Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2019/20(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Ako ti tako kazes onda mora da bude tacno. Fudbal se nije igrao dok ti nisi poceo da ga gledas.
    Pa dobro, za preko 100god svoje istorije 2 puta su osvojili drzavno prvenstvo. I to pre 60god, jesu oni veliki klub imaju veliku bazu navijaca veliki stadion. Ali veliki klub velikim cine trofeji slozices se, Forest je naprimer instituacija za Spurse. Pritom ja nemam nista protiv Spursa, simpatican su oni klub. Evo videces gde ce oni biti kada ih napusti Poch.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Hola companeros, mi espanol no es bueno, pero que llamas 'el fraudo' en ingles? En Argentina es 'Mauricio Pochettino'
      jajajajajaajajajajajajajajajajajajajajajajajajaj
      sigpic

      Comment


      • Sta im počini Bayern sunce ti zarko

        Juve bas izdominiro Leverkusen. Igra lepa za oko, jak presing, tečni pasevi... Samo ekipa da se sto bolje oporavi za Inter, ja i vise nego zadovoljan.

        Comment


        • Kukuuu sta bi ovo sa Totemom??
          Sad gledam pa njima prvi tim igrao
          Aj aj, mi sledeci u Londonu [emoji16]
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ma bice to dobro Olja

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Pa dobro, za preko 100god svoje istorije 2 puta su osvojili drzavno prvenstvo. I to pre 60god, jesu oni veliki klub imaju veliku bazu navijaca veliki stadion. Ali veliki klub velikim cine trofeji slozices se, Forest je naprimer instituacija za Spurse. Pritom ja nemam nista protiv Spursa, simpatican su oni klub. Evo videces gde ce oni biti kada ih napusti Poch.

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              Forest koji 20 godina ne igra EPL ne moze da bude institucija ni za Lester. Spursi imaju 3 evropska trofeja, dakle postojao period u kojem su imali uspeha i bili dominantni u Evropi. FA Cup je nekada bio daleko cenjeniji nego sto je to sada slucaj, fudbal se kao i sve vremenom menja.

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Forest koji 20 godina ne igra EPL ne moze da bude institucija ni za Lester. Spursi imaju 3 evropska trofeja, dakle postojao period u kojem su imali uspeha i bili dominantni u Evropi. FA Cup je nekada bio daleko cenjeniji nego sto je to sada slucaj, fudbal se kao i sve vremenom menja.
                Da FA cup je bio najvazniji trofej na ostrvu do druge polovine proslog veka. Sa druge strane osvajanje kupa sampiona x2 je mnogo znacajnije od evropskih trofeja koje je osvajao Totenhem. U sustini nije ni bitno, poenta je da se Spursi vec dugo dugo godina nisu borili ni za jedan trofej. Poch ih je doveo do nekog nivoa, koji nisu dostizali dobrih 50/60 god.
                Generalno sam protiv koriscenja "velikih" i "malih", ovde sam samo hteo da dodam na znacaju ovome sto je Poch napravio od Spursa.


                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                Last edited by Brian McShtull; 01-10-19, 23:08.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Slazem se sa tobom u poslednjoj recenici. Mislim da on sa ovom ekipom i ne moze vise i da je vreme da nadje neki novi izazov.

                  Sa druge strane prilika da navijaci zvezde vide kako bi se proveli da Miloje nije igrao "bunker" u Minhenu.

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Biće zanimljiva utakmica Liverpul - Salcburg.

                      Možda bude i goleade.

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Biće zanimljiva utakmica Liverpul - Salcburg.

                        Možda bude i goleade.
                        Opasan je Salzburg, ne bi me cudilo da dobiju.


                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Opasan je Salzburg, ne bi me cudilo da dobiju.


                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                          Pa di se gasis vise?


                          Definitivno Karlo uzasno puno rotira a igraci mu izgledaju nikad umorniji. Protiv Brescie zadnjih 20 min nisu mogli stajat, stisla ih Brescia skroz bila, a evo i sad vec padaju polako

                          Comment


                          • Napoli ima preveliku rupu izmedu zadnje linije i napada. Igfaju gore sa 4 u linija a veznjaci stoje pre pre predaleko maltene u liniji sa Kulibalijem. Koliko god zvuci napadacki 4 ova gore koja rasire obranu oni igraju sa premalo igraca u zavrsnici. Niti jedan vezni se ne ubacuje medu linije...

                            Comment


                            • Auu lepota od akcije.

                              Comment


                              • Mane doktore
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X