Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Katastrofa pocetak kola. U ponedeljak odradim transfer i stavim Djenepoa koji se povrijedio prije jucerasnje utakmice, zatim mi Lorris ne zaigra (mada ako Ryan ne primi go jos ovih 10tak min ispostavice se to kao dobra stvar) i kao slag na tortu Guardiola me zakolje sa Sterlingom na klupi.

    Comment


    • A zasto na h2h posle 5 kola kod mene nema nikakav rang tuku sam zadni 55mesto 0 0 0 ?
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • 6 igraca sa 0 poena.. cetvorica iz prve postave ni minut. [emoji3]

        Ali uskoro ce Auba da sredi stvari..

        Comment


        • Napokon dobro kolo, odbrana monstruomzno, jos kad bi napad bio za mrvicu bolji..
          Ryan 10
          arnold 7, pieters 7, lundstram 12
          El ghazi 5, maddison 10, ceballos 2, kdb 17
          Pukki 2, auba 7, rashford 2

          A netko da mi odgovori zasto na h2h ligu nisam rangiran?!
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Originally posted by stewanoskipp View Post
            Napokon dobro kolo, odbrana monstruomzno, jos kad bi napad bio za mrvicu bolji..
            Ryan 10
            arnold 7, pieters 7, lundstram 12
            El ghazi 5, maddison 10, ceballos 2, kdb 17
            Pukki 2, auba 7, rashford 2

            A netko da mi odgovori zasto na h2h ligu nisam rangiran?!
            Kako ti se zove tim?

            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Kako ti se zove tim?

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              stevanoski fc, 55mesto sve 0 0 0 0
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Kod mene ti stoji da imas 104 i 3poena, imas jednu pobedu i 4 poraza. Ako gledas u aplikaciji probaj da je reinstaliras, ne znam u cemu bi mogal biti problem ali ti si u ligi i imas poene sve regularno.

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Kakav sam spektakl napravila posle one rep pauze

                  Trojica bili povredjeni, a i nesto pre pauze kilavili svi i ja iskoristim WC i taj novi tim mi osvoji 51 poen, a samo dvojica koje sam makla zaradili 49 buuuuu...
                  Jedan od njih je Mane, a lepo mi rekli: mozda ne treba da ga diras tako je kilavio i prosle godine na pocetku, ja ga prodao, a on ostvario het-trik odmah u sledecem.

                  Jaooo dobro je sada nije dao tri, vec samo dvaaa komada

                  Pred proslo kolo, tj pred LŠ nesto se zaigrala i cekiram greskom u kupovini Maunta (inace tim sredjujem cet-petak), i on se povredio.. dakle mislim stvarnooo...

                  Izgubila sam sada od Male Moskve za 2 poena, papi cuvaj se sledeci si ti, negde moram da naplatim sve ovo
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Mala Moskva je pravila transfer u 3min do isteka roka i sasvim je zadovoljna razvojem situacije [emoji16]

                    Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
                    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                    Comment


                    • Sto vise kombinujem, kupujem, menjam, to vise propadam
                      Strasno!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Očajno kolo je za mnom. Imam još Megvajera ali već sada znam da neću doći do cifre 25. Zadnja tri kola u žestokom padu.

                        Comment


                        • I meni, najgore do sad.

                          Comment


                          • Zna li neko koliko je rekord po najmanjem broju poena,imacu 23 ili 22 poena,neverovatno koliko su mi lose odigrali svi redom.

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Zna li neko koliko je rekord po najmanjem broju poena,imacu 23 ili 22 poena,neverovatno koliko su mi lose odigrali svi redom.
                              Ne znam za rekord, ali ja sam prošle sezone imao toliko loše kolo da sam posle subote imao oko 20. U nedelju imao 2 igrača koji su trebali da mi izvade kolo. Prvi dobije crveni karton, a drugi postigne autogol. Na kraju sam imao manje od 20 bodova.

                              Očajno kolo. Dank jedini doneo bodove, i to 10 protiv Spursa. To sve govori.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ja 25 poena, 3 igraca nesigurni za sledece kolo, 1 igrac maltene umro, morace da radi divlja karta za naredno kolo.

                                Comment

                                Working...
                                X