Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam da li si gledao utakmicu LFC - ATM, ako jesi i ako mislis da je tu Simeone odrzao neki masterclass Klopu, onda uopste ne vidis fudbal.

    Atletiko je imao srece da ne primi makar 3-4 gola u regularnom vremenu, Simeone je mogao samo da stoji pored aut linije i da se moli da lopta ne udje. I usla je samo jednom. Toliko puta ih je Liverpul izradio da je komplet sastav Atletika samo pratio loptu. Jedino je Oblak delovao.

    Gresku Adriana su kaznili i to je to.

    Neverovatno je koliko ljudi ne znaju da posmatraju fudbal ili bilo koji dogadjaj u zivotu kao nesto sto se moze odviti na milion nacina. Kada se dogodi taj jedan od milion, prihvataju ga kao jedini koji se morao dogoditi.

    Comment


    • Originally posted by ?????? View Post
      Dobro, možda Siti npr uzme dogodine... A, da...

      Joj kad se vrate Italijani u punom sastavu, taktička klanja sa Špancima, milina za oči.

      Jednostavno lepo za videti, lep fudbal, iz zadnje linije kreće lopta, taktički pod konac.
      Siti verovatno neće igrati LŠ naredne sezone zbog suspenzije.

      Što se Italijana tiče ka bih voleo da klibovi Serie A imaju značajnu ulogu u Evropi.

      Comment


      • Prekinuta LŠ i LE.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
          Prekinuta LŠ i LE.
          Treba sve prekinuti, ovo je ozbiljna situacija
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Ne znam da li si gledao utakmicu LFC - ATM, ako jesi i ako mislis da je tu Simeone odrzao neki masterclass Klopu, onda uopste ne vidis fudbal.

            Atletiko je imao srece da ne primi makar 3-4 gola u regularnom vremenu, Simeone je mogao samo da stoji pored aut linije i da se moli da lopta ne udje. I usla je samo jednom. Toliko puta ih je Liverpul izradio da je komplet sastav Atletika samo pratio loptu. Jedino je Oblak delovao.

            Gresku Adriana su kaznili i to je to.

            Neverovatno je koliko ljudi ne znaju da posmatraju fudbal ili bilo koji dogadjaj u zivotu kao nesto sto se moze odviti na milion nacina. Kada se dogodi taj jedan od milion, prihvataju ga kao jedini koji se morao dogoditi.
            Nisam gledao. Ja sam verovatnocu izvukao iz visegodisnje konstantnosti ATM u LS. Ne mozes reci da je u prosloj deceniji Liverpool bolji klub u Evropi od ATM. Dao sam sansu, i pogodio. To da ima hiljadu scenarija uvek, ima. Zato i postoje kvote i nista nije sigurno, ali nisam to tek tako lupio.

            Bas sam i prosle godine prizivao ATM za Liverpool jer mislim da im najmanje u Evropi leze redom Real M, ATM i Juventus.

            Liverpool se mucio sa Zvezdom na bunker, uvek imaju problema sa jacim bunkerom, a gde protivnik zna da iznese loptu.

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Treba sve prekinuti, ovo je ozbiljna situacija
              Ili ipak ne. "Marka" je tvrdila da će biti prekinuto ali je odložena odluka do 17. marta. Večeras se igra.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                Ili ipak ne. "Marka" je tvrdila da će biti prekinuto ali je odložena odluka do 17. marta. Večeras se igra.
                Decace, nemoj vise dezinformacije slati.... Ispeci pa reci. Prostudiraj pa napisi. Skoci pa reci hop.
                Makar si samog sebe ispravio sto je pohvalno.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Zasto li se igra u Atini ako je gazda Olimpijakosa zarazen. Zbog toga se nije ni igrao zaostali mec Sitija i Arsenala sinoc.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Originally posted by ?????? View Post
                    Ja nikada i ne igram. Jednom godišnje možda.

                    Ali svakako je bolje moje razmišljanje nego prženica razmišljanje.
                    Posto niko nema muda da napise ovako nesto. Ja ne vidim razliku izmedju ova dva nacina razmisljanja. Stavise ostatak tvog posta kog sam isekao sugerise da je przenica.

                    Kolega, mirisem latentni fasizam u vasim postovima.
                    Last edited by Ricma; 12-03-20, 17:15.

                    Comment


                    • Procitah jedan tweet vrhunski za Utd:

                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Evo i Cholo prica ono o cemu sam pisao, debilno pravilo racunati gol u gostima u produzecima i sinoc je to imalo veliki uticaj na krajnji rezultat sigurno.

                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Najdebilnije pravilo.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Lijep gol Igala[emoji16]
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Konačno James. Ali kako se Igalo gradi i kakav prvi dodir ima ono je bolesno [emoji1]

                              Smešno je da pominjem vise Bruna, lik je digao ovaj tim na nivo vise, dao svim igracima smisao. Kako je samo asistirao Igalu kod prvog gola (btw odavno nisam video lepsi gol).

                              Comment


                              • Ighalo se nije ispostavio sranje resenje, zar ne?

                                Bruno najbolji transfer godinama.

                                Licimo na tim nakon duuuuugog vremena.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X