Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    Greska Adrijana je posledica. Ne moze Adrijan nogom, dokazao to vec ove sezone. Ispucaj majstore, i vrati se na liniju, to je kljucni savet pre meca, uz to da mu defanzivci ne vracaju.

    Uzrok je manjak fokusa a vala i srece ofanzivnih igraca. Mane dva puta u 5 minuta hvata makazice ne pokusavajuci da se izbori za bolju poziciju.

    Stetaa, kvalitetniji su.
    Najmanje je ovde kriv Adrian, najvise Mane i Salah. Mane koji umalo nije dobio crveni u prvom mecu kao malo dete su ga izradili, a Salah je toliko sebican da je postao totalno ogavan lik, pritom su obojica veceras mogla po 2gola da postignu.

    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Svaka cast za preokret. Strasan sistem Simeonea. Ma kakav autobus bio, dao 3 gola na Enfildu, pobedio u oba meca.

      Morali su Mane i Salah da povuku veceras kad vec nisu u prvom mecu. Sad je bitno.

      +:Slazem se Adame. Kritike uputiti na pravu adresu a to su ofanzivci.
      Last edited by engleski_dopisnik; 11-03-20, 22:38.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Salah i Mane koliko god da nisu dobro odigrali, imali smo 2:0. Imali smo prolaz.
        I onda covek ne zna loptu da napuca. Adrian je kriv i niko vise. Nema sta da ga zali neko.

        Comment


        • Opa, Rugani ima koronu.

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Atletico moze biti dosta nezgodan, ali posle ovih Ukijevih prognoza gotovo sam siguran da prolazimo dalje bez vecih problema.

            Hvala bogu, da su Real i Siti dobili jednom dostojnog protivnika u ovoj fazi.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
            Samo ne znam Uki na osnovu čega te prognoze ako nije neki tvoj čist osecaj. Klop od dolaska u Lpool nije izgubio dvomeč u Evropi, to je 3 pune sezone.

            Mislim, ok je, imaš pravo na mišljenje, samo je smešno napisati 'jedino Čelsi ima šanse'. Ja ću prihvatiti bilo koju opkladu za Lpool - Atletiko.

            Lagano..

            Mark ako je živ neka odradi mesec dana avatara Milana Gurovića u ciganskom dresu. Ako je čoek. Mada čujem da je zauzet, radi i te fore, nije kao ja.
            Last edited by Cassius Clay; 11-03-20, 22:55.

            Comment


            • Svakako nebitno posto se sezona nece ni nastaviti. Evo i Ronaldo ce morati u karantenu kako ce trenirati i igrati.. gasi sve

              Comment


              • Originally posted by ?????? View Post
                Lagano..

                Mark ako je živ neka odradi mesec dana avatara Milana Gurovića u ciganskom dresu. Ako je čoek. Mada čujem da je zauzet, radi i te fore, nije kao ja.
                Bravo Uki, cestitke i ti nesto da ubodes.

                Dvomec je bio resen u prvom mecu, kada je Mane morao da izadje na poluvremenu da ne bi dobio crveni, bas onako klinacki kako se poneo Mane u tom mecu.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Bravo za Atletiko, nisam ni sanjao da mogu dati 3 gola pa makar i za 120 minuta. Navijam da uzmu konačno LŠ, baš su preblizu bili 2014. i 2016, red bi bio da osvoje

                  Comment


                  • Nema šta da se zameri momcima, fantastično su odigrali.

                    Čestitke Atletiku i njegovim navijačima.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Da i da se ne zaboravi, Oblak

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Bravo Uki, cestitke i ti nesto da ubodes.

                        Dvomec je bio resen u prvom mecu, kada je Mane morao da izadje na poluvremenu da ne bi dobio crveni, bas onako klinacki kako se poneo Mane u tom mecu.

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        Ubo sam i onda Napoli 2-0, ubo sam Portugaliju EP. Imao sam i ja uboda

                        Ovo je bilo očigledno jer Liverpul nema taj mentalitet i dalje da izgura tri fronta.

                        Comment


                        • Cuj ocigledno, Liverpul ih oducio fudbala. Ali ko pobedi, taj je bolji, pametniji, jel tako

                          Zbog takvog razmisljanja tesko mozes da ubodes tiket na kladionici, kao ni 95% kladionicara.

                          Comment


                          • Ja nikada i ne igram. Jednom godišnje možda.

                            Ali svakako je bolje moje razmišljanje nego prženica razmišljanje.

                            Siti jedne godine prekuca PL, botovi odmah govore da će osvojiti CL. Isto tako Liverpool jedne godine osvoji, i sada pošto kida u PL, botovi misle da će još lakše uzeti CL.

                            PSG je svake godine favorit za botove.

                            Na takvima kladionice zaradjuju.

                            Ja sam znao da je ATM takmičarski spejs šatl za Liverpool, i da ovako loš može da ih izbaci u ovakvom sistemu takmičenja.

                            Pogodio sam da će svi Englezi ispasti, samo se Siti izjalovio, a i to je pod znakom pitanja.

                            Jednostavno Englezi su nesposobni za fudbal i ovo jačanje Serie A će ih vratiti na evropske margine.

                            Comment


                            • Uki je prosle sezone bio u misijoj rupi dok su EPL klubovi davali lekcije po UEFA takmicenjima.

                              Svima je jasno da je takav uspeh tesko ponoviti a i da je EPL slabija ove sezone nego prosle tako da ovi rezultati uopste nisu iznenadjenje. Ok, mislio sam da Liverpool moze da izbaci Atletico i bili su blizu falilo je sportske srece i pameti medju igracima domacina juce.

                              Comment


                              • Dobro, možda Siti npr uzme dogodine... A, da...

                                Joj kad se vrate Italijani u punom sastavu, taktička klanja sa Špancima, milina za oči.

                                Jednostavno lepo za videti, lep fudbal, iz zadnje linije kreće lopta, taktički pod konac.

                                Comment

                                Working...
                                X