Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2019/2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanima me ako je npr Digne izasao u 70toj minuti, a Everton primio gol u 80toj npr, da li se racuna clean sheet Digneu?

    Comment


    • Originally posted by labe View Post
      Zanima me ako je npr Digne izasao u 70toj minuti, a Everton primio gol u 80toj npr, da li se racuna clean sheet Digneu?
      Da, računa ti se CS.

      Jedini izuzetak je crveni karton.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • AWB = 1 ili 2 poena



        Idiot

        Comment


        • 1 jer je vreme za starog fantazi dragulja- Himeneza. MU je realno trebao da primi gol-dva protiv Celsija.

          Napred Himeneezee, napred Marsijaaalee, napredd Dendokeruuuu
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Na putu sam da oborim rekord iz prosle sezone po minimalnom broju poena po kolu,trenutno 27 i Van Bisaka je ostao,da nije bilo kapitena Aube pitanje je da li bih dostigao i 20 poena,svi redom 1 ili 2 poena mi donose. Drzacu izgleda samo dno fantasija ove godine.

            Comment


            • Marsijal je po meni najbolji igrac za fantazi trenutno. Jeftin je, igrace puno, i golovi ce mu se bodovati kao veznjaku takodje ce imati i CS poene sto je bonus. Moze on na 20+ golova ove sezone.

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Igra toplo hladno i ima misteriozne povrede u 5 do 12. To su mu mane.
                Prednosti: napadacki fudbal MUa i igra spica dok se vodi kao veznjak. Jos ako ode Aleksis, bice siguran starter pa nece biti muke oko rotacija. U LE ce verovatno Grinvud, mozda Rasford u spic..

                Sve u svemu, isto ocekujem puno od njega ove sezone
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Htedoh da uzmem Marsijala ali pala vrednost Frejzeru za 0.1 pa sam morao Lancinija.

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Temo Puki u quvac te ljubim ☺������
                      Imam solidno kolo iza sebe koje može dobrano da mi se popravi ukoliko zablistaju Van Bisaka, Megvajer i Ruben Neves.
                      Zablistase sva trojica.

                      Proslo kolo preko devedeset bodova jer sam igrao triple captain na Salaha a ovo kolo finih 51.
                      Last edited by ognjen; 20-08-19, 02:38.

                      Comment


                      • Preslikano proslo kolo.

                        Comment


                        • Ubija me ovaj pocetak u pojam. Nikad gori broj bodova.
                          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                          Comment


                          • Recimo da je Salah kao kapiten jedini doneo bodove.

                            On 30, a ostalih 8 igrača 15 bodova. Kakva zaebancija. A da stvar bude još gora...zaboravim da se u petak završava rok i nisam ulazio uopšte. Ne bi mi Salah ni ostao kapiten. I propade mi transfer bezveze...

                            Ostaje da mi Ederson i Bilva bar izvade što se može izvaditi.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Debakl nedelja -.-
                              Jedino mi kapiten doneo 10 poena i to zbog ass, ovi ostali plac
                              Ostala mi dvojica, od Frejzera ne ocekujem nista, ali mozda se B.Silva setii i vrati sa odmora
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Debakl nedelja -.-
                                Jedino mi kapiten doneo 10 poena i to zbog ass, ovi ostali plac
                                Ostala mi dvojica, od Frejzera ne ocekujem nista, ali mozda se B.Silva setii i vrati sa odmora
                                Ajmo het-trik za Silvuuuuu...

                                Ili malo realnije...gol i asistencija + 2 boda bonusa. To je sasvim ok.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X