Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sama pomisao da Milenkovic i Kolarov treba da igraju protiv Haalanda je zastrasujuca.

    Comment


    • Opasan je i mali Sančo.

      Opariće se Borusija od njega i Halanda.

      Comment


      • S tim što Atletiko nije Barselona sa Valverdeom. Prvo će ih Čolo prebiti na Enfildu, drugo će se zatvoriti, treće će dati gol. Sve što Barselona nije uradila jer je igrala kako odgovara Liverpulu.

        Comment


        • Atletiko na mala vrata, čak im i poraz 1-2 igra u gostima.
          Ako prođu Liverpool, a svi se iskreno nadamo da hoće, namirisaće krv od koje Simeoneov tim poludi.

          Ozbiljan kandidat za titulu, Atletiko Madrid.

          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Barselona je previše neozbiljna i svi gledaju u Mesija plus klovn na klupi. Ovo će biti drugačije.

            Budjenje iz sna Engleza - LŠ 2020. Da spoznaju istinu da su šlj liga, a Italijani se vraćaju u punoj snazi.

            Ima da čekaju ušatog kao što čekaju EP u fudbalu.

            Comment


            • Ne znam kako cemo mi Halanda da zaustavimo,jos igra u paru sa brzim Kingom,jedino da proba Milenkovic da ga markira celu utakmicu,ostale stopere ce da nam oduva,10 puta je i brzi i jaci i skocniji a ume i da odalami van kaznenog prostora. Daleko smo mi od favorita u toj utakmici,nikad jaca Norveska,na disciplinu koju imaju sad imaju i talenta Haland,Odegard,King,Johanson. Dzaba nama imena kad nemamo disciplinu u igri,svako trci gde i kad hoce.
              Iznenadio me i Nejmar,mislio sam da ce vise da drnda loptu sam sa sobom ali dobro je odigrao s obzirom da gotovo uvek nestane u vaznim utakmicama.

              Comment


              • Juventus i Napoli su u kanalu, Atalanta je sjajna ali nije baš realno da se uključi u borbu za titulu, Inter je ispao u grupi od Borusije i Barselone.

                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Pa treba nam Italijan za trenera. Dodje kežual Ranijeri osvoji sa Lesterom. Engleski škart u Italiji briljira. Zato što im se daju taktička zaduženja i izvlači se max iz njih.

                  Ovi Englezi mahom igraju z gola na gol, a naši fudbalski stručnjaci kao da su struku učili na Ostrvu. Zato nam defanzivci izgledaju kao par balvana, baš kao svaki glavati Megvajer i Stouns.

                  Inter zna da nema fond za 3 fronta i domet za titulu pa ih ne interesuje. A bolje je i ovoj Bajernovoj filijali Borusiji da se umesto omladinskog Bajernovog pogona skoncentriše malo da uzme koju tituulu onom državnom projektu.
                  Last edited by Cassius Clay; 18-02-20, 22:08.

                  Comment


                  • Toliko o mocnom PSZu.

                    King i Haland mislim da nijednom nisu igrali zajedno u startnih 11, nije Lagerbek lud da ide toliko ofanzivno i da duva pozadi.
                    Last edited by Ricma; 18-02-20, 22:09.

                    Comment


                    • Polako, dok im dodje Pep na leto. Da budemo osigurani da neće uzeti LŠ narednih godina.

                      Comment


                      • Prolazi ovo Cholo, ne moze Liverpul nista protiv ovakve odbrane.
                        Siti bi ih dobio 5:0 lagano, ali Liverpul nema taj kvalitet napred, cim se skupis oni nemaju gde.

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        Last edited by Brian McShtull; 18-02-20, 22:17.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Koliko znam Atletiko je Juvea i 2:0 dobio prvu pa ispao posle druge. Jeste Ronaldo ali opet, biće i ovde Enfild, useru li se igrači Atletika daje Liverpul bar 3.

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Koliko znam Atletiko je Juvea i 2:0 dobio prvu pa ispao posle druge. Jeste Ronaldo ali opet, biće i ovde Enfild, useru li se igrači Atletika daje Liverpul bar 3.
                            Atletiko ce tesko dati gol, ali Liverpul jos teze, pa oni dupliraju uvek i Arnolda i Robertsona, i kad tu zatvoris Liverpul nema resenja, pogotovo kada su svi igraci iza lopte.
                            Da sam ja Klopp, ubacio bih Matipa umesto Van Dijka, a Van Dijka poslao u napad, a Salaha na klupu. [emoji3]

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Koristio bi VVD-a kao target man-a?

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Atletiko ce tesko dati gol, ali Liverpul jos teze, pa oni dupliraju uvek i Arnolda i Robertsona, i kad tu zatvoris Liverpul nema resenja, pogotovo kada su svi igraci iza lopte.
                                Da sam ja Klopp, ubacio bih Matipa umesto Van Dijka, a Van Dijka poslao u napad, a Salaha na klupu. [emoji3]

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                Sreca da nisi Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X