Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De Liht odlican to primljenog gola koji iskreno nije njegov vec bentakura koji je usao minut pre toga. Drugi gol definitivno njegov i Bonucijev. Treba vremena njemu, mora jos da uci i napreduje. Jbg taj Ajax je igrao protiv Zwolea i Brede, a u LS su redovno primali golove.
    Ne znam, ne gotivim Sarija, ali mora nauciti kako da brani rezultat. Tu je Max bio doktor, svaki derbi je dobijao odlicnom odbranom i igrom kao sisica
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Inter ima jacu odbranu ali smesno je kako su izgledali juce protiv protivnika koji je bio fizicki jaci od njih na sredini i kad su ih pritiskali non stop. Sensi jedini koji nesto igra na sredini za sada. Slavija moze samo da zali sto nisu uzeli 3 boda. Mnogo je jaci po meni Juve na sredini, a to je bitnije na kraju.

      Comment


      • Ali guranje Kedire u startnu mi ne ide u glavu. Isto tako Iguain je beskoristan bio i odjednom asistencija. Gusi se Ronaldo previse ovim guranjem na krilo. Kvadrado je ogranicen igrac, vrlo los ali u drugom poluvremeno odlican gol dao, proigrao je hvala bogu, samo da ga ne gledam kako simulira i pada.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Meni nije jasno što Remzi i Rabio nikako da dobiju prostor, a gura se Kedira zvani sedam dodira sa loptom za meč !?

          Comment


          • Liga Evrope 2019/20 - Prognoza

            https://www.youtube.com/watch?v=t2vzVGOJ5-8

            Comment


            • Originally posted by ognjen View Post
              Vecinom se slazem osim ovoga za Spurse. Ja sam cisto iznio neki svoj osjecaj po pitanju favorita za ovu sezonu a to sto si napisao su cinjenice i City objektivno nije najveci favorit.
              Spursi uvek imaju los pocetak sezone, oni tek oko decembra pocinju da igraju fudbal. Pritom treba uklopiti sve ove nove igrace i zavrsiti sagu sa Eriksenom.
              Meni je npr neozbiljno staviti Juve ispred Spursa, koliko god Juve imao bolji roster na papiru. Ipak Spursi imaju kontinuitet, imaju trenera koji je dugo tu i koji je u top3 u ovom trenutku uz Pepa i Kloppa.
              Najveci problem ovih najvecih ekipa Barse/Reala/Juvea/Bayerna, je to sto nemaju izgradjenu ekipu nemaju izgradjen plan. Vec se cesto menjaju treneri i cesto se menja sistem. Dok sa druge strane Pep i Poch imaju drugi problem, kako da psihicki spreme ekipu i kako da se ponasaju kao veliki u nokaut fazi.

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Slabo Arsenal a ne znam od cega Emeri odmara Sebaljosa.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Evo i ova mrtva Astana ne igra kukavički protiv Man Utd.
                  Brani se, ali i uzvraća i napada.
                  Ovo 15 min drugog poluvremena što sam gledao nisu uopšte inferiorni, iako su viđeni za roštilj.

                  Comment


                  • Wolves, Wolfsburg, Wolfsberger
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                      Evo i ova mrtva Astana ne igra kukavički protiv Man Utd.
                      Brani se, ali i uzvraća i napada.
                      Ovo 15 min drugog poluvremena što sam gledao nisu uopšte inferiorni, iako su viđeni za roštilj.
                      Vidjeni za roštilj? To su mogli videti samo ljudi koji nisu odgledali meč Junajteda jedno 5-6 godina.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Zaniolo gol i 2 asistencije. Sledece godine on sigurno napusta Romu, a bili bi kreteni kad ne bi uzeli 100 miliona za njega. Poznavajuci Romu prodace ga za 40-50 hiljada.

                        Comment


                        • Dinamo svakako utisak kompletnog prvog kola. Mašinerija sa Maksimira melje i gazi, čak ni tradicionalno tvrdi Italijani nisu uspeli da odole?!
                          4-0 za Modre koji podsećaju na neke svoje najslavnije dane iz osamdesetih i ranije šezdesetih.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Vidim svi bruje na ostrvu o Grinvudu i Odoiju a niko da pomene fenomenalnu partiju Sako-a 1 gol, 2 asistencije i iznudjen crveni karton, momak koji je pre par dana napunio 18 godina i sve to na gostovanju timu koji je prosle godine celu sezonu bio neporažen u Ligi Evrope na svom terenu.

                            Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ajde Messi je uzeo nagradu i protiv toga nemam nista, zato sto je najbolji dokle god bude koracao ovom planetom. Ali onda ova nagrada gubi smisao, treba je dodeliti Mesiju na trajno, dok se ne pojavi neko ko ce biti bolji znaci nikada. Ako gledamo proteklu sezonu, uspehe na individualnom i timskom nivou Virgil je morao da uzme.

                              Takodje prvih 11 su blago receno sramotni, nema mesta za igrace Sitija a ima najvise igraca Reala...

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              Last edited by Brian McShtull; 24-09-19, 08:56.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ipak je to invidualna nagrada tako da bi se Van Dajk "provukao" na konto fenomenalne sezone Liverpool-a i celog tima, stoga je Klop zasluženo najbolji trener, dok je Mesi maltene sam nosio Barsu, i definitivno je zasluzio ovo priznanje...

                                Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X