv cekicara

              Comment


              • Originally posted by Princoni Snow View Post
                Evo Kejnare do het trika za poluvreme u repki, zato ce u fantaziju 2 boda da mi donese protiv cekicara
                Jos promasio dva zicera Mogao 5 dati

                Salaha izgleda nece biti neko vreme, pa mi je Mane na radaru, od narednog kola obavezan. Mozda probati sa Firminom/Origijem
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Salah jednu utakmicu max propušta, mada ne vjerujem da će i tu jednu propustiti. To je ona povreda kad je zglob izvrnuo malo protiv Sitija, ništa ozbiljno, niskim igračima se to brzo zacijeli.

                  Mene strah Sterlinga da maknem. Mislim da će propustiti jednu utakmicu između 23. novembra i 3. decembra. Ako bude igrao protiv Šahtjora u LŠ, 100% propušta protiv Njukasla ili Barnlija. Ali, problem je što bi mogao da izdivlja protiv ova dva tima.

                  Ja se nadam da će me nagraditi Auba protiv Sotona i Noriča, čekam ga cijelu jesen. Dako bude kao u Crnu Goru, prva polovina suše, pa poslije toga poplave.
                  sigpic

                  Comment


                  • Adam kaze da ce otprilike mesec dana biti out. Video sam da mu je noga imobilisana i da je u Egiptu, uz info da se za sada ne zna nista detaljno. I da propusti mec dva, opet ce ga stedeti maksimalno kad se vrati, redovno izlaziti kad je povoljan rezultat, a sa druge strane je Mane

                    Sterling je na jedan zuti karton od meca pauze. Sad je propustio mec sa CG. Bilva ima mec suspenzije. Protiv Celsija ce mi igrati. Cak verovatno dok ne dobije zuti, sve u nadi da ce i Pep tako misliti. Mec po mec, izlazak vs Sahtjora u 60 i nekom je takodje dobra vest.

                    Ne mogu jos da poverujem Aubi. Golove daju stoperi, Arsenal u losoj formi i za tu cenu sam ga do sad preskakao. Ejbraham, Vardi i Himenez za sada ne izbacuju sebe iz ekipe.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Ma kakvi mjesec, ta imobilisana noga je preventiva da se ne oslanja previše na nju. Dvije nedelje odmora za iskrenuti zglob je previše. Ista stvar je i sa Robertsonom.

                      Ja sam htio da ubacim Himeneza umjesto Aube, ali bih morao da odem u minus da nadogradim tim jer stvarno ne bih 4m da mi ostanu neiskorišćena. Bukvalno sam se nasukao na Aubu i nemam koga umjesto njega da ubacim s obzirom na raspored. Ja računam da će postići tri gola u naredne četiri utakmice, uz poneki bonus, to bi bilo savršeno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mislim da to nije povreda iz meca sa Sitijem, to vuce jos od duela sa Lesterom ali nije sanirano do kraja svaki mec on obnovi povredu. Sad pitanje koliko je pouzdan taj info o tome koliko ce biti van terena.

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • I protiv Sitija kad je Fernandinjo startovao na njega, tačno se vidjelo kako mu se izvrnuo zglob, ali je nastavio da igra. Protiv Lestera je stvarno bila teža povreda, ali opet je i tu propustio samo jednu utakmicu u svim takmičenjima jer je takođe bila taman prije reprezentativne pauze. Vjeruj mi da su veće šanse da ne propusti nego da propusti neku utakmicu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Strikers Gls Ast Fast PK PKatt SoT xG npxG xA
                            1. Jamie Vardy 11 2 3 1 1 16 5.2 4.4 0.9
                            2. Tammy Abraham 10 2 2 0 0 20 7.2 7.2 1.9
                            3. Sergio Aguero 9 2 3 2 2 12 7.6 6.1 2.1
                            4. P-E Aubameyang 8 0 1 0 0 13 5.2 5.2 1.0
                            5. Marcus Rashford 6 3 3 2 4 15 7.6 4.5 2.0
                            6. Raul Jimenez 5 2 2 2 2 13 4.1 2.6 2.2
                            Midfielders Gls Ast Fast PK PKatt SoT xG npxG xA
                            1. Sadio Mane 7 2 4 0 0 14 4.7 4.7 2.3
                            2. Kevin De Bruyne 2 9 10 0 0 4 2.6 2.6 6.1
                            3. Mohamed Salah 6 3 3 2 2 19 6.5 4.9 0.9
                            4. Raheem Sterling 7 1 1 0 0 12 5.7 5.7 3.9
                            5. James Maddison 4 2 3 0 0 7 2.4 2.4 2.3
                            6. Christian Pulisic 5 2 3 0 0 12 3.6 3.6 1.9
                            Defenders Gls Ast Fast PK PKatt SoT xG npxG xA CS
                            1. John Lundstram 3 1 1 0 0 5 2.9 2.9 1.8 5
                            2. Ricardo Pereira 2 0 0 0 0 2 0.5 0.5 0.8 5
                            3. Andrew Robertson 1 4 4 0 0 4 0.9 0.9 2.4 2
                            4. Caglar Soyuncu 1 0 1 0 0 1 0.6 0.6 0.0 5
                            5. Ben Chilwell 1 3 3 0 0 2 0.3 0.3 1.5 5
                            6. Trent A-A 1 3 4 0 0 5 1.3 1.3 4.4 2
                            Fast = Fantasy assists
                            PKatt = Penalty kicks attempted
                            SoT = Shots on target
                            xG = Expected goals
                            npxG = Non-penalty expected goals
                            xA = Expected assists
                            CS = Slean Sheets
                            sigpic

                            Comment


                            • Gde gledas te dublje statistike? Vidjam info o dodirima u poslednjoj trecini terena, u 16m, dodavanjima u 16m, ali nikako da to nadjem
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Uđi u timove za individalnu statistiku:

                                https://fbref.com/en/comps/9/Premier-League-Stats
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X