Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oly vodi protiv Bayerna.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

    Comment


    • Koliko nema pojma ovaj Sari, mi primamo gol na svakoj utakmici, sramota, prvi put su centar presli...
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Jednu stvar da vam kažem, Vardi je bolji igrač od Kejna. I to malo više.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Koliko nema pojma ovaj Sari, mi primamo gol na svakoj utakmici, sramota, prvi put su centar presli...
          Opusti se matori, La Hoja kajiša, čuj da ga menjamo za Lukakua, to bi bila ispala decenije.

          Comment


          • Dibala od teranja iz kluba do junaka Stare Dame.

            Tanka je nit između ljubavi i mržnje.

            Comment


            • Vise je bilio da se izvrsi pritisak na njega da igra ovako regularno, a ne jednom u tri meseca, upao je on bio u tesku letargiju. Trebalo mu je budjenje ili da ode. Covek izabrao da ostane i pokaze se, naklon za to. Ali nemoj sad da pricamo da nije bilo razloga za potencijalnu prodaju letos.

              Matuidi brate moj najmiliji nauci malo tog fudbala ociju ti tvojih pa nisi jbno realan sa onom kontrolom lopte

              Comment


              • Malo je igrača danas tog kalibra koji tek dolaze. Kardinalna greška bi bila da se on proda i to pored svog onog insistiranja da ostane u klubu.

                Svet se sad loži na Lautara Martineza, a ja glavu dajem da Dibala može da ga napravi od lopte.

                Bruka je dati Dibalu za balvana Lukakua kog je Ibrahimović sprdao da će mu dati pare za svaki dobar prijem.

                Sreća naša da se Dibala zaljubio u tu neku domaćicu, inače ode on u Englesku da se slade Đavoli sa njim.

                Comment


                • Bezidejno smo delovali, jalovi napadi i bunarenje u 16, trebalo je raspaliti sa distance pa sta bude, to je učravo Dybala i uradio, ali sve pohvale za onaj sut alexa sandra kod drugog gola.
                  Necu suvisno trositi tastaturu na Kediru niti na Matuidijevo igranje nogama, a pogotovo ne na Bentakurov plejmejkerski ucinak veceras.
                  Dobro je da se Dybalica vratio, mbogo bitan igrac!
                  I da, hvala Orianii Sabatini sto dobro motivise Paola
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Kakva kradja VAR-a ovo je naocigled svih. Nije cak ni da nisu priznali cist faul ili ruku kao u PL, ovo od regularnog gola izmislise ofsajd.

                    Comment


                    • I ja gledam i ne verujem

                      Comment


                      • Izgleda ipak ofsajd ima neka slika iz pravog ugla, ali tv uopste to nije pokazala. Ono sto su oni prikazali, uopste nije izgledalo kao ofsajd ni komentatoru nije bilo jasno. Sry VAR sudije

                        Comment


                        • Ofsajd je, kamera nije u liniji, sve je cisto.

                          VAR <3
                          sigpic

                          Comment


                          • Opet sva 4 engleska kluba prolaze grupu bez vecih problema, prosle sezone je bilo mnogo teze.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Ima li neko dobar stream za Liverpool - Genk?

                              Comment


                              • Lampard je bas dobro utegao Chelsea. Vidi se jasan plan u igri.

                                Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X