Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by krele90 View Post
    Ipak je to invidualna nagrada tako da bi se Van Dajk "provukao" na konto fenomenalne sezone Liverpool-a i celog tima, stoga je Klop zasluženo najbolji trener, dok je Mesi maltene sam nosio Barsu, i definitivno je zasluzio ovo priznanje...

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
    Klopp je dobio nagradu kao kompenzaciju za to sto je Virgil pokraden. Pep je morao da uzme tu nagradu, ali su oni retardi. Prvih 11 je skandalozno. A prica o tome kako se Virgil provlaci na konto Liverpula je stvarno neozbiljna, i ptice na grani znaju da je Liverpul postao sam vrh dolaskom Virgila pre njega Liverpul nije bio ni u prici za bilo kakav trofej...

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Bez Alisona ne mozete clean sheet da uzmete bukvalno fact, i nije samo Virgil nego i ceo tim i nacin na koji funkcioniše ceo tim. Klop je najzaslužniji za to.

      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by krele90 View Post
        Bez Alisona ne mozete clean sheet da uzmete bukvalno fact, i nije samo Virgil nego i ceo tim i nacin na koji funkcioniše ceo tim. Klop je najzaslužniji za to.

        Sent from my Mi A2 using Tapatalk
        Ko je primio najmanje golova u PLu, bez prvog golmana, fact?

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ali Marselo u prvih 11. Robertson ga jede za doručak. Sramota stvarno i za njega i za Ramosa.

          Mane i KDB su morali biti u 11, tu isto nema priče.
          Last edited by mark !t zer0; 24-09-19, 06:20.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Mane je jedan od najboljih igrača trenutno, baš, baš ga visoko cenim.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Ali Marselo u prvih 11. Robertson ga jede za doručak. Sramota stvarno i za njega i za Ramosa.

              Mane i KDB su morali biti u 11, tu isto nema priče.
              KDB sa mjesec i pol nogometa? A jbg nemojte pretjerivat ssf

              Comment


              • To jeste, posle sam skontao. Svakako da je on najbolji veznjak na svetu.

                Jednostavno je sramota da ne bude nijedan igrač Sitija u 11, a igrali ljudi najbolji fudbal.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  KDB sa mjesec i pol nogometa? A jbg nemojte pretjerivat ssf
                  Cime su Marcelo/Ramos i Modric zasluzili svoje mesto u prvih 11?
                  KDB sa nedelju dana fudbala, je zasluzio vise od ove trojice.

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  Last edited by Brian McShtull; 24-09-19, 11:12.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • E moj Sterlinze, nema te ni u pricama. Steta.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Originally posted by NSG View Post
                      E moj Sterlinze, nema te ni u pricama. Steta.
                      BSilva i Sterling moraju biti u timu, umesto Modrica i Mbappea. A Robbertson i Trent umesto Marsela i Ramosa. To bi imalo nekog smisla, ovako je totalno debilno.

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Pa da, cak verujem da ne bi bilo ni Azara da nije presao u Real. U sezoni dominacije Engleza u prvih 11 ih ima 2 i po. Bas los izbor.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Cime su Marcelo/Ramos i Modric zasluzili svoje mesto u prvih 11?
                          KDB sa nedelju dana fudbala, je zasluzio vise od ove trojice.

                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                          Last edited by Mrkela; 24-09-19, 18:25.

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Pricali smo o KDB a ne o Realovcima.

                            Znaci ti bi Robertsona Trenta Van Dijka i Alissona. Dobro je. [emoji23]
                            Normalno, poslednje 2 sezone najmanje primljenih golova i najvise CS-ova u ligama petice. Pritom osvojili su nesto i pritom i u ovom trenutku igraju na nekom nivou. Nijedan igrac Reala ne sme da bude ovde osim Azara, koji je maltene sam uveo Celsi u top4 i osvojio LE.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Jbg ne svidaju se suigracima profesionalcima. Objasni im neke stvari

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                Jbg ne svidaju se suigracima profesionalcima. Objasni im neke stvari
                                Pa dobro to je njihovo misljenje, kao sto je i ovo moje. Da li ti mislis da su Marselo i Ramos trebali biti ovde pre Robertsona i Trenta?


                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X