Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Getafe treba staviti u uzi krug favorita za osvajanje LE.

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Wolvesi su meni najveci kandidati za LE, samo da im ne dodje Junajted, protiv njih bas lose igraju.
      Samo neka ih zdravlje posluzi, navijam da uzmu LE.

      Igra Vulvsa mnogo zavisi od njihovog pristupa mecu. Odlicno igraju u LE pa cak mislim da im je to prioritet. Jedino im Braga nije lezala gde su izgubili i remizirali.

      11 9 1 1 34:9 +25 ove sezone u LE.

      Jedino tu zavisi od trenutka kad bi im dosli Junajted, Arsenal, Inter, Roma, Sevilja..ipak im LS mesto u PL nije tako daleko a raspored do kraja sezone veoma povoljan.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Wolvesi su meni najveci kandidati za LE, samo da im ne dodje Junajted, protiv njih bas lose igraju.
        Jel to Inter i Sevilja ne igraju LE?

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          Jel to Inter i Sevilja ne igraju LE?
          Wolvesi imaju ozbiljniju ekipu po meni od Intera i Seville, imaju sistem i trenera sa kojim dugo rade i izgledaju kao tim.
          Sad u ovakvom formatu takmicenja je sve moguce, i nezahvalno je bilo sta prognozirati. Ali ovako ako analiziramo ekipe pojedinacno, Wolvesi su svakako jedna od jacih ekipa u LE.

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Evo malo vise detalja vezanih za kaznu izrecenu Man. City-ju. Nista protiv kazne, samo bih voleo kad bi se pravila odnosila na sve klubove i kad bi se kaznjavali drzavni projekti, odnosno klubovi kojima je drzava glavni izvor finansija. Nesto cemu se UEFA i FIFA protive a opet gledaju kroz prste svima.

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Evo malo vise detalja vezanih za kaznu izrecenu Man. City-ju. Nista protiv kazne, samo bih voleo kad bi se pravila odnosila na sve klubove i kad bi se kaznjavali drzavni projekti, odnosno klubovi kojima je drzava glavni izvor finansija.
              Hahaha...
              Vjerujem da bi tada LŠ imala mnogo novih učesnika, a vjerovatno bi uskoro počeli viđati i neke nove osvajače iste.
              Čitaj: propalo.

              Comment


              • Večeras Čelzi - Bajern i Napoli - Barselona.

                Mislim da će biti zanimljivije u Italiji.

                Moglo bi biti i nekoliko golova.

                Comment


                • Gledam utakmicu u Italiji pa sam se prešaltao na ovu u Engleskoj.

                  Ko da sam tri puta više pojačao ton, bolja atmosfera.

                  Comment


                  • A ja prebacio na Napoli samo da vidim atmosferu. Ono ukljucio ceo stadion da snima i slika.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Originally posted by NSG View Post
                      A ja prebacio na Napoli samo da vidim atmosferu. Ono ukljucio ceo stadion da snima i slika.
                      To ti je sad svugde tako, bolest ako mene pitas. Bila slika skoro na tw, izvodi Messi slobodnjak, samo dve starije osobe gledaju i iscekuju ishod dok ostali svi se dovatili telefona

                      Razlika je u tonu na dva kanala Arene. Cak se i udarac lopte vise cuje, imas osecaj ko da neko pika fudbala u susednoj sobi.

                      Comment


                      • Bliže su tribine a i mikrofoni, sigurno je i delom zbog toga.

                        Al u svakom slučaju uvek je življe u Engleskoj što i utakmicu ume učiniti zanimljivijom.

                        Comment


                        • Tutnu ga Mertens.

                          Lep gol.

                          Comment


                          • Nojer ce da izbaci Bajern
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Lepo se namestio Mertens, lako, sto Miler nije kod ovog udarca glavom.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Ne vidim poentu igre Rakitica i Vidala.

                                Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X