Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste provalili koje su veličine sve vodile Ronalda u 3 velika kluba?

    SAF, Murinjo, Anćeloti, Alegri, Zidan, Sari, itd itd

    A Mesija u klub/repki uvek marionete neke.

    Jedino Pep ali i Pep je tada počinjao.

    Ne mogu niski ljudi da ne budu kompleksaši, mora ono da se pita sve.

    Pa dovedu ikebanu na klupu

    Comment


    • Molim ove ljubitelje fudbala da za nas neupućene prije utakmice napišu za koga treba navijati. Sada mi je neprijatno što ispada da opet poslje PSŽ ovoliko mrIm fudbal [emoji23]

      Comment


      • Uki nema veceg kompleksasa od Ronalda,sjecas se kad su ga provalili da se dize na prste kad se slikaju.
        (frustriran sam i bijesan)

        Comment


        • Originally posted by ... View Post
          Siti ce da se posere na ove realno.
          Nisu oni ludi nece oni igrati protiv Sitija ovako kao sto su igrali protiv Barse.
          Da izadju ovako protiv Sitija dali bi sigurno 2, ali bi primili 5.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Jeste provalili koje su veličine sve vodile Ronalda u 3 velika kluba?

            SAF, Murinjo, Anćeloti, Alegri, Zidan, Sari, itd itd

            A Mesija u klub/repki uvek marionete neke.

            Jedino Pep ali i Pep je tada počinjao.

            Ne mogu niski ljudi da ne budu kompleksaši, mora ono da se pita sve.

            Pa dovedu ikebanu na klupu
            A možda je i bolji pokazatelj posljednje SP gdje je bio igrač/selektor. Naravno, rezultati nisu izostali kao ni večeras

            Comment


            • Originally posted by ... View Post
              Uki nema veceg kompleksasa od Ronalda,sjecas se kad su ga provalili da se dize na prste kad se slikaju.
              (frustriran sam i bijesan)
              Andjus kaže da je Mesi problem a Andjus je fanatičan Barselonista i Mesijevac. Kao ljudi oko kluba mu rekli, vrv Stojadinović.

              To se vidi iz aviona da Mesiju ni u repki ni u klubu ne smeju da dovedu autoritet za trenera. Sve neke ikebane

              Comment


              • S Mesijem od igraca koje sam gledao mogu samo u istu recenicu Ronaldinjo i Brazilac Ronaldo,cisti talenti,nema tu kao Kristijano ceo dan u teretani i lopta,ovi pravo sa zurki,pijani na teren i izvrte ceo protivnicki tim,svima kicme polome. Mesi duze traje jer nije ludi Brazilac,cuva se,pravi profesionalac,nije on kriv sto igra sa salabajzerima koji ne mogu nikoga da odbrane.

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Andjus kaže da je Mesi problem a Andjus je fanatičan Barselonista i Mesijevac. Kao ljudi oko kluba mu rekli, vrv Stojadinović.

                  To se vidi iz aviona da Mesiju ni u repki ni u klubu ne smeju da dovedu autoritet za trenera. Sve neke ikebane
                  A salim se,slazem se ja da je Mesi prsao malo.

                  Comment


                  • Mislim meni je Mesaja fenomenalan, realno sam vuče ovu šugavu ekipu. Problem je što mislim da je on kamen spoticanja prosperiteta Barselone van terena. Znači u odredjivanju ko je trener, pojačanja, itd.

                    Comment


                    • Iako nisam fan Ronalda, on ovo sebi ne bi dozvolio..
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Pa da ima bas toliki uticaj doveo bi valjda bar 5,6 Argentinaca,sigurno bi pre igrao sa Aguerom i Di Marijom nego sa Grizmanom i Dembeleom.

                        Comment


                        • Jos ako se sad Mrki pojavi i pocne da se nasladjuje ja cu otic u lude.

                          Comment


                          • 2 poluvremena po 4-1

                            Da vidimo još Siti sutra, u dvomeču Lion ne bi imao šta da traži, ovako neka šansa postoji

                            Comment


                            • Kažite dragička?

                              RTS večeras prenosi Siti - Lion.

                              Biće 6:1 za Siti.

                              Comment


                              • Kakav igrac

                                https://streamable.com/gpwl8d

                                Comment

                                Working...
                                X