Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I tako ispadoše svi Englezi sem Totenhema. Ako Liverpul prodje Atletika i Siti Reala, banujem se sam na mesec dana.

    Comment


    • Tri ubice:

      Real Madrid - Man City
      Atletico Madrid - Liverpool
      Chelsea - Bayern Munchen
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Uhhh top zrijeb. Barsa opet najbolje prodje od najjacih

        Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Tarantula View Post
          Tri ubice:

          Real Madrid - Man City
          Atletico Madrid - Liverpool
          Chelsea - Bayern Munchen
          I sva tri Englezi ispadaju, mada Chelsea ima šanse.

          Comment


          • Atletico moze biti dosta nezgodan, ali posle ovih Ukijevih prognoza gotovo sam siguran da prolazimo dalje bez vecih problema.

            Hvala bogu, da su Real i Siti dobili jednom dostojnog protivnika u ovoj fazi.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Samo ne znam Uki na osnovu čega te prognoze ako nije neki tvoj čist osecaj. Klop od dolaska u Lpool nije izgubio dvomeč u Evropi, to je 3 pune sezone.

              Mislim, ok je, imaš pravo na mišljenje, samo je smešno napisati 'jedino Čelsi ima šanse'. Ja ću prihvatiti bilo koju opkladu za Lpool - Atletiko.
              Last edited by mark !t zer0; 16-12-19, 11:38.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Čist osećaj i neki moj rezon. Prvo Englezi su rodjeni luzeri, drugo, prebiće vas ATM jer je pukao LaLigu, treće, vi ove godine živite za PL.

                City - Ramos je veći od čitavog City-ja u LŠ. Nemaju oni tu šta da traže.

                Chelsea zavisi sve od momenta, mogu da useru Bayern ali više šanse dajem Bavarcima.

                Baš sam uvek čekao da Liverpool naleti na ATM i bude odučen od fudbala.
                Last edited by Cassius Clay; 16-12-19, 11:40.

                Comment


                • Ja bih prije rekao da Liverpool ima najvecu sansu od Engleza da prodje (i Spursi). Lewa protiv nase odbrane, to ce biti mucno gledati

                  Atletico nije jak kao prije par godina, bar po meni

                  Comment


                  • Pa svašta su ljudi govorili, pa i ja. Sećam se da je bilo tipova kojima je City najbolji klub u Evropi. Naravno, to se nikada nije desilo, niti u jednom trenutku.

                    Istine radi, iako Barcelona i Real ne osvoje svake godine, svake godine su najbolji i tu nema diskusije.

                    Liverpool ako je pametan da prosto odjebe LŠ i bude 101% koncentrisan na PL. Kakvi su baksuzi, oni mogu da izgube i 15 bodova prednosti.

                    Comment


                    • Pa 'ajde, daj neku opkladu, da pružimo ruku. Ti luzeri su šampioni Evrope, i to su dotle stigli posle 3:0 iz Barselone bez Salaha i Firmina. Reklo bi se da nije loše dostignuće za luzere.

                      Edit: Mada se slažem, ne verujem da će ispadanje iz LŠ ove godine shvatati kao smak sveta, ali ipak mislim da su iz fazona da se osvoje svi trofeji. Kad, ako ne sad?
                      Last edited by mark !t zer0; 16-12-19, 11:47.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ja sam rekao samobanujem se na mesec dana. A ako ispadnete, ti metni mesec dana Milana Gurovića u Zvezdinom dresu na avatar.

                        Da te kinje žene po forumu.

                        Pa nije Lester toliko daleko. Prosto umarati se sa ATM pa sa nekim Juveom, ovo ono. Evo krenule povrede. Jednostavno nije potrebno to Liverpoolu. Da imate koju PL pa da jurite sve, ovako se valja fokusirati na skidanje prokletstva.
                        Last edited by Cassius Clay; 16-12-19, 11:51.

                        Comment


                        • Dogovoreno, s tim da možeš i ti neki avatar, ali ako si tako rešio neka bude. Ti ćeš birati sliku ako dodje do toga.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Nije da ce BVB - PSG biti nezanimljivo.

                            Real ce morati mnogo bolje da bi izasao na kraj protiv Pepa, Livarpul - Atletico ce biti tvrdo posto su oba tima zavrsila domace prvenstvo, to ce verovatno odluciti VAR soba.
                            Last edited by belgrade_owl; 16-12-19, 12:17.

                            Comment


                            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                              I tako ispadoše svi Englezi sem Totenhema. Ako Liverpul prodje Atletika i Siti Reala, banujem se sam na mesec dana.
                              Liverpul ako ispadne od ovakvog Atletika, bolje da se zamrznu na nekoliko godina. Isto bi vazilo i za Siti da ih je izvukao.

                              Red je bio da izvuku Real, pa da vidimo gde su u odnosu na vrhunske klubove.

                              Dva Engleza sigurno prolaze, mozda tri.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Nije da ce BVB - PSG biti nezanimljivo.
                                Pariz gazi, BVB ako izgubi minimalno kući to će biti uspeh.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X