Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je bre ovo....Vardi i Cilvel 40 bodova. [emoji23][emoji23]
    Vardi 3 gola i asist, a Cilvel gol i 2 asistencije.

    Osecam da ce ostatak tima da mi donese 10 bodova...

    Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Odlicno za sad 57, Vardi kapiten, Tilemans i Pereira.

      Comment


      • I kome ja sad da se žalim za to što mi je fantazi izbacio Martijala iz tima i stavio ga kao poslednju izmenu...a umesto njega ubacio Norvuda iz Šefila?

        Izbacim Robertsona da bi ukombinovao Martijala i oni me ovako zeznu.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • kako to? Jesu ti podešene neke automatske izmene?
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Originally posted by Nerealan View Post
            kako to? Jesu ti podešene neke automatske izmene?
            Nema veze, hvala fantaziju.

            Šalu na stranu, ne znam šta se desilo. Sve normalno pre onog njihovog apdejta kola. I posle ladno piše da je poslednja izmena. Još su mi maknuli Danka sa štopera i stavili Zoumu iz rezervi. Ajde da vidimo kako će to da se isplati...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • I ostade mi Lundstram prvi na klupi sa 21p. Hvala Pepu što je uveo Otamendija u 92om, kako čovek uništava fantasy ekipe, nema mu ravnog

              Comment


              • Zavrsio sa Otamendijem posle proslog kola. Sledeci je Aguero. Dosta mi je njegovog ruleta sa skupim igracima
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Ja sam Aguera nedavno zamenio i mogu reći da sam sa Abrahamom napravio lep poslić. Gol i asistencije protiv Votforda mi donelo dosta poena na sopstvenom kontu.

                  Ceo prvobitni napadački red sam promenio. Na startu sam počeo sa trojkom u vrhuški napada Puki-Kejn-Aguero da bi se sada odlučio na triling Barns-Abraham-Obamejang.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Ja sam Aguera nedavno zamenio i mogu reći da sam sa Abrahamom napravio lep poslić. Gol i asistencije protiv Votforda mi donelo dosta poena na sopstvenom kontu.

                    Ceo prvobitni napadački red sam promenio. Na startu sam počeo sa trojkom u vrhuški napada Puki-Kejn-Aguero da bi se sada odlučio na triling Barns-Abraham-Obamejang.
                    Slabo Barns i Oba u poslednje vreme. Mozda je vreme da mislis o Vardiju, eventualno Firminu za kolo dva ili Rasfordu
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Kakva je vrteška ovaj fantazi ljudi moji.

                      Prošlo kolo 87 bodova i skok od 1.2 miliona mesta. Sezona mi se vrati u pravom pravcu. Ovo kolo 19 bodova i pad od milion mesta.

                      Ako Son, Vardi i Čilvel ne izvade ovo kolo, smoriću se opasno.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Bar se vrtis Z0La, i pored toga sto ti premestaju igrace na klupu Sta bi na kraju za to? Jesi li pisao FPL podrsci?

                        Za mene lose krenula sezona, vec nedeljama u padu, sve drzim neke na staru slavu. Vilsona, Aguera, Sona, Dinja.. na pocetku Himeneza..
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Dok jednom ne smrkne, drugom ne svane.

                          Ja obarao sopstvene negativne rekorde u proslim kolima, a ovaj vikend 69 bodova + 2 igraca za danas.

                          Moracu Pepea da maknem, preskup je za ono sto pruza, ima li neko predlog za igraca slicnog cenovnog ranga?

                          Mozda nije lose ubaciti Pulisica i dodati jos 2.1m na drugo pojacanje.
                          Last edited by limun; 03-11-19, 10:34.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Dok jednom ne smrkne, drugom ne svane.

                            Ja obarao sopstvene negativne rekorde u proslim kolima, a ovaj vikend 69 bodova + 2 igraca za danas.

                            Moracu Pepea da maknem, preskup je za ono sto pruza, ima li neko predlog za igraca slicnog cenovnog ranga?

                            Mozda nije lose ubaciti Pulisica i dodati jos 2.1m na drugo pojacanje.
                            Koga imas jos od veznih, napadaca?
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • H. Willson, Mane, Yarmolenko i Maddison. I Willsona bih makao ali za te pare nemam bolju opciju.

                              Comment


                              • I Jarmolenko je zreo za out.

                                Sacekaj u svakom slucaju. Danas nema Kejna, pa vidi sta ce biti do LS sa njim. Ako ga nema eto Sona kao top opcije uz dobar raspored. Nemaju kup.

                                Maunt/Pulisic, prvi je bas blizu gola, i izvodi neke prekide. Pulisic je u formi, uzeo mesto Odoiju ali dva meca bez ucinka ga seli na klupu. Maunt ima jace brojke.

                                Ako verujes Marsijalu, moze biti prava razlika u odnosu na ostale. Jos je 9, blizi golu i cesto ga odmara. Povreda je ono sto ga prati cim veze mesec dana nekog ritma.

                                Svi imaju dobar raspored. Svi su dobra opcija za naredno kolo, igraju kuci dok se igra derbi vrha tabele.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X