Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo je Nedved ocito nesto skapirao, a taj do Nedveda se zapitao koliko poznaje Engleski jezik i dali je uopce ovo realan svet

    Comment


    • Mozda samo treba da vrtimo plocu u suprotnom smeru, u ovom slucaju da slusam njegov govor unazad.

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Samo je Nedved ocito nesto skapirao, a taj do Nedveda se zapitao koliko poznaje Engleski jezik i dali je uopce ovo realan svet [emoji3]
        Mislis da Nedved zna Engleski? Cak i da zna, ovaj Engleski koji prica Cantona je jako nerazumljiv. Nekoliko puta sam vracao da bih skontao sta je rekao, ali neverovatan je Eric neverovatan lik.

        Smeta mi sto su svi komentari posle ovog klipa sa ovim smajlijem sto place od smeha, a ovo sto on govori uopste nije smesno, samo govori koliko smo svi mi generalno bolesni i ta bolest je toliko rasprostranjena da izgleda kao da i nije bolest vec da je to normalno i prihvatljivo stanje.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        Last edited by Brian McShtull; 30-08-19, 01:01.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • King Erik u fazonu, samo se vi zabavljajte dok se sve oko vas ruši.

          Ovo je nešto u stilu galebova koji prate ribarski brod.

          Comment


          • Meni je smesna nereakcija od onih na pozornici, koji bi da ga prekinu, mozda zbunjene rezije koja se sprema da "sece", do publikuma, Mesi ga sigurno nije razumeo, ali verujem da Ronaldo jeste.
            I uvek je zanimljivo kada neko ovako iskoristi situaciju, da uputi neku poruku svetu, a fudbaleri jako to retko rade, ako jesu ikada, no mozda zato sto je Erik mnogo vise od fudbalera
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Bivsi levi bek Liverpoola o prvaku Srbije...
              Kakva seljacina.

              Čitam thread i oplakao sam. Liku izašla neka fake slika na netu da je Pavkov električar, čak je i zanimanje pogrešio

              I onda najjače od svega, izvinjenje košarkaškom klubu

              Comment


              • Zvezda jedna od tema na Tviteru večeras zbog Vornoka, tako da hvala mu ipak, lijepo za vidjeti

                Comment



                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Intervju Mesi Ronaldo, Van Dajk pored kao kaktus. Istripovao se baja odigrao sezonu u životu da je bitan Sačuvao Lukakua i Moratu godinu dana i mislio da će se naći u diskusiji.

                    Šta bi bilo da je čuvao Anrija, Nisterloja, Toresa, Drogbu, ovaj njegov nakurčeni terminator alpha male stav, probio bi atmosferu.

                    Sreća pa čuva realno slabije napadače nego štoperi pre 10-15 godina, pa zna da je nebitan.

                    Ovo sve zbog online blasfemičnih komentara, gde je on kao bolji i od Ramosa. Jeste. U kurcu

                    Comment


                    • Polako Uroše, videćemo za par godina. Možda propadne, a možda bude i bolji.

                      Ne treba mu umanjivati kvalitet. Ne znam što ljudi nipodaštavaju kad se vidi da čovek zrači kvalitetom i klasom. U obom trenutku po meni nema bolji štoper. Sad videćemo kako će biti na kraju sezone.

                      Što se tiče kaktusa, pa kako drugačije. Messi i Ronaldo su tu "domaći". Sede na tim mestima već 10+ godina. On je "novajlija". Pa on sam je govorio više puta da Messi treba da dobije nagradu.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Super je on, trenutno, ali te hajpove Ajaks, Fulam, Van Dajk, Tadić, meni to nešto bude bljaks. Pa igrao je i taj Kjelini fudbal x godina. Van Dajk je trenutno to što jeste, ja sam rekao, neka uzme zlatnu loptu, ali ima nešto i u konstantnosti, igračkom veku tj koliko ko nastupa na najvišem nivou.

                        Sad ga porediti sa Ramosom je degutantno.

                        Comment


                        • Mnogo je do konstantnosti. VVD može da se poredi sa najvećima samo ako nastavi ovako naredne 3-4 sezone.

                          Ali da je hajp opravdan, to svakako. E sad je drugo što ti ne voliš hajp.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Svaka cast onome kome je ljigavi Ramos bolji stoper od gospodina Virgila.
                            I zajebite vise sa tim konstantan, moze on da bude konstantno prosecan i da bude konstantan.
                            Nivo na kome igra Virgil nije vidjen dugo dugo godina, taj nivo Ramos moze da sanja samo. Jeste Ramos dugovecan, ali nikada nije igrao na Virgilovom nivou nikada.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            Last edited by Brian McShtull; 31-08-19, 21:45.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Liga šampiona 2019/20 (Grupna faza) - Prognoza

                              https://www.youtube.com/watch?v=Iudf_mP7GXI

                              Comment


                              • Вечерас

                                Comment

                                Working...
                                X