Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lajpcig nije naivan. Do februara marta forme se mogu znacajno promeniti. Meni Totenhem nije bas siguran 1/4 u ovom trenutku.

    Bajern napravio istorijski poduhvat u grupnoj fazi i revans u Minhenu. Bas tesko.

    Ide prelazni rok, ima jos dva meseca do tih utakmica.

    I da, ni Englezi nisu vise toliko ludi. Zimska pauza od 10ak dana je bas pred prve meceve 1/8.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Originally posted by Tarantula View Post
      Pariz gazi, BVB ako izgubi minimalno kući to će biti uspeh.
      Bas los rezon, jer Barsa kad je gostovala u prvom kolu provukla se protiv njih+Rojsu odbranjen penal.

      Comment


      • Ja nešto baš kontam da će Liverpul rutinirati Atletika, ja njih baš gotivim ali nisu više ekipa od prije par godina, a Liverpul je moćan baš.

        Ni LE neće biti nezanimljiva ove godine, tu su Ajaks, Inter, Roma, Junajted, Arsenal, Porto..

        Comment


        • Sve stoji što ste rekli za Atletico, ali opet ja Chola nikad ne bih smeo da otpišem u dvomeču, mnogo je jači on u kup takmičenjima. Iako se nadam da će ih proći Lpool, mislim da to može biti baš jeben dvomeč.

          Nije samo Atletico, generalno se Španci raspadaju već neko vreme, Barsa ima jednog od najgorih trenera sveta, a i Real ne liči ni na šta. Srećom po Barsu, dobili su tim koji je upravo angažovao italijanskog pandana Valverdeu. No kao i svake sezone, neće moći Messi toliko dobrog da napravi koliko će Don Ernesto zasrati. Samo od Gatuza teško i on može ispasti.

          Peponja od ovakvog Reala stvarno ne bi smeo da izgubi, mada mu svakako nije strano ispadanje od (dosta) lošijih od sebe u LŠ. Verovatno je dobra stvar što su dobili top klub, jer se sa smešnim žrebovima nisu proslavili do sad. Ako ispadne, mislim da to i sigurno znači njegovu zadnju sezonu na Etihadu.

          PSG je po meni prošle sezone bio najbolji tim na svetu kad su zdravi, samo se to kod njih retko dešava. Tako da ako tamo februara budu svi na okupu, slažem se sa Tarantulom, a ne s Marićem, jer ono što PSG može da odigra je misaona imenica za ovakvu Barcelonu. A Dortmund me ni ove sezone nije impresionirao, iako igrački imaju potencijal za mnogo više nego što prikazuju.

          Atalanta - Valencia i Leipzig - Tottenham su mi poprilično ujednačeni parovi i tu me ništa ne bi iznenadilo.

          Bayern je isto daleko od svog prepoznatljivog nivoa, pa bi tu moglo biti zanimljivo, no verovatno je premlad ovaj tim Chelsea-a za neki veći uspeh u LŠ.

          Juventus ima najlakši posao, tu stvarno teško da može da se desi iznenađenje.

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Sve stoji što ste rekli za Atletico, ali opet ja Chola nikad ne bih smeo da otpišem u dvomeču, mnogo je jači on u kup takmičenjima. Iako se nadam da će ih proći Lpool, mislim da to može biti baš jeben dvomeč.

            Nije samo Atletico, generalno se Španci raspadaju već neko vreme, Barsa ima jednog od najgorih trenera sveta, a i Real ne liči ni na šta. Srećom po Barsu, dobili su tim koji je upravo angažovao italijanskog pandana Valverdeu. No kao i svake sezone, neće moći Messi toliko dobrog da napravi koliko će Don Ernesto zasrati. Samo od Gatuza teško i on može ispasti.

            Peponja od ovakvog Reala stvarno ne bi smeo da izgubi, mada mu svakako nije strano ispadanje od (dosta) lošijih od sebe u LŠ. Verovatno je dobra stvar što su dobili top klub, jer se sa smešnim žrebovima nisu proslavili do sad. Ako ispadne, mislim da to i sigurno znači njegovu zadnju sezonu na Etihadu.

            PSG je po meni prošle sezone bio najbolji tim na svetu kad su zdravi, samo se to kod njih retko dešava. Tako da ako tamo februara budu svi na okupu, slažem se sa Tarantulom, a ne s Marićem, jer ono što PSG može da odigra je misaona imenica za ovakvu Barcelonu. A Dortmund me ni ove sezone nije impresionirao, iako igrački imaju potencijal za mnogo više nego što prikazuju.

            Atalanta - Valencia i Leipzig - Tottenham su mi poprilično ujednačeni parovi i tu me ništa ne bi iznenadilo.

            Bayern je isto daleko od svog prepoznatljivog nivoa, pa bi tu moglo biti zanimljivo, no verovatno je premlad ovaj tim Chelsea-a za neki veći uspeh u LŠ.

            Juventus ima najlakši posao, tu stvarno teško da može da se desi iznenađenje.
            Bahato otpisuješ Real ko da je u pitanju Donja Drenovina a ne najtrofejniji klub na planeti kome je u CV-u i genu igrati velike utakmice.
            Baš naprotiv zbog prošlosti, svega, blagu prednost dajem Realu jer baciti i dati Kraljevskom klubu ulogu autsajdera je pucanj u sopstveno telo.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Gde ga to otpisujem? Njima bar nije strano da pobeđuju kad nisu bolji.

              Comment


              • Papi samo bahato!
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Nikad ne treba otpisati Atletiko. Mnogo zaebana ekipa. Ja od potencijalnih protivnika samo njih nisam hteo, i nimalo mi se ne sviđa što igramo protiv njih.

                  Ekipa koja će iskoristiti svaku grešku, a mi ih vala dosta pravimo ove sezone. Ekipa koja zna da se brani, i koja ima odličnu tranziciju, što može biti dosta kobno po nas.

                  Ne znam, ja sam na 50-50% što se tiče šansi za prolazak.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Nikad ne treba otpisati Atletiko. Mnogo zaebana ekipa. Ja od potencijalnih protivnika samo njih nisam hteo, i nimalo mi se ne sviđa što igramo protiv njih.

                    Ekipa koja će iskoristiti svaku grešku, a mi ih vala dosta pravimo ove sezone. Ekipa koja zna da se brani, i koja ima odličnu tranziciju, što može biti dosta kobno po nas.

                    Ne znam, ja sam na 50-50% što se tiče šansi za prolazak.
                    Ja sam generalno prizeljkivao Real, ali Atletico mi je veci izazov bas zbog ovih prica ovde i zbog generalno tog stava da nam oni ne leze.Da se ovaj dvomec igrao pre 2 sezone, mislim da bi lagano ispali. Sada smo skroz drugacija ekipa, i uopste nemamo velike probleme sa ekipama koje se povuku i cekaju nas, a Atletico je bas los napred na 17utakmica 18golova u prvenstvu, u LSu su izgubili od Leverkuzena, nisu ni blizu onog nivoa na kom su bili pre 3/4 god.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • I Atletico je puno drugacija ekipa u odnosu na prethodne sezone. Otisao je Godin koji je nekako bio simbol tog Atletica u pogledu cvrstine u odbrani. Otisli su jos neki iskusni igraci, Juanfran, Luis itd., tako da meni djeluje da im je ova sezona neka vrsta tranzicije, Cholo je morao da promijeni nacin igre. Vidjecemo u kakvim stanjima ce biti ekipe pred te utakmice ali iz ovog ugla LFC apsolutni favorit.

                      Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Marin i Ben na 2:30

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Ja sam generalno prizeljkivao Real, ali Atletico mi je veci izazov bas zbog ovih prica ovde i zbog generalno tog stava da nam oni ne leze.Da se ovaj dvomec igrao pre 2 sezone, mislim da bi lagano ispali. Sada smo skroz drugacija ekipa, i uopste nemamo velike probleme sa ekipama koje se povuku i cekaju nas, a Atletico je bas los napred na 17utakmica 18golova u prvenstvu, u LSu su izgubili od Leverkuzena, nisu ni blizu onog nivoa na kom su bili pre 3/4 god.
                          Sve to stoji, ali ja imam opet neki osećaj nelagode. Nije to ekipa od pre, ali ima tu dosta kvaliteta.

                          Šta se dešava ove sezone sa pravilom gol u gostima? Važi li to još uvek....ili od sledeće sezone ukidaju?
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Msm da to vazi i ove sezone. To je bas upecatljivo pravilo za LS, dobilo bi vise medijske paznje da je ukinuto ili da se planira tako nesto. Nebi proslo neopazeno sigurno.

                            Comment




                            • Odlican podcast i najava osmine-finala LS, kakva bi milina bila da mi imamo nekog ovakvog strucnog konsultanta na RTSu koji zapravao zna nesto o fudbalu.
                              Povraca mi se od Strajnica i Ace retardacije.

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Sutra počinje osmina finala.

                                Borusija Dortmund – Pari Sen Žermen

                                Real Madrid – Mančester siti

                                Atalanta – Valensija

                                Atletiko Madrid – Liverpul

                                Čelsi – Bajern

                                Lion – Juventus

                                Totenhem – Lajpcig

                                Napoli – Barselona


                                PSŽ, Siti, Valensija, Liverpul, Bajern, Juventus, Totenhem, Barselona.

                                Ovo je moja prognoza ko ide u četvrtfinale.

                                Comment

                                Working...
                                X